Radās jautājumi?+ 371 6610 0918

Filtrai

  • Izmērs
  • Krāsa
  • Īpašie piedāvājumi
  • Cena
    No: EUR
    Kam: EUR

Camper

Filtrai Kārtot pēc

Kārtot pēc


Camper logo-min

Camper® nav tikai kurpes, bet gan kādas Maljorkas ģimenes sapņa īstenojums.  Šī Maljorkas ģimene, kas izgatavo kurpes no 1877. gada, apvieno savas oriģinālās amatnieku saknes ar rūpniecisko aicinājumu. Šis Vidusjūras sapnis nav tikai veids, kā šī ģimene darbojas, dzīvo un jūtas – tas ir sapnis, kas ir padarījis Camper slavenu visā pasaulē!

Camper piedāvā dažādus produktus, kas radīti, tam nododoties radošam darbam.  Apavi ir ērti, lietderīgi, funkcionāli un daudzpusīgi.

Balstoties uz zīmola gadiem ilgo pieredzi apavu izgatavošanā, bez izņēmumiem tiek ražoti gan radoša stila, gan labas kvalitātes apavi. „Izgudro savu realitāti no jauna un sāc ar saviem apaviem!” – tāds ir šo apavu zīmola moto. Ērtās un kvalitatīvās Camper sandales un kurpes, kas nevainojami apvieno sevī brīvību un Spānijas bezrūpīgo dzīves stilu, nebūs iespējams nepamanīt.

Pateicamies par Jūsu interesi un to, ka aprakstu izlasījāt līdz galam! Piedāvājam Jums 15% atlaidi CAMPER apaviem ar atlaides kodu: CAMPER2017. Atlaides tiek piemērotas no apavu sākumcenām.

 

Camper front