Radās jautājumi?+37163898865

Lojalitātes programma

Kad radījām savu jauno lojalitātes programmu, tiecāmies pēc vienas lietas – pateikties jums par uzticību. Tieši tāpēc 10% no jūsu pirkuma pārvēršas punktos, kurus varat izmantot, lai segtu līdz pat 50% no nākamā pirkuma summas. Galu galā, nekad nevar būt par daudz apavu!

Kādi ir lojalitātes programmas ieguvumi?

  • Vairāk ieguvumu. Tagad 10% no katra pirkuma summas pārvēršas punktos, kas uzglabājas kartē un ir derīgi 180 dienas kopš pēdējā pirkuma dienas.
  • Par izpildīto pasūtījumu piešķirtos lojalitātes punktus varēsiet izmantot pēc 14 dienām no pasūtījuma saņemšanas.
  • Individuāla uzmanība. Ja reģistrējaties lojalitātes programmai, jūs, kā ekskluzīvie klienti, pirmie uzzināsiet un varēsiet izmantot atlaides, pirms izpārdošana ir sākusies. 
  • Nesenie jaunumi. Jūs pirmie uzzināsiet par jaunajām apavu kolekcijām un citām precēm, kā arī citu papildus informāciju.
  • Ekskluzīvi piedāvājumi. Īpašās lojālo klientu akcijas tiks piedāvātas tikai jums.

Kā varu uzzināt, cik manā kartē ir punktu?

Punktus varat redzēt, uzklikšķinot uz “Log in” lapas augšdaļā, ievadot savus datus, un tad apskatot savu kontu. 

Open24 interneta veikala lojalitātes programmas atklāšana „Open24 Club”

Dārgie klienti, informējam, ka mūsu interneta veikalā ir uzsākta „Open24 Club” lojalitātes programma. „Open24 Club” ir lojalitātes programma ar ekskluzīvām atlaidēm visiem tās dalībniekiem.

Kā kļūt par „Open24 Club” biedru?

Viss, kas Jums jādara, ir jāreģistrējas vai jāpieslēdzas jau esošam lietotāja kontam, augšējā izvēlnē noklikšķinot uz iespējas „Ieiet” un pēc tam „Reģistrācija” vai, ja esat jau reģistrējies, pirms pasūtījuma veikšanas jāpieslēdzas savam lietotāja profilam. Dalība ir pilnīgi bez maksas, un visi atlaižu piedāvājumi ir pieejami ik vienam reģistrētam dalībniekam.
Ekskluzīvas atlaides ir spēkā tikai „Open24 Club”. Tātad, viss kas Jums jādara - jāreģistrējas mūsu interneta veikalā vai pirms iepirkšanās jāpieslēdzas savam lietotāja profilam. Veiksmīgu iepirkšanos!