JĀŅU DIENAS PIEDĀVĀJUMS!
Visām precēm papildu 15% atlaide ar kodu: SUMMER15
PĒRC TAGAD
Radās jautājumi?+37163898865

Par mums

Dibināti       Crocs, Inc 2002

                     Crocs Latvija 2011

 

Crocs, Inc tika izveidots, kad trīs burāšanas entuziasti pamanīja neparastus apavus ar lieliskām īpašībām. Pēc inovatīvu siksnu pievienošanas oriģinālie Crocs ™ apavi bija radušies.

 

Open24.lv - Crocs apavu oficiālais pārstāvis Latvijā. Mēs esam jauns un salīdzinoši mazs uzņēmums. Mēs strādājam Latvijas un Lietuvas tirgos. Mēs esam vienoti mīlestībā pret Crocs. Mums tiešām patīk, tas ko mēs daram. Mēs personīgi pārbaudam katru jaunu Crocs modeli pirms tā pārdošanas. Mēs cenšamies darīt visu, lai ikvienā pārdošanas solī Jūs sajustu mūsu rūpes.To, ko mēs darām, mēs cenšamies darīt, cik vien iespējams labi, vienlaikus mēģinot būt radoši un rotaļīgi – tādi kā Crocs.


Visu Crocs ™ zīmolu apavu svarīgākā iezīme ir, ka tie ir pagatavoti no Croslite ™ īpašā materiāla, kas ir nozīmīga inovācija apavu ražošanā. Croslite ™ materiāls ļauj Crocs ražot mīkstus, ērtus un vieglus apavus. Šīs lieliskās īpašības padara Crocs ™ apavus par ideāliem ikdienas valkāšanai, kā arī profesionāliem un atpūtas nolūkiem, piemēram, laivu braucieniem, pārgājieniem un dārzkopībai.

Crocs ™ apavi tiek pārdoti vairāk nekā 125 valstīs, tie ir pieejami plašā modeļu un krāsu klāstā.

Crocs ™ ir kļuvusi par pasaules mēroga fenomenu. CrocsTM apavi ir atzīti kā ērti un stilīgi universālas lietošanas apavi.

 

Mērķis         Nodrošināt īpašu komfortu, prieku un inovatīvus apavus uz pasules kājām!

Produkti      Crocs klāstā pieejami vairāk nekā 100 modeļi.

E-pasts        klienti@open24.lv

Telefons      + 371 6610 0918 Klientu apkalpošanas serviss strādā darba dienās no 9.00 - 16.00. Gadījumā, ja neizdodas mūs sazvanīt, rakstiet uz e- pastu: klienti@open24.lv .