Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Šeit ir daži no mūsu klientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja nevarat atrast atbildi uz Jūsu jautājumu, sazinieties ar mums pa e-pastu: klienti@open24.lv vai zvanot mūsu klientu atbalstam: +37163898865 (darba dienās no 9.00 lidz 21.00) 

 

 

Kā es varu atgriezt savu pasūtījumu?

Ja Jums nepatīk prece, ko Jūs esat iegādājies, Jūs to variet atgriezt 365 dienu laikā no pirkuma brīža. Prece nedrīkst būt valkāta un tās izskats nedrīkst būt mainījies no pirkuma brīža. 

Ja Jūs vēlaties atgriezt apavus Jūs to varat izdarīt vienīgi Open24 interneta veikalā, pieslēdzoties savam kontam.

Pircēja kontam varat piekļūt vienā no šiem veidiem:

a) Ja esat reģistrēts pircējs, pieslēdzieties pie sava Pircēja konta.
b) Ja esat nereģistrēts pircējs, atgriešanu varat veikt bez reģistrācijas (piekļūsiet savam kontam, izmantojot pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu, kuru saņēmāt pēc pasūtījuma veikšanas pa e-pastu) vai
c) Ja esat nereģistrēts pircējs, varat reģistrēties: Open24 mājaslapas augšpusē noklikšķinot uz “Ieiet” un "Reģistrācija". Reģistrējieties, ievadot e-pasta adresi, kuru izmantojāt pasūtījuma veikšanai un pēc tam pievienojieties.

Nospiediet "Mani pasūtījumi". Tur Jūs varēsiet apskatīt Jūsu iegādāto preču sarakstu. Atrodiet preces, kuras vēlaties atgriezt, un nospiediet "Atgriezt/mainīt preci" Tālāk sekojat instrukcijām.)

 

Kā es varu apmainīt savu pirkumu pret citu preci?

 Ja Jūs neapmierina pirkuma modelis, izmērs vai krāsa, droši apmainiet to pret jebkuru citu produktu mūsu interneta veikalā. Atgrieztās preces nedrīkst būt valkātas vai kā savādāk atšķirties izskatā no pirkuma brīža.

Lai apmainītu savu pirkumu, sekojiet šiem soļiem,

Pircēja kontam varat piekļūt vienā no šiem veidiem:

a) Ja esat reģistrēts pircējs, pieslēdzieties pie sava Pircēja konta.
b) Ja esat nereģistrēts pircējs, atgriešanu varat veikt bez reģistrācijas (piekļūsiet savam kontam, izmantojot pasūtījuma apstiprināšanas e-pastu, kuru saņēmāt pēc pasūtījuma veikšanas pa e-pastu) vai
c) Ja esat nereģistrēts pircējs, varat reģistrēties: Open24 mājaslapas augšpusē noklikšķinot uz “Ieiet” un "Reģistrācija". Reģistrējieties, ievadot e-pasta adresi, kuru izmantojāt pasūtījuma veikšanai un pēc tam pievienojieties.

  •     Atrodiet pasūtījumu/preces, kuras vēlaties apmainīt, un nospiediet "Atgriezt/mainīt preci".
  •     Veicot šo procedūru, Jums tiks dota izvēle "Atgriezt" vai "Apmainīt". Izvēlaties "Apmainīt" un pabeidzat atgriešanas procedūru.
  •      Pēc atgriešanas veidlapas aizpildīšanas veiciet jaunu pasūtījumu precēm, ko vēlaties saņemt apmaiņā. Apmaiņas pasūtījuma summa tiks apvienota ar atgriežamo summu. Mēs izsūtīsim Jūsu jauno pasūtījumu tiklīdz būsim saņēmuši       atgrieztās preces. Preču apmaiņa aizņem 5-7 dienas.
  •    Iepakojiet preces un atgrieziet tās atbilstoši atgriešanas veidam, ko izveidojusi sistēma.

 

Es esmu atgriezis preces. Kad es varētu saņemt atpakaļ naudu?

 Aizpildot preču atgriešanas veidlapu, sistēma izveidos ziņojumu "Atgriešana pabeigta". Nauda par atgrieztajām precēm tiek pārskaitīta ceturtdienā. Ilgākais laiks, ko nepieciešams gaidīt līdz naudas atgriešanai, ir divas nedēļas no preču atgriešanas brīža.

