Radās jautājumi?+ 371 6610 0918

Filtrai

  • Īpašie piedāvājumi
  • Krāsa
  • Izmērs
  • Cena
    No: EUR
    Kam: EUR

Clarks apavi vīriešiem

Filtrai Kārtot pēc

Kārtot pēc


KURPNIEKI, KOPŠ 1825. GADA

Mūsu stāsts aizsākās gandrīz pirms 200 gadiem, kad Kairuss un Džeimss Klārki izgatavoja čības no aitādas atlikumiem. Tolaik tā bija revolucionāra ideja, kas apvienoja inovācijas un meistarību, kas joprojām ir pamatā visam, ko mēs darām. Lai arī katrs mūsu apavu pāris joprojām sākas ar no viena skābarža gabala ar rokām izgrebtu apavu formu, modernas konstrukcijas tehnikas, tehnoloģijas un mūsdienīgi materiāli palīdz mums radīt izcilus apavus, kas ir piemēroti mūsdienu pasaulei.

PIONIERI & IZGUDROTĀJI

Jau no paša sākuma mēs vienmēr esam domājuši atšķirīgi. Un arī rīkojušies atšķirīgi. Sākot ar Kairusa un Džeimsa Klārku izgatavotās pasaulē pirmās pēdai atbilstošās kurpes 1825. gadā, mūsu bērnu apavu kolekcijām, kas pieejams veselos izmēros, pusizmēros un dažādos platumos, ko iespējams noteikt ar mūsu mūsdienīgo iPad pēdas mērītāju, mūsu inovatīvo pēdas amortizāciju un beidzot ar mūsu paātrināto prototipu izstrādi un 3D drukāšanu, izcilas idejas ir tas, kas padara mūs atšķirīgus.

APAVU EKSPERTI

Leonardo da Vinči raksturoja cilvēka pēdu kā “inženierzinātņu šedevru un mākslas darbu”. Un, lai pārliecinātos, ka mēs spējam par to parūpēties labāk nekā jebkurš cits, mēs to izpētījām. No šūpuļa līdz sirmam vecumam. Mēs pētījām pēdas attīstību. Mēs rūpīgi aplūkojām tās biomehāniku, veidu, kā tā kustas darbā, atpūtā un rotaļā. Mēs spriedām par to, kas padara pēdas veselīgas un apmierinātas. Un viss, ko esam iemācījušies, palīdz mums izgatavot perfektus apavus tieši Jums.

IKONISKI APAVI

Mūsu arhīvs ietver vairāk kā 22 000 modeļu un tie ir apavi, kas ir izraisījuši revolūciju, definējuši paaudzi un rosinājuši iztēli. Piemēram, ikoniskie Clarks Desert zābaki. Tos 1950. gadā radīja Neitans Klārks un tie ir pieprasīti vēl šodien. Nature, revolucionāri sporta ikdienas hibrīdapavi, kas tika radīti 1980. gados, tad pārstrādāti un pārveidoti tie nesen atgriezušies tirgū. Savukārt Trigenic Flex rūpīgi izstrādātā inovācija ir mūsdienu klasika.