Radās jautājumi?+37163898865

Teva Terra Fi Lite Women's

Ilgtspējīgs
90 €
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Teva Terra Fi Lite Women's

Надежный комфорт и дизайн ремешка с маковым орнаментом просто созданы для манящих вас приключений. Обувь отделана экологичными ремнями из переработанного полиэстера Unifi®, выдерживающими даже каждодневную носку, и в то же время уменьшает количество пластиковых отходов на свалках.

  • Быстросохнущие ремни, изготовленные из переработанного пластика с использованием отслеживаемой сертифицированной полиэстерной пряжи REPREVE® от Unifi®, обеспечат опору вашей ноге и выдержат даже каждодневную носку;
  • Несколько точек регулировки позволят вам выбрать абсолютно идеальную посадку по ноге, а синтетическая верхняя часть устойчива к износу и царапинам. А еще на каждую пару этих сандалий уходит по 2 пластиковых бутылки, которые не остаются гнить на свалке;
  • Подкладка из легкой, дышащей сетки, сохраняющей ваши ноги в прохладном комфорте;
  • Простая застежка-липучка позволяет быстро снимать и надевать обувь, обеспечивая правильную посадку по ноге, а полученные литьем под давлением концы ремешка гарантируют быстрый и простой хват и регулировку;
  • Мягкая амортизирующая прокладка Shoc Pad™ в каблуке поглотит удар там, где это больше всего нужно;
  • Легкая межподошва из пены ЭВА добавляет дополнительную амортизацию для максимального комфорта, а нейлоновый супинатор стабилизирует и поддерживает ногу на неровной местности;
  • Подметка из резины Rugged Spider Rubber, предназначенной для работы во влажных условиях, чрезвычайно долговечна и обеспечивает отличное сцепление.


Страна происхождения: Вьетнам

Izmēru tabula

Izmēru tabula

 

EU UK US CM
36 3 5 22
36.5 3.5 5.5 22.5
37 4 6 23
37.5 4.5 6.5 23.5
38 5 7 24
38.5 5.5 7.5 24.5
39 6 8 25
39.5 6.5 8.5 25.5
40 7 9 26
40.5 7.5 9.5 26.5
41 8 10 27
41.5 8.5 10.5 27.5
42 9 11 28
42.5 9.5 11.5 28.5
43 10 12 29
Par Teva

Par Teva

TEVA-history-sandalVēsture

1984. gadā kāds Lielā kanjona upes gids atklāja patiesību, kas uz visiem laikiem mainīja apavu pasauli - katrā cilvēkā ir piedzīvojumus meklējošs gars, kas vēlas izlauzties. Viņš saprata, ka vienīgais, kas kādu attur no šāda dzīvesveida, kuru viņš tik ļoti iemīļojis, ir vienkāršs uzaicinājums. Kaut kas, kas viņus iedrošinātu.. Kas dotu pārliecību sākt. Tāpēc viņš izgatavoja šo uzaicinājumu. 

Apavu zīmols TEVA pasaulē ir labi zināms, pateicoties izteikti vieglajām, sportiskajām sandalēm, kas ļauj kustībām būt brīvām. Šīs sandales ir kā radītas ceļojumiem un piedzīvojumiem. Visi tās zina, bet jūs zināt, kāda ir šo sandaļu vēsture?

Ceļotājs un gids pamanīja, ka ceļojot ilgās distancēs, jāizvēlas no diviem apavu tipiem – sandalēm un speciāliem zābakiem. Abiem ir savi plusi un mīnusi. Sandales ir mīkstas un vieglas, arī viegli uzvelkamas, tās var arī likt ūdenī, bet ilgstošiem ceļojumiem tās nav piemērotas, jo tām nav stabilitātes pēdai un pēdas bieži noslīd nost. Savukārt zābakiem ir pretēja situācija – tie ir smagi un silti, tie nav ātri uzvelkami vai liekami ūdenī, jo tie ilgi žūst, bet tie ir ļoti piemēroti ilgiem ceļojumiem, kuros daudz jāstaigā, jo tie sniedz stabilitāti un ērtumu visas dienas garumā.

Lai ceļojums būtu vieglāks, ceļotājam ir jārada ideja par savām sandalēm. Pirmajām sandalēm viņš izmantoja „Velcro“ pulksteņa siksniņu un parastas vaļējās sandales. Valkājot šādas sandales viņš saprata, ka šādi apavi būtu noderīgi arī citiem cilvēkiem, kam patīk aktīvā atpūta. Pēc gadiem ilgas testēšanas un uzlabošanas visā pasaulē strauji auga sportiska tipa sandaļu popularitāte. Šī brīža modeļi ir ne tikai ļoti ērti, bet arī stilīgi, ar mīkstām saitēm un EVA putu vidējo zoli vieglumam un mīkstam komfortam.

 

Teva

 

 

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Teva Terra Fi Lite Women's

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

. .

. .

Līdzīgas preces