Uzmanību: Open24.lt ir pienākums atgriezt naudu par pirkumu, izņemot piegādes maksu.

 

Es vēlos apmainīt preces un jau esmu veicis atgriešanas un apmaiņas procedūru. Kad es saņemšu jaunās preces?

 Preču atgriešana un apmaiņa aizņem 5-7 dienas: jaunās preces tiks piegādātas pēc atgriezto preču pārbaudes.

 

Saņemtā prece ir bojāta. Ko man nepieciešams darīt?

Visām Open24.lt piedāvātajām precēm ir 24 mēnešu garantija. Ražošanas defektu gadījumā Open24 ir pienākums atgriezt par precēm samaksāto naudu vai apmainīt bojātās preces. Ražošanas defektu gadījumā klientam ir jāaizpilda preču atgriešanas veidlapu, jāizvēlas iespēja "Defekts" un jānorāda atgriešanas iemesls. Ja neesat pārliecināts, vai konkrētajā gadījumā darbojās garantija, sazinieties ar mums pa e-pastu: klienti@open24.lv vai zvanot uz: +37163898865
PREČU ATGRIEŠANAS AKTS

 

 

 Vai Crocs apavus drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, žāvēt uz radiatoriem vai citās žāvēšanas ierīcēs?

 Crocs apavus nav ieteicams mazgāt veļas mašīnā. Neglabājiet Crocs apavus radiatora tuvumā vai neizmantojiet citas žāvēšanas ierīces. Izvairieties no tiešiem saules stariem, atstājiet kurpes ēnā (zem lietussargu, gultas), jo pakļauti tiešu saules staru iedarbībai, Crocs apavi var deformēties

 

Jums nav tā produkta, ko es vēlos. Kā es varu uzzināt to, kad noteikta izmēra vai krāsas produkts atkal būs pieejams noliktavā?

Mēs iesakām pieteikties automātisku ziņojumu saņemšanai, kad vēlamais izmērs vai krāsa atkal būs pieejams noliktavā. Lai pieteiktos: atrodiet vēlamo preci Open24 interneta veikalā, izvēlieties krāsu un izmēru un zemāk redzamajā logā ievadiet savu e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt paziņojumu par to, ka prece atkal ir pieejama noliktavā.

 

Kāpēc ir noderīgi piedalīties Open24 lojalitātes programmā?

Kad radījām savu jauno lojalitātes programmu, tiecāmies pēc vienas lietas – pateikties jums par uzticību. Tieši tāpēc 10% no jūsu pirkuma pārvēršas punktos, kurus varat izmantot, lai segtu līdz pat 50% no nākamā pirkuma summas. Galu galā, nekad nevar būt par daudz apavu!

Kādi ir lojalitātes programmas ieguvumi?

  • Vairāk ieguvumu. Tagad 10% no katra pirkuma summas pārvēršas punktos, kas uzglabājas kartē un ir derīgi 180 dienas kopš pēdējā pirkuma dienas.
  • Par izpildīto pasūtījumu piešķirtos lojalitātes punktus varēsiet izmantot pēc 14 dienām no pasūtījuma saņemšanas.
  • Vienkāršāk nekā iepriekš. Ja vēlaties iegādāties preces veikalā, nevajadzēs lojalitātes karti meklēt somas dziļumos vai kabatās – pietiek kasierim pateikt savu e-pastu, un punkti tiks ieskaitīti jūsu kontā automātiski. 
  • Individuāla uzmanība. Ja reģistrējaties lojalitātes programmai, jūs, kā ekskluzīvie klienti, pirmie uzzināsiet un varēsiet izmantot atlaides, pirms izpārdošana ir sākusies. 
  • Nesenie jaunumi. Jūs pirmie uzzināsiet par jaunajām apavu kolekcijām un citām precēm, kā arī citu papildus informāciju.
  • Ekskluzīvi piedāvājumi. Īpašās lojālo klientu akcijas tiks piedāvātas tikai jums.

Kā varu uzzināt, cik manā kartē ir punktu?

Punktus varat redzēt, uzklikšķinot uz “Log in” lapas augšdaļā, ievadot savus datus, un tad apskatot savu kontu.
 

