IEPĒRCIES BEZ SASTRĒGUMIEM!
-25% VISAM ar atlaides kodu: SHOP
Nopirkt tagad
Radās jautājumi?+37163898865

TOMS APAVU DĀVĀŠANA

Runājot par TOMS, mēs cenšamies radīt lielāko iespējamo ietekmi ar kurpēm, ko izsniedzam, bet mēs atzīstam, ka visu atbilžu mums nav. Tas ir iemesls, kāpēc mēs apavus izplatām ļoti rūpīgi un plānoti, sadarbojoties ar mūsu labdarības partneri „Giving Partners”. Esiet ieinteresēti uzzināt vairāk par to, kā tas notiek? Lasiet!

d1

1. Dots pret dotu

Viss sākas ar pirkumu. Uzreiz pēc apavu pirkuma mēs sadarbojamies ar dāvāšanas partneriem, lai izsniegtu tādu pašu skaitu apavu, kā klients ir nopircis.

d2

2. Pasūtījuma pielāgošana.

Mūsu dāvāšanas nodaļa sadarbojas ar partneriem, lai pasūtītu pareizā izmēra, daudzuma un tipa kurpes, sniedzot loģistikas atbalstu un nodrošinot pirmklasīgu klientu apkalpošanu.

d3

3. Piegādāšana un izplatīšana

Mēs nosūtām apavus saviem dāvāšanas partneriem, kuri tos teju uzvelk kājās bērniem kādā no savām programmām ar mērķi palīdzēt bērniem un kopienām.

d4

4. Rēķina apmaksa.

Dāvāšanai nevajadzētu iekļaut kādas slēptas izmaksas, tādēļ mēs palīdzam nosegt apavu pārvadāšanas un izsniegšanas izdevumus, maksājot par kravu pārsūtīšanu un transporta nomu, pat pārvietošanu ēzeļa mugurā (skatīt Atbalsts pēdējā kilometrā” tepat zemāk).

d5

5. Pārskatīšana un uzlabošana.

Mēs nekad nepārstājam mācīties. Mēs izvērtējam dāvāšanas ietekmi, atsaucoties uz partneru sniegto atgriezenisko saiti, programmas ieviešanas vietas apmeklējumiem un veiktajiem lauka izpētes darbiem.

d6

6. Atkārtošana.

Mēs esam apņēmības pilni sniegt atbildīgu un ilgtspējīgu palīdzību, sadarbībā ar partneriem dāvājot tik daudz jaunu apavu, cik nepieciešams.