Radās jautājumi?+37163898865
-25%

ECOALF Cool Sneakers Women's

Vegan Ilgtspējīgs
Īpašā cena
Maksā trīs vienādās daļās, bez papildus maksas
74,99 €
Zemākā 30d cena 99,99 € -25%
IMC 99,99 € - 25%
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

ECOALF Cool sporta apavi sievietēm

Cool sport apavi ir izgatavoti no pārstrādāta neilona un gumijas. To lietošanas laiks ir daudz ilgāks kā parastajiem sporta apaviem, tie ir viegli un videi draudzīgi.
Sieviešu augstākās klases sporta apavi ar saitēm un un gumiju pirkstu daļā. Teksts: "Rīkojieties tūlīt!" uz sāniem. Galvenokārt izgatavots no pārstrādāta neilona.

ECOALF - jo nav planētas B! Ecoalf īsteno misiju izveidot ilgtspējīgu zīmolu. Šī zīmola izstrādājumi ir izgatavoti no pārstrādātiem materiāliem. Ecoalf izmanto atkritumus kā izejmateriālu, lai samazinātu dabas resursu patēriņu, jo šo pārstrādāto šķiedru ražošanai nepieciešams mazāk enerģijas un ūdens. Ecoalf kopā ar Upcycling The Oceans - projekts, kura mērķis ir palīdzēt zvejniecības nozarei attīrīt okeānus no piesārņojuma un piešķirt plastmasas atkritumiem otru dzīvi, tos pārstrādājot. Vairāk informācijas atradīsiet šeit

    • Sieviešu trenažieri

    • Galvenais materiāls: 100% pārstrādāts neilons

    • Zole: 100% gumija

    • Elpojošs 10K

    • Šī prece satur bluesign® APSTIPRINĀTUS audumus

    • Nesatur PFC

    • Vegāniem lietojams

Izmēru tabula

Izmēru tabula

Ecoalf /EU UK US MM
36 3.5 5 230
37 4 5.5 237
38 5 6.5 244
39 6 7.5 250
40 6.5 8 257
41 7 8.5 264
42 8 9.5 270

Izmēru tabula ir provizoriska un var nedaudz atšķirties atkarībā no modeļa. Izvēloties izmēru, ievērojiet izmēru tabulu un klientu ieteikumus uz izmēru skalas.

Par ECOALF

Par ECOALF

“”Ecoalf” pirmsākumi ir meklējami 2009. gadā. Gan zīmola nosaukums, gan tā koncepcija radās pēc abu manu dēlu Alfredo un Alvardo piedzimšanas. Es vēlējos veidot patiešām ilgtspējīgas modes zīmolu, un manā uztverē vislabākais ilgtspējīguma risinājums bija pārtraukt izšķērdēt dabas resursus tā, lai tos nodrošinātu turpmākajai paaudzei. Otrreizēja pārstrāde varētu būt viens no risinājumiem, ja mēs spētu veidot jaunu pārstrādāto produktu paaudzi, izstrādājumiem iemiesojot tādu pašu kvalitāti un dizainu, kā vislabākie izstrādājumi, kas ir izgatavoti no nepārstrādātiem materiāliem.

Kopš tā brīža, apritot 10 gadiem, mūsu pamatuzdevums un redzējums nav mainījušies – tie pat ir kļuvuši spēcīgāki un skaidrāki nekā jebkad iepriekš. Mūsu planēta ir briesmās, un mums ir jārīkojas lietas labā. Ir pienācis laiks uzņemties atbildību par notiekošo.

Mēs uzskatām, ka mūsu pamatuzdevums ir kas vairāk, kā tikai uzņēmējdarbība. Mode ir viena no vislielākajiem patēriņa preču nozarēm, taču tā vienlaikus ir otra vislielāko piesārņojumu veidojošā nozare. Man šķiet, ka modes ēra, kas bija vērsta vienīgi uz pievilcīgu ārieni, nu ir beigusies.

Modei tagad vairāk nekā jebkad iepriekš ir jābūt vērstai uz to, kas ir pareizi un kas ļauj mums justies gandarītiem par paveikto. Mums ir iespēja un pienākums pārdomāt uzņēmējdarbības modeli, ko mēs vēlamies īstenot nākotnē. Nav nekā sliktāka par atgriešanos pie normālā. Mēs ar vēl lielāku pārliecību nekā jebkad iepriekš vēlamies dalīties savos iespaidos un darīt Jums zināmus pasākumus, kurus mēs esam apņēmušies īstenot. Mēs Jūs aicinām veidot daļu no šī risinājuma un apvienot spēkus, lai nodrošinātu mūsu planētai nākotni.”

Ar mīlestību un rūpēm,

 
Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

ECOALF Cool Sneakers Women's

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

. .

. .