Kā es varu zināt, ka apavu izmērs man derēs?

Open24 piedāvā izmēru tabulu (meklējiet pogu "Izmēru tabula"), kurā norādīts iekšzoles garums centimetros. To iespējams atrast zem preču attēliem. Izvēloties izmēru, mēs iesakām izmantot doto iekšzoles garumu un labajā pusē redzamās klientu atsauksmes. Ja Jums neder vai nepatīk apavu modelis, izmērs vai krāsa, Jūs tos variet atgriezt viena gada laikā, ja tie nav valkāti un zaudējuši savu sākotnējo izskatu. Apmaiņas process aizņem aptuveni 5-7 darbadienas un tā ir pilnīgi bez maksas. 

 

Vēlos atgriezt vairākas preces no tā paša vai dažādiem pasūtījumiem. Vai varu atgriezt vienā iepakojumā?

 Jā. Jūsu profilā aizpildiet atgriešanas veidlapas katrai precei, kas tiek atgriezta. Nesabojājot preces oriģinālo iepakojumu iesaiņojiet preces vienā kopējā iepakojumā un uz sūtījuma uzlīmējiet 1 atgriešanas uzlīmi DPD ar Saņēmēja un Sūtītāja adresēm vai Omniva etiķete.

  

Kā uzraudzīt virsdrēbes?

Ja vēlaties saglabāt virsdrēbju siltumu un kvalitāti, rekomendējam vadīties saskaņā ar produkta uzraudzības etiķetē esošo apģērba uzraudzības instrukcija, kas vienmēr ir piešūta apģērba iekšpusē. Neatbilstoši izmazgātas un izžāvētas virsdrēbes var zaudēt savas izolācijas īpašības. Rekomendējam izmantot zemāk sniegto uzraudzības instrukciju.

Ja produkta etiķetē ir norādīts, ka apģērbu var mazgāt automātiskajā veļas mašīnā, obligāti pievērst uzmanību etiķetē norādītajai mazgāšanas temperatūrai. Pirms mazgāšanas aiztaisīt rāvējslēdzējus un visas velcro aizdares. Uzreiz pēc izmazgāšanas, izņemt apģērbu, lai varētu izvairīties no krāsas izmaiņām. Mazgāt, izmantojot maigu mazgāšanas programmu. Mazgāšanas laikā izmantot mazgāšanas bumbiņu vai trīs tenisa bumbiņas, lai pildviela nesakristu kamolos.

Viens no svarīgākajiem procesiem, mazgājot virsdrēbes – žāvēšana. Neatbilstoši izžāvētas drēbes var zaudēt savas izolācijas īpašības.

Žāvēšana istabas temperatūrā – žāvēšanas laikā regulāri sakratiet un papuriniet produktu (pamēģiniet pildvielu sadalīt ar rokām), lai pildviela sadalītos vienmērīgi un nebūtu salipusi. Tādas darbības nepieciešams atkārtot, kamēr pildviela pilnībā izžūs. Žāvēt jaku, novietotu guļus. Izvairīties no žāvēšanas mitrā temperatūrā. Žāvēšanai tiek rekomendēts izvēlēties sausu un labi vēdināmu telpu.

Žāvēšana veļas mašīnā – žāvēt zemā temperatūrā, kā to norāda ražotājs (informāciju varat atrast apģērba etiķetē vai preces aprakstā), vairākas reizes izņemiet produktu no žāvētāja un sakratiet, kā arī vienmērīgi sadaliet pildvielu (pamēģiniet pildvielu sadalīt ar rokām). Žāvēšanas laikā izmantot mazgāšanas bumbiņu vai trīs tenisa bumbiņas, pateicoties bumbiņām, sintētiskā pildviela tiks vienmērīgi sadalīta.

Izmantojot šo instrukciju, izvairīsieties no virsdrēbju pildvielas salipšanas un saglabāsiet produkta siltumizturīgās īpašības. Ja izžāvētās jakas pildviela tomēr sakritusi kamolos, tā ir pazīme, ka produkta kopšanas etiķetē norādītie kopšanas noteikumi nebija atbilstoši ievēroti, šī iemesla dēļ tiek rekomendēts izmantot profesionālo tīrītavu pakalpojumus.