Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Shoeboy's kopšanas putas ar vasku 150ml

Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks

Nav pieejama

Preces apraksts

Preces apraksts

Intensīva gludu ādu kopšana un aizsardzība. Maigās krēma konsistences putas baro un aizsargā augstas kvalitātes un gludas ādas ar rafinētu vasku. Ar šī līdzekļa palīdzību tiek atsvaidzināta ādas krāsa un piesātinājums, kā arī nodrošināta apavu un ādas apģērbu gaisa caurlaidība. Ideāli piemērotas arī ādas somām. Nesatur šķīdinātājus.

Mērķis: gludu ādu kopšana un aizsardzība.

Izmantošana: vispirms notīriet netīrumus un putekļus! Pirms lietošanas labi sakratīt! Vienmērīgi iestrādājiet Wax Care putas ādā, ļaujot ādai labi nožūt! Pēc tam nopulējiet ar birstīti vai kokvilnas drāniņu! Lai pilnībā izlietotu flakona saturu, uzglabājiet to, aplikatoram esot vērstam uz leju!

Un gludas ādas.

Par Shoeboy's

Par Shoeboy's


Parūpējieties par saviem apaviem!

Ir svarīgi rūpēties par saviem apaviem, un Shoeboy’s Jums tajā var palīdzēt! Tāpat, kā nomainoties daudzām paaudzēm, ir mainījies kurpnieku arods, ir audzis arī klientu pieprasījums pēc atbilstošas apavu kopšanas. Shoeboy’s zīmols vienmēr ir vēlējies apmierināt pat visaugstākās prasības attiecībā uz apavu kopšanas līdzekļiem.

Shoeboy’s bagātīgais fabrikās ražoto produktu klāsts apvieno sevī tradīcijas, produktu inovācijas un izcilu kompetenci. Pateicoties augstas kvalitātes sastāvdaļām un materiāliem, nepārtrauktai attīstībai un instinktam saistībā ar vajadzībām modes jomā, Shoeboy’s ir nevainojami piemērots produktu klāsts moderniem apaviem un no ādas izgatavotam apģērbam. Produktu klāstu papildina smalki aksesuāri.

 

 Sohoeboys front

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Shoeboy's kopšanas putas ar vasku 150ml

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā