JĀŅU DIENAS PIEDĀVĀJUMS!
Visām precēm papildu 15% atlaide ar kodu: SUMMER15
PĒRC TAGAD
Radās jautājumi?+37163898865

Kā iepirkties?

Kā iepirkties?

Vispirms piereģistrējieties (kā pareizi aizpildīt reģistrācijas formu: skat. šīs lappuses beigās), pēc tam mūsu interneta veikalā atrodiet CROCS modeli, kas Jums patīk. Izvēlieties krāsu un izmēru, pēc tam nospiediet preces lappusē esošo taustiņu Uz grozu. Ja vēlaties izvelēties vēl kaut ko, variet turpināt pārlūkot veikalā esošās preces – izvēlētā prece paliks Preču groza atmiņā. Augstāk minēto darbību atkārtojiet ar visām izvēlētām precēm. Tad, kad izlemsiet, ka šoreiz pietiek iepirkties, spiediet ekrāna labajā pusē augšā esošo Preču groza simbolu Pirkt. Šajā lappusē varēsiet pārskatīt izvelēto preču sarakstu un pakoriģēt pasūtījumu (palielināt izvelēto preču daudzumu vai arī no kādām precēm atteikties). Pēc tam spiediet uz taustiņa Turpināt, tur varēsiet Apstiprināt pasūtījumu. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas obligāti iepazīstieties ar mūsu veikala Noteikumiem. Apstiprinot pasūtījumu, Jūs nokļūsiet pie nākošā soļa – Apmaksas.

Izvēloties apmaksu Skaidrā naudā, saņemot preces, Jums būs jāapstiprina, ka maksāsiet kurjeram skaidrā naudā tad, kad Jūsu pasūtītās preces piegādās, tāpēc atliks tikai gaidīt to piegādi.

Meklējot konkrētas preces mūsu interneta veikalā Jums palīdzēs preču filtrs. Piemēram, Jūs meklējat vīriešu 43 izmēra Crocs. Ejam uz Vīriešiem>>izmēru izvēlē spiežam uz ikonas ar 43. izmēru un sistēma mums atlasa visus Crocs 43. izmēra apavus, kuri šobrīd ir mūsu  interneta veikalā. Lietojot filtru, var izvelēties atlases kritērijus: krāsu vai izmēru. Ļoti ceram, ka lietojot to, preču meklēšana mūsu interneta mājas lapā būs ātrāka un efektīvāka.

 

Līguma noslēgšana

Pieteikuma apstiprināšanas lapaspusē vajadzēs atzīmēt ar ķeksīti, ka esat iepazinies ar mūsu veikala iepirkšanās noteikumiem. Šie noteikumi ir arī pirkšanas līgums. Rekomendējam to ne tikai pārlasīt, bet ari izdrukāt, jo līgums ar laiku var mainīties, tāpēc labi būtu, ka Jums būtu iepirkšanās dienas līguma eksemplārs. Nospiežot taustiņu “Apstiprināt pasūtījumu”, Jūs aptirpiniet preču groziņā esošo preču pasūtīšanu. Uzreiz pēc pasūtījuma izsūtīšanas Jūs saņemsiet apstiprinājumu, ka pasūtījums ir saņemts un pieņemts. Pats pirkšanas līgums stājas spēkā tad, kad Jūs apstirpiniet savu pasūtījumu.

 

Cenas

Visas interneta mājas lapā noradītās cenas ir galējās, t.i. tajās jau ir ierēķināts ar likumu paredzētais  pievienotas vērtības nodoklis.

 

Piegādes izdevumi

DpD piegāde :

Ja pasūtījuma kopsumma ir mazāka nekā 70 Euro, tad visā Latvijas teritorijā preču piegādes maksa par sūtījumu ir 3 Euro
Ja pasūtījuma kopsumma ir 70 Euro un lielāka, tad visā Latvijas teritorijā preču piegāde ir bezmaksas.

 

Norēķinu veidi

  • Izmantojot "bank-link" pakalpojumu;
  • Ar pārskaitījumu;
  • Skaidrā naudā, saņemot preci no DPD kurjera.

 

Piegādes termiņi

Preces tiek piegādātas 1-3 darba dienu laikā. Ja rodas neparedzēti apstākļi, piegādes laiks var pagarināties līdz 3-4 dienām. Vairāk informācijas par piegādi saņemsiet sadaļā : Piegāde visā Latvijā.