-50% visiem KEEN apaviem ar atlaides kodu: KEEN50
TEVA DIENAS! -40% atlaide visām TEVA precēm ar kodu: TEVA
ECOALF par visu -25%!
Radās jautājumi?+37163898865
2020-10-05

CAMPER – īpašam rudenim

Camper apavi izceļas ar vieglumu – nav svarīgi, vai tie ir puszābaki vai kedas – kājas nepavisam nenogurs staigājot un ieteicamie 10 tūkstoši soļu dienā kļūs par ikdienas prieku.

Septembris – īstais laiks sākt domāt par skapja ģenerālkārtošanu un tai pat laikā skapja satura pārskatīšanu, vai nekas netrūkst jaunajai sezonai. Tāpat kā peldkostīmi ir jāiegādājas februārī/martā - tikko kā parādās jaunās sezonas kolekcijas,  tā arī rudenim piederīgās pamatlietas kā, piemēram, laba jaka, mētelis vai zābaki – ir jāiegādājas septembrī/oktobrī, jo pastāv liela ticamība, ka, pienākot novembrim, un dažreiz pat ātrāk - atkarībā no laikapstākļiem, visas skaistākās un labākās lietas jau ir izpārdotas.  

Lai cik dīvaini nebūtu lūkoties pēc rudens puszābakiem, vēl valkājot sandales vai gaidot sievu vasaru un +20 grādu siltumu, tomēr ļoti iesaku to darīt un šodien vēlētos apskatīt Camper jaunāko kolekciju.

Sākšu ar visvasarīgākajiem modeļiem, lai būtu vieglāk pārorientēties. Camper Sneaker Courb K201175 – ļoti vieglas ādas kedas, kas jūs ievadīs jaunajā rudens sezonā. Baltas, vienkāršas kedas bez jebkādiem logotipiem un detaļām bija tik modernas, ka tās vienkārši kļuva par klasiku – ar tām jūs nekad un nekur nenošausiet greizi, jo tieši šis modelis izskatās ļoti eleganti un piederēsies pat pie kostīma – pie žaketes un biksēm. Ja baltā krāsa jums tomēr ir nedaudz par daudz, vienmēr var izvēlēties melnu, savukārt drosmīgākām personībām Camper piedāvā arī tumši sarkanu variantu. Šie sporta apavi tik tiešām ir ērta un stilīga izvēle!

Turpinot tēmu par apaviem bez stulma un papēža, CAMPER Oxyde Foca ir, visticamāk, viens no populārākajiem un vecākajiem modeļiem zīmola vēsturē. Šie noteikti nav apavi visiem, jo to dizains ir mazliet savdabīgs – tie ir platāki pirkstu daļā un kurpju auklu vietā ir ievērta elastīga gumija. Domāju, ka šis apavu pāris tik tiešām būs piemērots tiem, kas novērtē ērtumu un kvalitāti, nevēlas daudz prātot, ko un kad iegādāties. Vairāku krāsu izvēle noteikti ļaus jums atrast visuniversālāko apavu pāri savai garderobei, turklāt tos var nēsāt gan rudenī, gan agrā pavasarī. 

Kas gan ir rudens bez puszābakiem, vai ne? Camper Pix K400304 modelim ir divi izvēles varianti – drosmīgs un spilgts - sarkans – vai klasisks un universāls – melns. Izvēle jūsu ziņā, kāds būs jūsu rudens šogad, bet bez šāda veida puszābakiem ir diezgan grūti iztikt. Tie ir ādas, ērti, tajos kājas nekļūs slapjas lietainā laikā un, domāju, ka, tā kā tie ir tik viegli, tad tie būs piemēroti garām un patīkamām rudens pastaigām ar tasi kafijas rokās.

Nu lūk, un beigām atstāju klasisko un rudenim piemēroto modeli Camper Brutus K400407 – tie ir puszābaki uz zema papēža brīnišķīgā kastaņbrūnā nokrāsā vai klasiski melnā krāsā. Šāds apavu veids jums derēs pie visa – pie džinsiem, biksēm, svārkiem (melnas zeķubikses un  šādi melni puszābaki vizuāli pagarinās jūsu kājas), kā arī pie adītām kleitām, kad kļūs vēsāks, vai pie midi garuma vasaras kleitām un kailām kājām. Tik tiešām bezgala universāls pirkums un, ja jums vēl nav šāds apavu pāris, tad ir vērts to iegādāties.

Kopumā, Camper apavi izceļas ar vieglumu – nav svarīgi, vai tie ir puszābaki vai kedas – kājas nepavisam nenogurs staigājot un ieteicamie 10 tūkstoši soļu dienā kļūs par ikdienas prieku.

Tāpat lasiet