Radās jautājumi?+37163898865

Droša norēķināšanās

Par pirkumiem iespējams norēķināties divos veidos:

 1. Apple Pay;
 2. Izmantojot pakalpojumu Bank Link;
 3. Maksājumu karte piegādes brīdī;
 4. ESTO nomaksa;
 5. ESTO 3 maksā trīs vienādās daļās;
 6. ESTO maksā vēlāk.

Abas apmaksas metodes ir pilnībā drošas.

 

Jaunums - „Apple Pay“ maksājums.

Tagad par pirkumiem vari norēķināties ar „Apple Pay“. Tā ir bezkontakta maksājumu tehnoloģija, ko izmanto „Apple“ ierīcēs. Ja veicat pirkumu no ierīces, kas atbalsta „Apple Pay“, izvēlieties šo maksājumu metodi un pabeidziet identifikācijas procesu.

Tādējādi apstiprināsiet maksājumu, un nauda tiks noskaitīta no Jūsu kartes.

Ja Jūsu ierīce neatbalsta „Apple Pay“, izvēloties šo metodi, Jums būs jāievada savas kartes dati.

 

Apmaksa, izmantojot pakalpojumu Bank Link

Bank Link ir visdrošākā un vismodernākā interneta norēķinu sistēma, iepērkoties tīmeklī. Mūsu e-veikalā Jūs varat norēķināties, izmantojot šos norēķina veidus:

 • Citadele,
 • Nordea,
 • Paysera,
 • Webmoney.

Klienti var norēķināties par saviem pirkumiem nekavējoties, tiekot novirzītiem uz attiecīgās interneta bankas lapu, kur tie var aizpildīt iepriekš sagatavotu maksājuma uzdevumu. Bank Link nozīmē to, ka klienti ir samaksājuši par precēm un pakalpojumiem pat pirms Jūs saņemat pasūtījumu.  

 

 

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem!

Izmantojiet ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Katrs nomaksas pirkums ir finansiālas saistības. Pirms nomaksas pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • Procentu likme 21.9%
 • Līguma maksa 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 500 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un fiksētā procentu likme 21,9%, vienreizeja līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 24,22% ikmēneša maksājums 46,77 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 561,24 eiro.

ESTO nomaksa maksājumu metodinodrošina ESTO LV AS.
E-pasts: info@esto.lv 
Tālrunis: (+371) 662 222 50


 

 ESTO 3 – maksājumu metode, kura ļauj apmaksāt savus pirkumus 3 vienādās daļās. 3 mēnešu laikā. Bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši maksājiet vēlāk!

 Izvēlaties maksāt pa daļām ar ESTO 3 maksājumu metodi - samaksājiet par pirkumu grozu trīs vienādās daļās bez procentiem vai komisijas maksas! Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlieties ESTO 3 kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku. 

 • Ja jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi apmaksāsiet iepirkumu groza izmaksas, jums netiks pievienoti nekādi papildu maksājumi.
 •  Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot iepirkumu groza vērtību trīs vienādās daļās.
 •  Minimālā iepirkumu groza summa, lai izmantotu ESTO 3 ir 60 EUR.
 •  ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

 ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi

ESTO 3 maksājumu metodes pakalpojumu sniedzējs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, ja tiek piemēroti šādi modeļa nosacījumi: procentu likme 0 %, nav citu maksu.

Ja Jūs nespēsiet veikt maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par kredītu, kas izņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

ESTO 3 maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.
E-pasts:
info@esto.lv 
Tālrunis: (+371) 662 222 50

 

 

ESTO - pērc tagad, maksā vēlāk!

ESTO Maksā vēlāk- Jums tiek dots 30 dienu ilgs papildu laiks, lai samaksātu. Iegādājieties preci vai pakalpojumu uzreiz un maksājiet nākamo 30 dienu laikā bez papildu maksas!

 • Saņemiet preces nekavējoties
 • Ērti maksājiet 30 dienu laikā
 • Bez procentiem un papildu maksas
 • Jūs varat atpūsties. ESTO jūs informēs, kad ir jāveic maksājums.

ESTO Maksā vēlāk nodrošina ESTO LV AS. Maksājuma metodes izmantošana ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc rūpīgi apsveriet nepieciešamību izmantot kredīta produktus. GPL Maksā vēlāk ir 0 % gadā ar šādiem nosacījumiem: procenti 0 % gadā, bez komisijas maksas.

E-pasts: info@esto.lv 
Tālrunis: (+371) 662 222 50