Radās jautājumi?+37163898865

Blog LV Snapseed

2020-10-21

Siltināti un mīksti – jaunie Crocs Lined apavi

Sieviešu, bērnu un vīriešu – Crocs Lined apavi, kurus var personalizēt
Vairāk..
2020-10-21

Jakas jebkādiem laikapstākļiem – Columbia un Didriksons

Šodien vēlos parunāt par divām preču zīmēm, kuru jakas izskatās gan stilīgi, gan arī ir ļoti piemērotas rudenim un ziemai Latvija – Columbia un Didriksons.
Vairāk..
2020-10-05

CAMPER – īpašam rudenim

Camper apavi izceļas ar vieglumu – nav svarīgi, vai tie ir puszābaki vai kedas – kājas nepavisam nenogurs staigājot un ieteicamie 10 tūkstoši soļu dienā kļūs par ikdienas prieku.
Vairāk..
2020-06-12

Zaxy – sandales, kas smaržo pēc vasaras

Vieglas, ērtas, smaržīgas sandales Zaxy - ideāla izvēle vasarai
Vairāk..
2020-06-11

Pavasara kombinācijas ar TOMS apaviem

Droši vien vienas no ikoniskākajiem apaviem pavasarī un vasarā ir TOMS alpargatas. Vien to forma man uzreiz saistās ar labiem laikapstākļiem, ceļojumiem un atvaļinājumu.
Vairāk..
2020-02-13

Sporta apavi pāriem – citiem vārdiem sakot relationship goals

Nav nekā piemīlīgāka par saderīgiem sporta apaviem, kurus varat arī dāvināt VIŅAM un VIŅAI šajā neizteiksmīgajā ziemā, kad sporta apavus var apaut kājās jau tagad, gatavojoties drīzajam pavasarim.
Vairāk..
2019-12-19

Bērnu kustība ar ReimaGo sensoru

Satraucaties par to, vai jūsu bērni pietiekami izkustas un ir gana aktīvi bērnudārzā vai skolā? Tagad varat izsekot bērnu soļiem un pieveiktajai distancei, spēlējot jautru spēli viedtālrunī ar ReimaGo.
Vairāk..
2019-09-01

Sertificēti darba apavi - Crocs

Crocs apavus jau izsenis iecienījuši ārsti, medmāsas, pavāri, apkalpojošais personāls un citu nozaru pārstāvji, jo pareizo apavu izvēle ir viena no svarīgākajām lietām, ja jūs veicat darbu, kurā lielākā daļa laika jāpavada, stāvot kājās. Jau gadiem ilgi CROCS piedāvā plašu izvēli specializētu apavu, kas īpaši izstrādāti ilgām darba stundām, stāvot kājās.
Vairāk..
2020-04-10

Camper – izcila dizaina un kvalitātes attiecība

Jaunajai Camper pavasara kolekcijai jāatrod vieta jūsu skapī, kā arī vairāk par rūpīgi atlasītajiem modeļiem - fashionista Gema.
Vairāk..
2019-08-23

Ērtākās atvaļinājuma sandales - Teva

Labākās mūsdienu modes tendences ļauj mums justies ērti un stilīgi vienlaikus. Tostarp atradīsiet gan neizskatīgus sporta apavus, kas kļuva populāri pagājušajā rudenī, gan tētu sandales, kas iekaroja modes skates aizvadītajā pavasarī. Vai šīs ērtās tūristu sandales ar Velcro stiprinājumiem ir jaunākais hipsteru modes kliedziens? Pilnīgi noteikti! Tās ir gluži lieliskas, it īpaši laikā, kad vasara un brīvdienas, festivāli, nedēļas nogales ezera krastā un citas aktivitātes beidzot ir pie apvāršņa.
Vairāk..