Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apģērbi
  S M L XL
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

DIADORA

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc


Diadora ir itāļu sporta apģērbu un apavu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Caerano di San Marco (Veneto), Geox meitasuzņēmums. Uzņēmums tika dibināts 1948. gadā, tas strādā arī Brazīlijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Honkongā, Austrālijā un Bangladešā.

Šobrīd Diadora ražo plašu apģērbu klāstu, kas ietver T kreklus, polo kreklus, jakas ar kapuci, jakas, legingus, šortus un kompresijas apģērbus. Uzņēmums ražo arī apavus (futbola un citus sporta apavus). Diadora arī pārdod futbola bumbas ASV tirgū.

Izcelsme un attīstība

Diadora 1948. gadā dibināja Marčello Danieli, kurš pirmo reizi sāka strādāt tirdzniecībā kā jauns zēns. Viņš nosauca savu uzņēmumu par "Diadora", paklausot drauga ieteikumam. Šis vārds cēlies no nosaukuma, ko Bizantijas grieķi devuši Dalmācijas pilsētai Zadarai. Sākotnēji to sauca par "de ladera" vai "no Zadaras", un tas kļūdaini tika kopēts un tulkots no dalmāciešu valodas uz latīņu valodu, pa ceļam pārtopot par "Diadora". Danielam ar sievas palīdzību izdevās veiksmīgi laist klajā savu pirmo produktu - kalnu kāpšanas zābakus.

Septiņdesmito gadu vidū Diadora ienāca arī futbola preču tirgū, un šajā jautājumā palīdzēja Roberto Betega, kurš sniedza konsultācijas. Uzņēmums arī pievienoja tenisa tirgu, parakstot reklāmas līgumus ar Bjornu Borgu.

Astoņdesmito gadu beigās "AC Milan" uzbrucējs Marko van Bastens kļuva par uzņēmuma seju un izlaida savus personalizētos futbola zābakus "San Siro Van Basten". Citi augsta līmeņa futbolisti, kurus sponsorē Diadora, ir Džordžs Veā, Roberto Badžo, Džuzepe Signori, Frančesko Totti, Rojs Keins un Antonio Kasano.

2000. gadi

Skriešanas apavi Diadora Mythos Axeler

2008. gadā Diadora SpA parakstīja kopuzņēmuma līgumu ar Win Hanverky Holdings Limited, izveidojot jaunu uzņēmumu ar nosaukumu "Winor International Company Limited", kas Ķīnā, Honkongā un Makao pārvalda preču zīmi "Diadora", lai ražotu, izstrādātu, popularizētu, izplatītu un šajās valstīs pārdotu zīmola produktus.

2009. gada jūnijā Diadora panāca vienošanos ar Itālijas apavu ražošanas uzņēmuma Geox dibinātāju un priekšsēdētāju Mario Moretti Polegato par tā aktīvu pirkšanu, izmantojot viņa ģimenes ieguldījumu daļu LIR.

Kopš tā laika Diadora ir sponsorējis vairākus futbola klubus, lai nodrošinātu viņiem komandas formas, piemēram, Norvēģijas Eliteserien klubus Viking FK un FK Bodo / Glimt.