JĀŅU DIENAS PIEDĀVĀJUMS!
Visām precēm papildu 15% atlaide ar kodu: SUMMER15
PĒRC TAGAD
Radās jautājumi?+37163898865

NATIVE

filtri

  • Izmērs
  • Īpašības
  • Krāsa
  • Cena
KĀRTOT PĒC filtri

KĀRTOT PĒC


logo 2 

Live Lightly ™

„NATIVE“ ir nospraudusi ambiciozus, SBTi apstiprinātus un zinātniski pamatotus mērķus, lai kaitīgā ietekme uz klimatu tiktu mazināta. „NATIVE“ sadarbojas ar iedvesmojošiem partneriem visā savā kopienā, lai atstātu pozitīvu ietekmi gan cilvēkiem, gan visai planētai. Katru reizi, kad uzvelkat „Native” apavus, piedalāties ilgtspējas pilnveidošanā.

100% vegānu apavi. NATIVE rūpīgi izvēlas materiālus, kurus izmanto apavu izgatavošanai. „Plant Shoe“ tiek izgatavoti tikai no augu izcelsmes komponentiem, kuru sastāvs ir vegānisks.

Apavu izgatavošanai izmantojamie materiāli: 

Ananāsu lapu šķiedras, kuras iegūst Filipīnās, ir pasargātas no izmešanas atkritumos un tiek pārstrādātas par modernu tekstilmateriālu. Apavu augšpuse ir izveidota no unikāla šo šķiedru kompozītmateriāla, kas veido neapstrādātus, nekrāsotus apavus – saudzējot apkārtējo vidi.

Lins  – viens no vissenākajiem pasaulē izmantotajiem materiāliem. „Plant Shoe“ lina maisījuma zeķu ieliktnis sniedz ilgtspējīgu komfortu, ir dabīgi gaisa caurlaidīgs un neatkārtojami mīksts.

Kenafa jeb kaņepju hibisks – universāla gara šķiedra, kas tiek pārveidota par filcu, lai apavu zole nodrošinātu īpašu noturību pret nolietojumu. Ar katru soli šīs šķiedras dabiski kļūst mīkstākas, saglabājot savu stingrību, lai vienmēr varat justies ērti.

„Lactae Hevea“ – pilnībā tīrs materiāls, iegūts no tīra „Hevea“ koka piena, tiek pārstrādāts dabiskā lateksa zolē, kurā nav nekādu naftas ķīmijas sastāvdaļu vai piedevu. Izgatavots, izmantojot amatnieku pieredzi, viena apavu pāra izveidošana ilgst apmēram divas nedēļas. Rezultāts ir izstrādājums, kas sagatavots nēsāšanai visa mūža garumā – ieguldot metodisku darbu un garantējot zemu ekoloģisko ietekmi.

Kokvilna tiek plaši pielietota apavu un apģērbu ražošanā. To var izmantot gan adītu, gan arī ieaustu gandrīz jebkādā materiālā; no mīkstas un lokanas augšdaļas līdz stingrai auduma oderei vai vienkāršām šņorēm. Ekoloģiskā kokvilna, kas atrodas „Native“ apavu augšpusē, ir atbildīgi izvēlēta, saudzējot zemi.

Kas ir „Bloom“?

Modernais apavu risinājums „Rise by Bloom”, kas ir izgatavots no atkārtoti pārstrādātas aļģu biomasas, ir paredzēts tam, lai aizstātu attiecīgo plastmasas, polimēru daļu, ko parasti izmanto ražojot parastos EVA apavus. "Bloom" process vienlaikus attīra mūsu ezerus un saldūdens ekoloģiju no pārmērīgi augošām aļģēm un pārvērš nevēlamos pārpalikumus videi draudzīgā produktā. Tas pats ražošanas process bloķē CO2 un atbrīvo 50 kubikmetrus (50 m3) gaisa, lai ekosistēma būtu tīrāka un veselīgāka.

Screenshot 2022-10-26 104743

Native Shoes Remix™ Project

„Native‘‘ īsteno projektu „Native Shoes Remix™ Project‘‘, kura ietvaros tiek pārstrādāti Jūsu iecienītākie apavi. Tā ir tikai viena neliela daļa lielajā plānā, kura mērķis ir labvēlīgi ietekmēt mūsu planētu.

Pateicoties unikālajam slīpēšanas procesam, katru apavu veidu – no sandalēm līdz pat sporta apaviem, var pārstrādāt. Unikālos „Native shoes‘‘ apavus var pārstrādāt universālā materiālā, kuru var izmantot, ierīkojot spēļu laukumus: sēdvietas, segumu, izolāciju u.c.

nativee