Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Snapseed2_1

2020-02-13

Sporta apavi pāriem – citiem vārdiem sakot relationship goals

Nav nekā piemīlīgāka par saderīgiem sporta apaviem, kurus varat arī dāvināt VIŅAM un VIŅAI šajā neizteiksmīgajā ziemā, kad sporta apavus var apaut kājās jau tagad, gatavojoties drīzajam pavasarim.
Vairāk..
2019-12-19

Bērnu kustība ar ReimaGo sensoru

Satraucaties par to, vai jūsu bērni pietiekami izkustas un ir gana aktīvi bērnudārzā vai skolā? Tagad varat izsekot bērnu soļiem un pieveiktajai distancei, spēlējot jautru spēli viedtālrunī ar ReimaGo.
Vairāk..
2019-09-01

Sertificēti darba apavi - Crocs

Crocs apavus jau izsenis iecienījuši ārsti, medmāsas, pavāri, apkalpojošais personāls un citu nozaru pārstāvji, jo pareizo apavu izvēle ir viena no svarīgākajām lietām, ja jūs veicat darbu, kurā lielākā daļa laika jāpavada, stāvot kājās. Jau gadiem ilgi CROCS piedāvā plašu izvēli specializētu apavu, kas īpaši izstrādāti ilgām darba stundām, stāvot kājās.
Vairāk..
2019-08-23

Ērtākās atvaļinājuma sandales - Teva

Labākās mūsdienu modes tendences ļauj mums justies ērti un stilīgi vienlaikus. Tostarp atradīsiet gan neizskatīgus sporta apavus, kas kļuva populāri pagājušajā rudenī, gan tētu sandales, kas iekaroja modes skates aizvadītajā pavasarī. Vai šīs ērtās tūristu sandales ar Velcro stiprinājumiem ir jaunākais hipsteru modes kliedziens? Pilnīgi noteikti! Tās ir gluži lieliskas, it īpaši laikā, kad vasara un brīvdienas, festivāli, nedēļas nogales ezera krastā un citas aktivitātes beidzot ir pie apvāršņa.
Vairāk..
2019-08-05

Kā ienēsāt apavus Birkenstock?

Sarunā par iekārojamākajiem vasaras apaviem neviens nebūs izbrīnīts, ja pieminēsiet Birkenstocks sandales kā vienu no iespējām. Kādēļ? Jo tās ir universālas – piemērotas ceļošanai, izgājieniem pilsētā un pat kopā ar samērā oficiālu vai ikdienišķu apģērbu. Šie apavi ir viena no labākajām izvēlēm vasarai arī tādēļ, ka tie garantē komfortu. Taču ir viens modelis, par kuru ir vērts parunāt vairāk!
Vairāk..