Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apavi
  37 38 40 41 42 43 44 45 46
 • Savybės
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

Camper apavi vīriešiem

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc


Katru sezonu Camper cenšas no jauna atklāt mūsu klasiskās koncepcijas, turpinot izaicināt pastāvošu kārtību ar jaunu un oriģinālu dizainu. Camper zina, ka katram dzīves stilam ir atrodams savs Camper modelis.

Camper 1

 

Jau no paša sākuma vārds “ikdiena” mums nozīmēja ko īpašu. Mēs radām vienkāršus, bet izsmalcinātus apavu modeļus, kas lieliski iekļaujas kaut kur starp sporta un izejamiem apaviem. Mūsu dizaineri izvēlas inovatīvas apavu koncepcijas, kas nojauc robežas starp sportisku un klasisku stilu.

Pirmās kurpes

Camaleón, mūsu pirmais apavu modelis ir vienkāršības, attapības un ikdienišķas izsmalcinātības iemiesojums, atspoguļojot mūsu Vidusjūras mantojumu. Iedvesmojoties no vienkāršajiem apaviem, ko vairāk kā pirms gadsimta nēsāja vietējie zemnieki, šī apavu līnija ir kļuvusi par ikdienas apavu ikonu.

Camper 2

 

Pelotas

Pelotas, viens no mūsu atpazīstamākajiem modeļiem - kopš tā radīšanas 1995. gadā pārdoti vairāk kā 11 miljoni pāru. Iedvesmojoties no sporta pionieriem, šī modeļa ārējo zoli veido 87 bumbiņas, apvienojot unikālu amortizācijas sistēmu un atšķirīgu izskatu.

Camper 3

 

Twins

1988. gadā mēs apstrīdējām uzskatu, ka kurpēm jābūt identiskām. Un tā sākās TWINS stāsts - apavu pāris, kur kreisā un labā kurpe ir atšķirīga. Kopš tā laika mēs esam radījuši vairākas variācijas, kas turpina pierādīt, ka individualitāte ir patiesais spēks.

Camper 4

 

Beetle

Šo līniju raksturo patentētā, necaurlaidīgā konstrukcija - inovācija, kas padara šos apavus vieglus un ērtus. Kopš parādīšanās veikalos 2010. gadā, Beetle apavi ir kļuvuši atpazīstami, pateicoties anatomiskai zolei un elastīgai aizdarei.

 

Camper 5