UZ PUSI LĒTĀK: nuolaidos visiem ziemas produktiem!
  Piedāvājums ir spēkā šajā katalogā. *
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865
Ir noliktavā
Open24 biedriem -50%

REIMA Varmistus

Anti-Bite
Īpašā cena
24,97 €
Tikai Open24 biedriem
49,95 €
Parastā cena
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Insektus atbaidoša jaka ar kapuci bērniem. Mīksta un ērta organiskā kokvilna, kas neļauj tuvoties insektiem.

Sargājiet bērnus no kukaiņiem, ietērpjot viņus šajā Reima Anti-Bite jakā ar kapuci. Tā ir videi draudzīga izvēle, jo to var pārstrādāt. Turklāt izstrādājuma apdare atbaida kukaiņus, un jakai ir brīvs piegriezums, kas ir ideāli piemērots vasaras vakariem. Reima Anti-Bite materiāla apdare atbaida ērces, odus, mušas, lapsenes un pat utis. Atbaidošais efekts saglabāsies vismaz 100 mazgāšanas reizes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pat izmantojot Anti-Bite apģērbu, ir iespējams, ka insekti var sasniegt nenosegtās ķermeņa daļas.

  • Mīksts, gluds organiskās kokvilnas frotē;
  • Anti-Bite materiāls satur sintētisku līdzekli, kas atbaida moskītus un ērces. Viela bioloģiski noārdās un nekairina ādu, kā arī nenogalina insektus;
  • Piestiprināta kapuce;
  • Rāvējslēdzējs priekšpusē;
  • Divas sānu kabatas;
  • Galvenais materiāls: 100% kokvilna

Kopšanas instrukcijas: mazgājiet un gludiniet, pagrieztu ar iekšpusi uz āru. Mazgāt kopā ar līdzīgas krāsas apģērbu. Aizvērt rāvējslēdzējus. Nelietojiet mazgāšanas līdzekļus ar balinātājiem. Atjaunojiet formu žāvējot.

Izcelsmes valsts Ķīna / Itālija / Indija / Vjetnama.

Anti-Bite

Anti-Bite

SAKI KNIŠĻIEM NETUVOTIES

Portugāles uzņēmuma Smart Inovation izstrādātais Si Repel Mosquito pārklājums nav toksisks, un tas ir bioloģiski noārdāms. Tas atbaida ērces, odus, mušas, lapsenes un pat utis, nekaitējot tiem vai citiem kukaiņiem vai dabai. Pārklājuma pamatā ir atbaidīšanas līdzeklis IR3535, kas ir gandrīz identisks dabiski sastopamajam beta alanīnam, kuru PVO un EPA uzskata par drošu cilvēkiem (pat zīdaiņiem). Pārklājuma knišļu atbaidīšanas efekts iztur vismaz 100 mazgāšanas reizes.

IETEKME UZ VESELĪBU

Kukaiņu atbaidīšanas līdzekļi var palīdzēt samazināt moskītu un ērču koduma un līdz ar to pārnēsājamu slimību risku. Moskītu pārnēsātās slimības: Zikas vīruss, Rietumnīlas vīruss, malārija, encefalīts (vairāki veidi), dzeltenais drudzis, Denges drudzis un Čikunguņjas vīruss.

Ērces pārnēsā tādas slimības kā Laimas slimība, Klinšaino kalnu plankumainais drudzis, ehrlihioze un encefalīts.

Anti-Bite

Leteicamā temperatūra

Leteicamā temperatūra

Apģērba kārtām ir būtiska nozīme, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus. Ikviena apģērba kārta pilda specifisku funkciju.

  • Pamata kārta – mitruma atvairīšana. Sintētisko un jaukto šķiedru apģērbs atvaira no ādas mitrumu, to novadot uz citām apģērba kārtām. Ieteicams izvēlēties tādus materiālus, kā Thermolite vai vilna, jo tie ir gaisu caurlaidīgi un patīkami ādai. Vilna novada un absorbē mitrumu, vienlaicīgi nodrošinot siltumu pat tad, ja tā ir mitra.
  • Starpkārta – papildu siltums. Otrā kārta tiek dēvēta par starpkārtu. Ziemas sezonā apģērbu iespējams nēsāt vairākās starpkārtās, taču pavasarī bieži vien pietiek tikai ar vienu starpkārtu. Starpkārta nodrošina pietiekami daudz papildu siltuma, taču tai ir jābūt pietiekami vaļīgai, jo cieši noblīvētas apģērba kārtas ierobežo kustības un nesniedz siltumu. Labs risinājums ir flīsa audums, jo tas ir gaisu caurlaidīgs, un tam ir tāda pati siltumspēja, kā vilnai. Turklāt tas ir viegli kopjams un ātri žūst. Vilna sniedz siltumu pat tad, ja tā ir mitra.
  • Virsējā kārta – aizsardzība pret lietu, vēju un sniegu. Virsējās kārtas vissvarīgākā funkcija ir nodrošināt aizsardzību pret nokrišņiem. Ir vērts izvēlēties pret mitrumu izturīgu virsējo kārtu tā, lai apģērbu varētu izmantot dažādos apstākļos, proti, gan skaidrās dienās, gan lietū vai mitrā sniegā. Lai nodrošinātu pilnīgu funkcionalitāti, virsējai kārtai ir jābūt arī gaisu caurlaidīgai, lai mitrums tiktu atvairīts no apģērba.

* Visa apģērba siltumu vienkārši iespējams regulēt ar dažādiem aksesuāriem. Neaizmirstiet izvēlēties arī attiecīgajiem laikapstākļiem atbilstošus apavus!

** Katra persona izjūt temperatūru atšķirīgi.

Leteicamā temperatūra ir atkarīga no apģērbu kārtām (sk. tabulu):

 

 

SLUOKSNIAVIMAS IR ŠILUMOS INDEKSAS (LV)

Kā kopt REIMA apģērbu?

Kā kopt REIMA apģērbu?

Dizainas be pavadinimo - 2022-11-03T134313.750

Reima® apģērbs ir izturīgs pret netīrumiem, viegli kopjams un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Jūs ietaupīsiet enerģiju, ūdeni, mazgāšanas līdzekļus un laiku - mazāk laika veļas mazgāšanai un vairāk laika brīvā dabā! Tālāk sniegsim pārbaudītus apģērba kopšanas padomus, kas spēs atvieglot Jūsu ikdienu. Noteikti vienmēr pārbaudiet kopšanas norādījumus uz produktu etiķetēm!

 

ĀRA APĢĒRBS

Mazgājiet mazāk, izbaudiet vairāk

Āra apģērbu ieteicams mazgāt retāk, jo katra mazgāšana veļas mašīnā pasliktina tā tehniskās īpašības. Netīrumus var nomazgāt ar ūdeni vai noslaucīt ar mitru drānu. Ja nepieciešams, mazgājiet apģērbu ar iekšpusi uz āru veļas mašīnā temperatūrā līdz 40 ° C. (Noteikti pievērsiet uzmanību tam, kas rakstīts uz produkta etiķetes). Aizveriet visus rāvējslēdzējus, lai tie nesabojātu citus audumus.

Neizmantojiet veļas mīkstinātāju.

Neizmantojiet veļas mīkstinātājus, jo tie var samazināt funkcionālo audumu elpojamību. Elastīga auduma trikotāža, piemēram, UV aizsargapģērbs, nav piemēroti mazgāšanai ar veļas mīkstinātājiem.

Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā

Neaizmirstiet izžāvēt drēbes uzreiz pēc mazgāšanas. Žāvējiet āra drēbes ar iekšpusi uz āru, lai ūdensnecaurlaidīgais pārklājums netraucētu žūšanas procesu. Apģērbs ātri izžūst istabas temperatūrā. Apģērbu var žāvēt arī veļas žāvētājā, temperatūrā līdz 40°C, ja to atļauj kopšanas instrukcija (kopšanas instrukcija atrodama uz produkta etiķetes). Žāvēšana pārāk augstā temperatūrā var samazināt apģērba mitruma aizsardzību.

Lietus mēteļus nevar žāvēt veļas žāvētājā, jo to virsma netiek apstrādāta.

Apavu kopšana

REIMA kolekcijā ir dubļu izturīgi, ūdensizturīgi un pilnīgi ūdensizturīgi apavi, tāpēc tie ir ļoti viegli kopjami. Netīrumus var nosalucīt ar birstīti vai mitru drānu. Dažus Reima apavus var mazgāt arī veļas mašīnā, taču noteikti pievērsiet uzmanību kopšanas norādījumiem, kas redzami uz produkta etiķetes.

Lietus apģērbs

Lūdzu, apskatiet mazgāšanas instrukcijas uz produkta etiķetes. Mazgāt atsevišķi, ar iekšpusi uz āru. Pirms mazgāšanas aizveriet rāvējslēdzējus un piestipriniet uzlīmes. Mazgāšanas laikā neizmantojiet mazgāšanas līdzekļus, veļas mīkstinātājus un balinātājus. Izņemiet veļu tūlīt pēc mazgāšanas, lai izvairītos no krāsas maiņas, žāvējiet istabas temperatūrā. Lietus mēteļus nevar žāvēt veļas žāvētājā, jo to virsma netiek apstrādāta.

 

VILNAS UN BĒRNU APĢĒRBS

Vilnas apģērbu mazgāšana un kopšana

Vienmēr uzmanīgi izpētiet kopšanas instrukcijas! Ja instrukcijās nav norādīta ieteicamā mazgāšanas temperatūra, mazgājiet apģērbu 30°C. Jaunu vilnas apģērbu parasti var mazgāt veļas mašīnā, bet, ja veļas mazgāšanas instrukcijā norādīts, ka apģērbs jāmazgā ar rokām vai ļoti saudzīgi, ņemiet vērā informāciju, kas rakstīta kopšanas instrukcijā. Vilna ir diezgan jutīgs materiāls, tāpēc izvairieties no tās mērcēšanas un nevajadzīgas berzēšanas. Labākais padoms aukstajam laikam: vilnas drēbes iznesiet ārā, lai tās izvēdinātu, vai arī kārtīgi izmazgājiet tās sniegā! Aukstais laiks apģērbu atdzīvinās un tas nebūs tik bieži jāmazgā.

Žāvēšana

Vienmēr žāvējiet vilnas apģērbu plakaniski, lai tas nezaudētu formu. Vilnas apģērbu žāvēšanai izvēlieties siltu, labi vēdināmu vietu un izvairieties no tiešiem saules stariem.

Mazgājiet saudzīgi

Mazgājot bērnu drēbes, izvairieties no mazgāšanas līdzekļiem ar spēcīgu aromātu un rūpīgi izskalojiet produktus. Tas nodrošinās, ka mazuļa āda saskarsies tikai ar tīru apģērbu un neko citu. Nav nepieciešams izmantot veļas mīkstinātāju. Noturīgi traipi var būt grūti izmazgājami, taču pirms mazgāšanas veļas mašīnā tos var apstrādāt ar ziepēm – tas palīdzēs pēc iespējas vieglāk un saudzīgāk noņemt netīrumus.

Pievērsiet uzmanību materiāla izvēlei

Mazuļu drēbes bieži ir jāmazgā katru dienu, tāpēc ieteicams izvēlēties ilgtspējīgus, dabiskus materiālus, kurus vajadzības gadījumā var mazgāt veļasmašīnā. Visas REIMA jaundzimušo drēbes ir mazgājamas veļas mašīnā, lai Jums būtu vairāk laika spēlēties ar savu mazo. Tomēr, vienmēr pievērsiet uzmanību uz etiķetes esošajiem kopšanas norādījumiem.

Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā

Visas "Reima Newborn" drēbes var droši žāvēt istabas temperatūrā.

 

PELDKOSTĪMI

Vienmēr rūpīgi izmazgājiet

Peldkostīmu nepieciešams mazgāt bieži un rūpīgi. Hlors un sāļais jūras ūdens ietekmē audumu, tāpēc peldkostīmi ir jāizmazgā pēc katras lietošanas reizes. Ja peldkostīmā ir iekļuvušas smiltis, pēc izžūšanas varat to izgriezt uz otru pusi un tās izbērt.

Neizmantojiet veļas mīkstinātāju

Mazgājiet tos veļasmašīnā ar maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātājiem temperatūrā, kas nav augstāka par 40°C. Neizmantojiet veļas mīkstinātāju, jo tas var samazināt elastību. Nemazgājiet peldkostīmus vienlaicīgi ar apģērbu, kuram ir velcro tip aizdare, jo raupjās aizdares dēļ apģērbs var tikt sabojāts.

Nežāvējiet saulē

Peldkostīmus nedrīkst atstāt žūt karstā saulē, jo ultravioletie stari var samazināt peldkostīma elastību. Augstas kvalitātes peldkostīmi arī ēnā ātri izžūst!

 

REIMA AKSESUĀRI

Vienmēr uzmanīgi izpētiet kopšanas instrukcijas! Mazgāt kopā ar līdzīgas krāsas apģērbu, ar iekšpusi uz āru. Neizmantojiet veļas mīkstinātājus un mazgāšanas līdzekļus, kas satur balinošas sastāvdaļas. Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā. Cimdi ļoti ātri izžūst, kad tie ir izgriezti ar iekšpusi uz āru, taču jābūt uzmanīgiem, lai nesaplēstu cimdu oderi.

Par REIMA

Par REIMA

Reima bērnu apģērbi un bērnu apavi tiešsaistē - pircējiem, kuri izvirza visaugstākos kvalitātes standartus

Somu zīmola Reima  produkti (apavi un bērnu apģērbi) ir izstrādāti, lai apmierinātu aktīvu bērnu, kuri vēlas pavadīt laiku ārā jebkuros laika apstākļos, un vecāku, kuri novērtē apģērba kvalitāti, izturību, uzticamu aizsardzību pret dažādiem dabas elementiem (aukstumu, vēju, mitrumu, sauli), vajadzības.

Reima lietus apģērbi, jakas, apavi, bērnu džemperi un citi apģērbi mūsu mazuļiem ir gudrs ieguldījums, kas, nezaudējot savu estētiku un funkcionalitāti, var priecēt pat vairākas sezonas, un, kad bērns izaug, to var nodot tālāk citiem.

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu Reima bērnu apģērbu un apavu klāstu, un pievilcīgas atlaides, kurām ir ļoti ērti sekot tiešsaistē, padarot iepirkšanos patiešām patīkamu un palīdzot taupīt naudu.

Kas padara Reima bērnu apavus un apģērbus unikālus?

Gan Reima jakas, gan citi apģērbi un apavi tiek ražoti, izmantojot modernas tehnoloģijas, kas garantē maksimālu funkcionalitāti, komfortu un aizsardzību pret dažādiem vides faktoriem, kas var radīt negatīvu ietekmi, un, kas ir ne mazāk svarīgi, veicina vides aizsardzību.

Izturība un ilgmūžība. Jūs varat būt droši, ka visi Reima izstrādājumi ir izturīgi. Materiālu, no kuriem tie ir izgatavoti, izturību novērtē ar īpašiem automatizētiem testiem, piemēram, apģērba virsmas noturību pret smilšpapīra iedarbību.

Garantēta funkcionalitāte un komforts visa gada garumā. Reima lietus apģērbs droši pasargās jūsu bērnu no lietus un spēcīga vēja. Ziemas kombinezons nodrošinās siltumu pat visaukstākajā dienā. Pateicoties āra apģērba auduma gaisa caurlaidībai, bērns izvairīsies no diskomforta, ko izraisa svīšana, pat tad, ja veic aktīvas darbības. Vasaras sezonai paredzētā kolekcija ar unikālām aizsargājošām īpašībām pret kukaiņiem ("antibite") un sauli ("sunproof"), kā arī atvēsinošu efektu ("Xylithol Coolling"), kas ļaus bērnam izbaudīt dabas sniegtos priekus bez iespējamām nepatīkamām parādībām.

Augstas kvalitātes un droši materiāli Reima apavi un apģērbi tiek ražoti, izmantojot tikai drošus, pārstrādātus vai viegli pārstrādājamus materiālus (kokvilna, poliesteris, poliuretāns), stingri atsakoties no tādām kaitīgām vielām kā PVC, teflons un citām, savukārt dabiskās kažokādas tiek aizstātas ar vilnu vai dūnām.

Dizaina risinājumi, kas nezaudē savu pievilcību visa gada garumā

Reima pastāvīgi paplašina savu produktu klāstu ar kolekcijām, kas apmierinās pat visprasīgākā stilista vēlmes. Katrs pieņemtais estētiskais lēmums ir mūžīgs. Tas nozīmē, ka vienas un tās pašas drēbes būs pievilcīgas un modernas visās sezonās.

Ilgtspēja un ekoloģija

Izstrādājumu izturība un ilgmūžība, vienkārša audumu kopšana, moderns dizains, videi draudzīgi, pārstrādāti un ekoloģiski materiāli ir tikai daži no risinājumiem, ar kuru palīdzību Reima popularizē ekoloģiskās un ilgtspējības idejas.

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

REIMA Varmistus

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā