-50% visiem KEEN apaviem ar atlaides kodu: KEEN50
TEVA DIENAS! -40% atlaide visām TEVA precēm ar kodu: TEVA
ECOALF par visu -25%!
Radās jautājumi?+37163898865

Columbia apavi sievietēm

filtri

  • Izmērs
  • Krāsa
  • Cena
KĀRTOT PĒC filtri

KĀRTOT PĒC


COLUMBIA

Dibināta Portlendā, Oregonā, Columbia Sportswear Company ražojusi apavus vairāk kā 70 gadus, lai ziemeļrietumnieki pie Klusā okeāna varētu izbaudīt dabu. Vairāk kā 40 gadus vadības groži bijuši mūsu Vadītājas - Gertas Boilas rokās (Gert Boyle). Viņas stingrais raksturs ir izveidojis Columbia par globālu sporta apavu kompāniju - joprojām balstītu Portlendā, joprojām taisot praktiskus apģērbus un apavus, lai jums būtu SILTI, SAUSI, VĒSI un jūs būtu PASARGĀTS jebkādos apstākļos. Mūsu unikālais ziemeļrietumu Klusā okeāna mantojums un Boilu ģimenes godbijības trūkums mūs atšķir no konkurentiem.

Mēs esam globāls ģimenes bizness. Vadītājas Gertas Boilas vecāki - vācieši, kas aizbēga no nacistiskās Vācijas 1938. gadā - ierodoties Portlendā, iegādājās nelielu cepuru ražotni un nodēvēja to par Colubia Hat Company, iedvesmojoties no upes, kas iespaidoja viņu jaunās mājas. Šis necilais sākums ģimenei bija ļoti nozīmīgs, baudot jauniegūto brīvību un svaigo sākumu. Viņas vīrs vēlāk pārņēma biznesu, un pēc viņa nāves Gerta vadīja kompāniju, dienas laikā no mājsaimnieces kļūstot par vadītāju. Šodien viņas dēls Tims Boils jau ilgu laiku ir uzņēmuma prezidents un izpilddirektors. Ģimene - gluži kā mūsu bizness - ir piedzīvojusi gan labus, gan sliktus laikus, bet kopīga dabas baudīšana vienmēr ir bijusi veiksmes sastāvdaļa.

Columbia veido īsti cilvēki, kurus brīvais laiks pie dabas priecē tikpat ļoti kā jūs. Un, kamēr mūsu produkti pasaulē ir pieejami, esam balstīti Klusā okeāna ziemeļrietumos, kur majestātiski meži ieskauj vulkānus un to malā ir rievots krasts. Šeit mēs ejam pārgājienos, braucam, makšķerējam, medījam, kāpjam, paliekam pa nakti teltīs, skrienam un vienkārši izbaudām svaigu gaisu draugu lokā. Pievienojieties mums!