-50% visiem KEEN apaviem ar atlaides kodu: KEEN50
TEVA DIENAS! -40% atlaide visām TEVA precēm ar kodu: TEVA
ECOALF par visu -25%!
Radās jautājumi?+37163898865

UGG Classic Mini II

Maksā trīs vienādās daļās, bez papildus maksas
199,99 €
Zemākā 30d cena 199,99 €
IMC 199,99 € 0%
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Viens no mūsu visiecienītākajiem siluetiem, proti, Classic ir ikdienas stila ikona. Šie zābaki nodrošina UGG® tik raksturīgo komfortu ar greznu divpusēju aitādu, mīkstas vilnas starpzoli, kā arī vieglu un elastīgu ārējo zoli. Šajos ārkārtīgi siltajos un ērtajos zābakos ir iestrādāta grezna īstas aitas vilnas odere, kas pasargā kājas no mitruma un regulē temperatūru, kā arī mīksta UGGpure™ pēdiņa. Ziemas sezonai piemērotā EVA materiāla zole ir robusta un izturīga, taču vienlaikus arī viegla, kas arī ir par iemeslu tam, ka šie zābaki būs Jūsu pirmā izvēle neatkarīgi no tā, kurp Jūs dosieties.

Informācija:

  • izgatavoti no divpusējas aitādas*,
  • uzvilkšanai paredzētas cilpiņas aizmugurē,
  • neilona apšuvums,
  • UGGpure™** pēdiņa,
  • formēta EVA*** ārējā zole,
  • ar patentu aizsargāts protektors.

Stulma augstums: 14 cm.

Materiāls: divpusēja aitāda.

* - Divpusēja aitāda ir viengabala aitāda, kas no vienas puses ir aitas kažokāda, savukārt no otras – aitāda.  UGG jau vairāk nekā 35 gadu garumā izmanto vienīgi visaugstākās kvalitātes, greznu un mīkstu A klases divpusējo aitādu, attiecībā uz katru no tām piemērojot apjomīgi apstrādes procesu, lai pārliecinātos par to, ka tā sniedz UGG tik raksturīgās īpašības.

** - UGGpure ir īsta, grezna cirpta vilna, kas ir iestrādāta izturīgā oderējumā. Tā kā šis process ir pielīdzināms frizūras veidošanai aitām, UGGpure ir pilnībā atjaunojams resurss, un tā rezultātā dzīvniekiem netiek nodarīts nekāds kaitējums. Tas tiek izmantots atsevišķu stilu oderējumiem un pēdiņām.

*** - EVA ir etilēna – vinila acetāts, kas ir polimērs ar izcilām slodzes un trieciena pretestības īpašībām.  Tas visbiežāk tiek iestrādāts EVA vidus zolēs teniskurpēs, kas pakļautas lielai slodzei.

Izmēru tabula

Izmēru tabula

US  EU CM 

(sākotnējais apavu zoles garums)

5 36 22
6 37 23
7 38 24
8 39 25
9 40 26
10 41 27
11 42 28
12 43 29
KĀ KOPT UGG APAVUS?

KĀ KOPT UGG APAVUS?

Aitādas zābaku un citu apavu kopšana. Lai nodrošinātu UGG apavu ilgmūžību un pareizu kopšanu, ņemiet vērā šādus padomus

Hidroizolācija

Lai pasargātu zābakus no ūdens, traipiem un netīrumiem, uzklājiet īpaši zamšādas vai aitādas zābakiem paredzētu ūdens un traipus atgrūdošu līdzekli. Ievērojiet produkta lietošanas instrukcijas.

Izvairieties no mitruma

Sargājiet zābakus no tiešiem saules stariem, pārmērīga mitruma un karstuma avotiem. Ekstrēmu apstākļu iedarbība var sabojāt aitādas ādu un ietekmēt zābaku formu.

Tīrīšana

Lai noņemtu netīrumus un gružus, izmantojiet mīkstu birsti vai sūkli. Lai saglabātu zamšādas vai aitādas dabisko izskatu, tīriet vienā virzienā.

Traipu tīrīšana

Nelielu traipu gadījumā izmantojiet mitru drānu un maigu tīrīšanas līdzekli, kas ieteicams aitādas vai zamšādas tīrīšanai. Maigi notīriet skarto vietu un ļaujiet tai nožūt.

Žāvēšana

Žāvējiet zābakus istabas temperatūrā. Nelietojiet tiešus siltuma avotus, piemēram, radiatorus vai sildītājus, jo pārmērīgs karstums var sabojāt materiālu.

Uzglabāšana

Uzglabājiet zābakus vēsā un sausā vietā. Izvairieties tos saspiest, jo tas var ietekmēt to formu. Apavu formu var palīdzēt saglabāt to pildīšana ar avīzi vai zābaku formas veidotāju izmantošana.

Par UGG

Par UGG


uggUGG® Australia
 vēsture aizsākās 1978. gadā, kad kāds sērfotājs vārdā Braiens Smits [Brian Smith] vēlējās rast risinājumu tam, kā nodrošināt kājām siltumu, sērfojot pa viļņiem, un tā arī radās UGG Classic. Klasiskie sērfošanas zābaki ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes merīnaitu vilnas, tie ir viegli un ideāli piemēroti staigāšanai pa smiltīm.  Šī ideja kļuva populāra, un šodien UGG zābaki ir kļuvuši par fenomenu.

UGG Australia ir zīmols, kam raksturīgs greznums un komforts ikdienā. UGG zābaku (bieži vien dēvēti par aitādas zābakiem) un UGG kurpju izgatavošanai tiek izmantoti vienīgi visaugstākās kvalitātes materiāli.  UGG Australia ir lielākais šo populāro stilu izplatītājs: UGG Classic Short, UGG Classic Tall, kā arī UGG Bailey Bow. Jebkuri apavi Jums sniegs labsajūtu jau no to uzvilkšanas brīža – un tā gadu pēc gada.

Lai arī zīmolu slavenu padarīja tādi tā zābaki, kā UGG Bailey Button, UGG Australia ir izvērsusi šo produktu līniju, iekļaujot tajā stilīgu, taču vienlaikus elegantu apģērbu pieaugušajiem un bērniem. Plašajā kolekcijā ietilpstošie cimdi, šalles, cepures un UGG mēteļi Jūs sasildīs aukstajos ziemas mēnešos. Tagad karstās un vējainās dienās Jūs varat izvēlēties nēsāt burvīgas kleitiņas, aptinamās kleitas un vieglas cepures.

 

Ugg front

Klientu atsauksmes (5)

Klientu atsauksmes

4,7

Kopējais vērtējums:

Ļoti ātra piegāde. Paldies!
Labdien!
Diemžēl man šie jaukie UGG zābaki neder, jo nevaru ievilkt stulmā, ļoti šauri. Kā es varu nosūtīt atpakaļ un uz kurieni?
Paldies par ātro piegādi! Super kvalitāte un atbilstošs izmērs!
Vairāk
Rakstīt atsauksmi

UGG Classic Mini II

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

. .

. .

Līdzīgas preces