Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Timberland Larchmont Chukka Waterproof

Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks
169,99 EUR
Atradi lētāk? Piedāvā savu cenu!

Atradi lētāk? Piedāvā savu cenu!
Saņemiet Omniva pakomātā bez maksas

Saņemiet DPD Pickup punktā 2 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 200 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 2 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 200 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Timberland Larchmont Chukka Waterproof

Šie vīriešu puszābaki izgatavoti ar nelieliem akcentiem, proti, metāla sešstūra auklu caurumiem, termoplastiskas gumijas ieloci un kvadrāta formas šuvumu. Tie ne vien izskatās izturīgi, bet ir arī ūdensdroši, turklāt ekskluzīvais L7 zoles dizains nodrošina pirmšķirīgu saķeri.

  • Izgatavoti no pirmšķirīgas miecētas, bet citādi neapstrādātas ādas, kura iegūta Ādas darba grupas sertificētā sudraba līmeņa miecētavā
  • Izolētu šuvju ūdensdroša konstrukcija
  • Amortizācijas OrthoLite® pēdas pamatne
  • Timberland® ekskluzīvā Gripstick™ ārējā zole ar L7 dizainu nodrošina pirmšķirīgu saķeri un ļauj zolei paštīrīties

ŪDENSDROŠI

Pilnībā izolētas šuves, īpaši izstrādāts audums, kas aizsargā slapjos un lietainos laikapstākļos.

SERTIFICĒTA MIECĒTAVA

Vienai vai vairākām sastāvdaļām izmantota 50% āda, kas miecēta iestādē, kura trešās puses auditā novērtēta ar sudraba līmeni. Ādas darba grupa vērtē un klasificē miecētavas saskaņā ar izmantoto enerģiju, saražotajiem atkritumiem un ūdens apstrādi.

ORTHOLITE IEKŠZOLES

Ortholite® ērtās putu iekšzoles nodrošina mitruma pārnesi, antimikrobiālas funkcijas un ilgstošu atbalstu. Īpaši gaisu caurlaidīgais materiāls nesaplīsīs un laika gaitā nezaudēs savas amortizējošās īpašības, uzturot apavus ērtus un amortizējošus.

L7 SAĶERES ZOLES

Nezaudē soļa spriganumu un stila izjūtu ar ārējām zolēm, kuru izstrādē izmantota L7 saķeres tehnoloģija. Dažādu virzienu malas un izliektie sāni sniegs tev pārliecību neatkarīgi no tā, vai mēro ceļu ziemā pa gājēju trotuāru vai dodies vasarīgā pastaigā.

GRIPSTICK GUMIJAS ĀRĒJĀ ZOLE

Gripstick™ gumijas ārējā zole sniedz uzticamu saķeri gan slapjos, gan sausos apstākļos; tā izstrādāta dažādām saķeres virsmām ar daudziem plašiem zoles protektoriem ar kvadrātveida malām. Gripstick™ gumijas zole sniedz saķeri bez nekādām problēmām.

Izmēru tabula

Izmēru tabula

EU izmērscm
41 25.5
42 26.5
43 27
44 28
45 29
46 30
Par Timberland

Par Timberland

Timberland logo-min

Timberland vēsturi 1952. gadā aizsāka Neitans Svarcs [Nathan Swartz] ar Abington Shoe Company.  1973. gadā viņa dēls Sidnijs [Sidney] radīja ūdensizturīgus zābakus ar nosaukumu Timberland, veiksmīgi ieviešot tirgū šo nosaukumu, ar kuru pazīstams viss zīmols. 80. gados tika uzsākta uzņēmuma izvēršana starptautiskā līmenī. Mūsdienās tas ir pārstāvēts vairāk nekā 82 valstīs.

Zīmols, kam ir raksturīgi šie oriģinālie dzeltenie zābaki, kļuva populārs 90. gados, kad ASV hiphopa mākslinieki sāka valkāt Timberland apavus. Interesi par šiem zābakiem nezaudē arī mūsdienu mūziķi – tos izvēlas tādi mākslinieki, kā Rianna, Jay-Z, Kanje Vests un A$AP Rocky.

Timberland rudens kolekcijas apavi, kas ir piemēroti jebkuriem laika apstākļiem un vienmēr gatavi valkāšanai, ir ūdensizturīgi, izgatavoti no augstas kvalitātes ādas un citiem visaugstākās kvalitātes materiāliem, vienlaikus esot pietiekami elegantiem pilsētnieciskajam stilam. Izbaudiet savu nākamo piedzīvojumu ar robustajiem Timberland zābakiem! Nebaidieties no neprognozējamiem apstākļiem, nēsājot vislabākās kvalitātes apavus!

 

Timberland front

 

Klientu atsauksmes (1)

Klientu atsauksmes

0

Kopējais vērtējums:

Praktiski, glīti, domāju izturīgi zābaki. Ikdienā valkāju 42 izmēru, bet tā kā nebija pieejams, izpētīju, ka 43 izmērs ir tikai par 5 mm garāks, nolēmu riskēt. Der tīri labi, varētu gadīties, ka 42 nedaudz pa mazu. Paldies!

Rakstīt atsauksmi

Timberland Larchmont Chukka Waterproof

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā