Radās jautājumi?+37163898865

REIMA Tallustelu 5400137B

Vegan Ilgtspējīgs Reima Barefoot
79,95 €
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Tallustelu - balvu pelnīta ūdensdroša "barefoot" apavi bērniem. Neizmērcējami "barefoot" Tallustelu ar plašāku modeli, kuram zole ir ļoti elastīga, bet papēžs bez jebkāda pacēluma. Šķiet, ka tas varētu būt jaunais iemīļotākais jūsu bērna apavu izvēles variants! Tallustelu ir ieguvis gan ISPO, gan Skandināvijas laukā izmēģināto apavu balvas un ir atzīts par izcilu dizainu un funkcionalitāti.

  • Vairāk telpas pirkstiem.
  • Platāks apavu priekšējais daļa nodrošina vairāk vietas pirkstiem un nodrošina brīvu kustību pēdām.
  • Elastīga apavu zole pielāgojas pēdas formai un kustībām, tādējādi nodrošinot lielāku komfortu.
  • Līdzens un plakans zole veicina dabisku gājienu un trenē kāju muskuļus.
  • Tas arī ir līdzīgi kā būt bosam.
  • Gaisa caurlaidīgs un elastīgs trikotāžas augšdaļa.
  • Elastīgas siksnas ātrai un vieglai sporta apavu uzvilšanai.
  • Izmantojamie iekšzole ar Happy Fit uzdruku, kas palīdz atrast pareizo izmēru.
  • Mazgājams veļas mašīnā ar maigu režīmu 30°C temperatūrā.
  • Bez fluororganisko savienojumu
Barefoot

Barefoot

Bērnu baskāju apavi veselīgai pēdu attīstībai

Pareizi apavi ir īpaši svarīgi bērniem attīstības fāzē. Reima baskāju apavi nodrošina veselīgai augšanai nepieciešamu kustību brīvību kājām. Atklājiet spalvas viegluma bērnu baskāju apavus un izvēlieties tos, kas optimāli atbalsta jūsu bērna attīstību.

 

Kāpēc baskāju apavi ir lietderīgi tieši bērniem?

Kamēr bērnu pēdas vēl attīstās, vēlams ļaut viņiem pēc iespējas vairāk staigāt basām kājām. Tas trenē visu pēdas muskulatūru un veicina veselīgas pēdas dabiskās kustības. Pārāk stingri bērnu apavi traucē dabiskās kustības un var veicināt noviržu veidošanos. Ikdienā ne vienmēr ir iespējams staigāt basām kājām. Šajā gadījumā baskāju apavi nodrošina mazo pēdiņu optimālu attīstību un vienlaikus tās tiek pasargātas no ārējas ietekmes. Tā sauktie minimālie apavi bērniem piedāvā sajūtas, kas līdzīgas staigāšanai basām kājām. Mazuļa pēdiņas var brīvi un veselīgi attīstīties un vienmēr ir optimāli aizsargātas.

 

Kādas ir bērnu baskāju apavu priekšrocības?

Bērnu baskāju apavi ir īpaši viegli un ar elastīgu zoli, kuros kājas uz zemes jūtas gandrīz tikpat labi kā staigājot basām kājām. Elpojošie Reima baskāju apavi nodrošina optimālu pēdu veselību un atstāj daudz vietas pirkstiem. Stabilizējošie elementi vai stingrs papēdis apzināti netiek iesrādāti, lai veicinātu pēdas dabisko kustību izpildi. Minimālie apavi stiprina bērnu pēdu muskuļus, veicina līdzsvara sajūtas attīstību un palīdz novērst pēdas noviržu un nepareizas stājas veidošanos. Tāpēc baskāju apavi ir labi ne tikai pēdu attīstībai, bet arī veicina veselīgu stāju un attīstību kopumā.

 

Kādi ir labi bērnu  baskāju apavi?

Labiembērnu baskāju apaviem jābūt izgatavotiem no viegliem un elastīgiem materiāliem un ar neslīdošu zoli. Veselām kājām ir svarīga arī augsta gaisa caurlaidība, īpaši vasarā. Elpojošie Reima baskāju apavi ir īpaši izstrādāti, lai nodrošinātu pēdām veselīgu mikroklimatu un novērstu mitruma uzkrāšanos ilgstošas valkāšanas laikā. Visi baskāju apavi , kas tiek piedāvāti Reima interneta veikalā, garantēti nesatur fluorogleki, PVC un citas kaitīgās vielas, kurām nav jābūt bērnu ādas tuvumā.

 

Ūdensnecaurlaidīgi baskāju apavi saglabā jūsu bērna kājas sausas

Lai sniegtu jautru un bezrūpīgu rotaļu laiku, Reima piedāvā bērniem ūdensizturīgus baskāju apavus, kas saglabā jūsu bērna kājas sausas pat mitrākajos apstākļos. Šiem apaviem ir Reimatec membrāna, kas atgrūž ūdeni, vienlaikus saglabājot materiāla spēju elpot – nodrošinot tādus apstākļus, kādiem ir jābūt baskāju apavos. Neatkarīgi no tā, vai tā ir pēkšņa lietusgāze vai pastaiga pa slapju zāli, ar bērnu ūdensnecaurlaidīgajiem baskāju apaviem nav jāuztraucas par slapjām un aukstām kājām – ideāls aizsardzības un komforta apvienojums.

 

Kāds ir baskāju apavu un sandaļu piedāvājums?

Bērnu baskāju apvu un sandaļu piedēvājums ietver daudzus lieliska dizaina modeļus gan zēniem gan meitenēm. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešami moderni apavi skolas ikdienai, vējainam laikam pludmalē vai sportiskiem piedzīvojumiem brīvā dabā - Reima tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet piemērotus baskāju apavus jebkurām vajadzībām. Kombinējiet apavus ar stilīgām bērnu biksēm, piemīlīgiem svārkiem vai ikdienišķu bērnu džemperi, lai veidotu ideālu izskatu katrai dienai. Izvēloties ir svarīgi ņemt vērā sezonu un plānoto darbību. Piemēram, atvērtas baskāju sandales ir lieliski piemērotas vasarai. Savukārt, ja runa ir par aukstākajiem mēnešiem, ir svarīgi, lai jūsu bērnu kājas būtu siltas. Siltie baskāju apavi bērniem ir paredzēti, lai izturētu aukstos apstākļus, pateicoties to izolētajai oderei un siltuma īpašībām. Šie apavi saglabā tipiska baskāju modeļa vieglumu un elastību, bet nodrošina jūsu bērna kājām papildu siltuma slāni. Rezultāts ir apavi, kas nodrošina dabiskas pēdu kustības, vienlaikus aizsargājot pret ziemas skarbajiem apstākļiem.

 

Kurš izmērs ir īstais?

Bērnu baskāju apaviem ir jābūt ideāli piegulošiem, lai tie varētu aktīvi veicināt pēdu attīstību. Tāpēc jums vienmēr vajadzētu iegādāties saviem bērniem baskāju apavus atbilstoši kājas pašreizējam lielumam. Ja neesat pārliecināts, kurš ir pareizais un atbilstošais izmērs, Reima izmēru tabulas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Lai noteiktu apavu izmēru bērniem, atliek vien izmērīt pēdas garumu milimetros un tad tabulā vienkārši nolasīt pareizo izmēru.

 

Atklājiet bērnu apavus basām kājām jau tagad

Reima elpojošie baskāju apavi ir kopā ar jūsu bērnu jau no viņa pirmajiem soļiem, un nodrošina pēdu veselīgu attīstību. Atklājiet daudzos krāsainos baskāju apavus un atrodiet savam bērnam vispiemērotākos.

 

Kā kopt REIMA apģērbu?

Kā kopt REIMA apģērbu?

Dizainas be pavadinimo - 2022-11-03T134313.750

Reima® apģērbs ir izturīgs pret netīrumiem, viegli kopjams un nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas. Jūs ietaupīsiet enerģiju, ūdeni, mazgāšanas līdzekļus un laiku - mazāk laika veļas mazgāšanai un vairāk laika brīvā dabā! Tālāk sniegsim pārbaudītus apģērba kopšanas padomus, kas spēs atvieglot Jūsu ikdienu. Noteikti vienmēr pārbaudiet kopšanas norādījumus uz produktu etiķetēm!

 

ĀRA APĢĒRBS

Mazgājiet mazāk, izbaudiet vairāk

Āra apģērbu ieteicams mazgāt retāk, jo katra mazgāšana veļas mašīnā pasliktina tā tehniskās īpašības. Netīrumus var nomazgāt ar ūdeni vai noslaucīt ar mitru drānu. Ja nepieciešams, mazgājiet apģērbu ar iekšpusi uz āru veļas mašīnā temperatūrā līdz 40 ° C. (Noteikti pievērsiet uzmanību tam, kas rakstīts uz produkta etiķetes). Aizveriet visus rāvējslēdzējus, lai tie nesabojātu citus audumus.

Neizmantojiet veļas mīkstinātāju.

Neizmantojiet veļas mīkstinātājus, jo tie var samazināt funkcionālo audumu elpojamību. Elastīga auduma trikotāža, piemēram, UV aizsargapģērbs, nav piemēroti mazgāšanai ar veļas mīkstinātājiem.

Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā

Neaizmirstiet izžāvēt drēbes uzreiz pēc mazgāšanas. Žāvējiet āra drēbes ar iekšpusi uz āru, lai ūdensnecaurlaidīgais pārklājums netraucētu žūšanas procesu. Apģērbs ātri izžūst istabas temperatūrā. Apģērbu var žāvēt arī veļas žāvētājā, temperatūrā līdz 40°C, ja to atļauj kopšanas instrukcija (kopšanas instrukcija atrodama uz produkta etiķetes). Žāvēšana pārāk augstā temperatūrā var samazināt apģērba mitruma aizsardzību.

Lietus mēteļus nevar žāvēt veļas žāvētājā, jo to virsma netiek apstrādāta.

Apavu kopšana

REIMA kolekcijā ir dubļu izturīgi, ūdensizturīgi un pilnīgi ūdensizturīgi apavi, tāpēc tie ir ļoti viegli kopjami. Netīrumus var nosalucīt ar birstīti vai mitru drānu. Dažus Reima apavus var mazgāt arī veļas mašīnā, taču noteikti pievērsiet uzmanību kopšanas norādījumiem, kas redzami uz produkta etiķetes.

Lietus apģērbs

Lūdzu, apskatiet mazgāšanas instrukcijas uz produkta etiķetes. Mazgāt atsevišķi, ar iekšpusi uz āru. Pirms mazgāšanas aizveriet rāvējslēdzējus un piestipriniet uzlīmes. Mazgāšanas laikā neizmantojiet mazgāšanas līdzekļus, veļas mīkstinātājus un balinātājus. Izņemiet veļu tūlīt pēc mazgāšanas, lai izvairītos no krāsas maiņas, žāvējiet istabas temperatūrā. Lietus mēteļus nevar žāvēt veļas žāvētājā, jo to virsma netiek apstrādāta.

 

VILNAS UN BĒRNU APĢĒRBS

Vilnas apģērbu mazgāšana un kopšana

Vienmēr uzmanīgi izpētiet kopšanas instrukcijas! Ja instrukcijās nav norādīta ieteicamā mazgāšanas temperatūra, mazgājiet apģērbu 30°C. Jaunu vilnas apģērbu parasti var mazgāt veļas mašīnā, bet, ja veļas mazgāšanas instrukcijā norādīts, ka apģērbs jāmazgā ar rokām vai ļoti saudzīgi, ņemiet vērā informāciju, kas rakstīta kopšanas instrukcijā. Vilna ir diezgan jutīgs materiāls, tāpēc izvairieties no tās mērcēšanas un nevajadzīgas berzēšanas. Labākais padoms aukstajam laikam: vilnas drēbes iznesiet ārā, lai tās izvēdinātu, vai arī kārtīgi izmazgājiet tās sniegā! Aukstais laiks apģērbu atdzīvinās un tas nebūs tik bieži jāmazgā.

Žāvēšana

Vienmēr žāvējiet vilnas apģērbu plakaniski, lai tas nezaudētu formu. Vilnas apģērbu žāvēšanai izvēlieties siltu, labi vēdināmu vietu un izvairieties no tiešiem saules stariem.

Mazgājiet saudzīgi

Mazgājot bērnu drēbes, izvairieties no mazgāšanas līdzekļiem ar spēcīgu aromātu un rūpīgi izskalojiet produktus. Tas nodrošinās, ka mazuļa āda saskarsies tikai ar tīru apģērbu un neko citu. Nav nepieciešams izmantot veļas mīkstinātāju. Noturīgi traipi var būt grūti izmazgājami, taču pirms mazgāšanas veļas mašīnā tos var apstrādāt ar ziepēm – tas palīdzēs pēc iespējas vieglāk un saudzīgāk noņemt netīrumus.

Pievērsiet uzmanību materiāla izvēlei

Mazuļu drēbes bieži ir jāmazgā katru dienu, tāpēc ieteicams izvēlēties ilgtspējīgus, dabiskus materiālus, kurus vajadzības gadījumā var mazgāt veļasmašīnā. Visas REIMA jaundzimušo drēbes ir mazgājamas veļas mašīnā, lai Jums būtu vairāk laika spēlēties ar savu mazo. Tomēr, vienmēr pievērsiet uzmanību uz etiķetes esošajiem kopšanas norādījumiem.

Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā

Visas "Reima Newborn" drēbes var droši žāvēt istabas temperatūrā.

 

PELDKOSTĪMI

Vienmēr rūpīgi izmazgājiet

Peldkostīmu nepieciešams mazgāt bieži un rūpīgi. Hlors un sāļais jūras ūdens ietekmē audumu, tāpēc peldkostīmi ir jāizmazgā pēc katras lietošanas reizes. Ja peldkostīmā ir iekļuvušas smiltis, pēc izžūšanas varat to izgriezt uz otru pusi un tās izbērt.

Neizmantojiet veļas mīkstinātāju

Mazgājiet tos veļasmašīnā ar maigu mazgāšanas līdzekli bez balinātājiem temperatūrā, kas nav augstāka par 40°C. Neizmantojiet veļas mīkstinātāju, jo tas var samazināt elastību. Nemazgājiet peldkostīmus vienlaicīgi ar apģērbu, kuram ir velcro tip aizdare, jo raupjās aizdares dēļ apģērbs var tikt sabojāts.

Nežāvējiet saulē

Peldkostīmus nedrīkst atstāt žūt karstā saulē, jo ultravioletie stari var samazināt peldkostīma elastību. Augstas kvalitātes peldkostīmi arī ēnā ātri izžūst!

 

REIMA AKSESUĀRI

Vienmēr uzmanīgi izpētiet kopšanas instrukcijas! Mazgāt kopā ar līdzīgas krāsas apģērbu, ar iekšpusi uz āru. Neizmantojiet veļas mīkstinātājus un mazgāšanas līdzekļus, kas satur balinošas sastāvdaļas. Žāvējiet drēbes istabas temperatūrā. Cimdi ļoti ātri izžūst, kad tie ir izgriezti ar iekšpusi uz āru, taču jābūt uzmanīgiem, lai nesaplēstu cimdu oderi.

Izmēru tabula

Izmēru tabula

  Ziemas apavi Vasaras apavi Sandales  
Pēdas garums Iekšpēdas garums  cm EU izmērs
11.2 cm 12.7 x 11.5 19
11.7 cm 13.2 13.2 12.2 20
12.3 cm 13.8 13.8 13 21
13 cm 14.5 14.5 13.7 22
13.7 cm 15.2 15.2 14.4 23
14.3 cm 15.8 15.8 15.1 24
14.8 cm 16.5 16.3 15.7 25
15.5 cm 17.2 17 16.4 26
16.2 cm 17.8 17,7 17.1 27
16.8 cm 18.5 18.3 18.0 28
17.5 cm 19.2 19 18.7 29
18 cm 19.8 19.5 19.4 30
18.6 cm 20.5 20.1 20 31
19.3 cm 21.1 20.8 20.7 32
19.9 cm 21.7 21.4 21.4 33
20.5 cm 22.5 22 22 34
21.2 cm 23.1 22.7 22.7 35
21.9 cm 23.8 23.4 23.4 36
22.5 cm 24.4 24 24 37
23.2 cm 25.1 24.7 24.7 38
23.6 cm 25.8 x 25.4 39

 

Izmērs
0
1 2
vecums (mēneši)
0-12 
6-18 12-24
Iekšpēdas garums (cm) 10-12 12-14 16

 

 

reima-sizechart-B-EN shoes_LV

lv

Par REIMA

Par REIMA

Reima bērnu apģērbi un bērnu apavi tiešsaistē - pircējiem, kuri izvirza visaugstākos kvalitātes standartus

Somu zīmola Reima  produkti (apavi un bērnu apģērbi) ir izstrādāti, lai apmierinātu aktīvu bērnu, kuri vēlas pavadīt laiku ārā jebkuros laika apstākļos, un vecāku, kuri novērtē apģērba kvalitāti, izturību, uzticamu aizsardzību pret dažādiem dabas elementiem (aukstumu, vēju, mitrumu, sauli), vajadzības.

Reima lietus apģērbi, jakas, apavi, bērnu džemperi un citi apģērbi mūsu mazuļiem ir gudrs ieguldījums, kas, nezaudējot savu estētiku un funkcionalitāti, var priecēt pat vairākas sezonas, un, kad bērns izaug, to var nodot tālāk citiem.

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu Reima bērnu apģērbu un apavu klāstu, un pievilcīgas atlaides, kurām ir ļoti ērti sekot tiešsaistē, padarot iepirkšanos patiešām patīkamu un palīdzot taupīt naudu.

Kas padara Reima bērnu apavus un apģērbus unikālus?

Gan Reima jakas, gan citi apģērbi un apavi tiek ražoti, izmantojot modernas tehnoloģijas, kas garantē maksimālu funkcionalitāti, komfortu un aizsardzību pret dažādiem vides faktoriem, kas var radīt negatīvu ietekmi, un, kas ir ne mazāk svarīgi, veicina vides aizsardzību.

Izturība un ilgmūžība. Jūs varat būt droši, ka visi Reima izstrādājumi ir izturīgi. Materiālu, no kuriem tie ir izgatavoti, izturību novērtē ar īpašiem automatizētiem testiem, piemēram, apģērba virsmas noturību pret smilšpapīra iedarbību.

Garantēta funkcionalitāte un komforts visa gada garumā. Reima lietus apģērbs droši pasargās jūsu bērnu no lietus un spēcīga vēja. Ziemas kombinezons nodrošinās siltumu pat visaukstākajā dienā. Pateicoties āra apģērba auduma gaisa caurlaidībai, bērns izvairīsies no diskomforta, ko izraisa svīšana, pat tad, ja veic aktīvas darbības. Vasaras sezonai paredzētā kolekcija ar unikālām aizsargājošām īpašībām pret kukaiņiem ("antibite") un sauli ("sunproof"), kā arī atvēsinošu efektu ("Xylithol Coolling"), kas ļaus bērnam izbaudīt dabas sniegtos priekus bez iespējamām nepatīkamām parādībām.

Augstas kvalitātes un droši materiāli Reima apavi un apģērbi tiek ražoti, izmantojot tikai drošus, pārstrādātus vai viegli pārstrādājamus materiālus (kokvilna, poliesteris, poliuretāns), stingri atsakoties no tādām kaitīgām vielām kā PVC, teflons un citām, savukārt dabiskās kažokādas tiek aizstātas ar vilnu vai dūnām.

Dizaina risinājumi, kas nezaudē savu pievilcību visa gada garumā

Reima pastāvīgi paplašina savu produktu klāstu ar kolekcijām, kas apmierinās pat visprasīgākā stilista vēlmes. Katrs pieņemtais estētiskais lēmums ir mūžīgs. Tas nozīmē, ka vienas un tās pašas drēbes būs pievilcīgas un modernas visās sezonās.

Ilgtspēja un ekoloģija

Izstrādājumu izturība un ilgmūžība, vienkārša audumu kopšana, moderns dizains, videi draudzīgi, pārstrādāti un ekoloģiski materiāli ir tikai daži no risinājumiem, ar kuru palīdzību Reima popularizē ekoloģiskās un ilgtspējības idejas.

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

REIMA Tallustelu 5400137B

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

. .

. .