-50% visiem KEEN apaviem ar atlaides kodu: KEEN50
TEVA DIENAS! -40% atlaide visām TEVA precēm ar kodu: TEVA
ECOALF par visu -25%!
Radās jautājumi?+37163898865

Camper apavi vīriešiem

filtri

  • Izmērs
  • Īpašības
  • Krāsa
  • Cena
KĀRTOT PĒC filtri

KĀRTOT PĒC


Katru sezonu Camper cenšas no jauna atklāt mūsu klasiskās koncepcijas, turpinot izaicināt pastāvošu kārtību ar jaunu un oriģinālu dizainu. Camper zina, ka katram dzīves stilam ir atrodams savs Camper modelis.

Camper 1

 

Jau no paša sākuma vārds “ikdiena” mums nozīmēja ko īpašu. Mēs radām vienkāršus, bet izsmalcinātus apavu modeļus, kas lieliski iekļaujas kaut kur starp sporta un izejamiem apaviem. Mūsu dizaineri izvēlas inovatīvas apavu koncepcijas, kas nojauc robežas starp sportisku un klasisku stilu.

Pirmās kurpes

Camaleón, mūsu pirmais apavu modelis ir vienkāršības, attapības un ikdienišķas izsmalcinātības iemiesojums, atspoguļojot mūsu Vidusjūras mantojumu. Iedvesmojoties no vienkāršajiem apaviem, ko vairāk kā pirms gadsimta nēsāja vietējie zemnieki, šī apavu līnija ir kļuvusi par ikdienas apavu ikonu.

Camper 2

 

Pelotas

Pelotas, viens no mūsu atpazīstamākajiem modeļiem - kopš tā radīšanas 1995. gadā pārdoti vairāk kā 11 miljoni pāru. Iedvesmojoties no sporta pionieriem, šī modeļa ārējo zoli veido 87 bumbiņas, apvienojot unikālu amortizācijas sistēmu un atšķirīgu izskatu.

Camper 3

 

Twins

1988. gadā mēs apstrīdējām uzskatu, ka kurpēm jābūt identiskām. Un tā sākās TWINS stāsts - apavu pāris, kur kreisā un labā kurpe ir atšķirīga. Kopš tā laika mēs esam radījuši vairākas variācijas, kas turpina pierādīt, ka individualitāte ir patiesais spēks.

Camper 4

 

Beetle

Šo līniju raksturo patentētā, necaurlaidīgā konstrukcija - inovācija, kas padara šos apavus vieglus un ērtus. Kopš parādīšanās veikalos 2010. gadā, Beetle apavi ir kļuvuši atpazīstami, pateicoties anatomiskai zolei un elastīgai aizdarei.

 

Camper 5