Radās jautājumi?+37163898865

Dr. MARTENS 1460 Greasy

189,99 €
Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Dr. MARTENS 1460

1460 modeļa zābaki ir oriģinālie Dr. Martens zābaki ar vienmēr atpazīstamo zīmola DNS – 8 šņorcaurumi, klasiska Dr.Martens gludā āda, sānu rievojums, papēža cilpiņa, dzeltenas šuves un ērta gaisa spilvena zole.

Tie ir neticami izturīgi, pateicoties mūsu labākajām konstrukcijas metodēm – Goodyear nošuvēm, kas nozīmē, ka zābaka virsdaļa un zole ir sašūta, izmantojot mūsu z-tipa nošuves un karsto blīvējumu. Šiem apaviem ir mūsu ikoniskās AirWairTM, kas ir izturīga pret eļļu un taukvielām , noturīga pret skrāpējumiem un neslīdoša.

  • MATERIĀLS: Airwairs oriģinālā āda: izturīga, apstrādāta, vidēji koša āda ar gludu tekstūru.
  • KOPŠANA: [Gluda āda] = Notīriet netīrumus ar mitru drānu, ļaujiet nožūt un pēc nepieciešamības uzklājiet atbilstošas krāsas apavu smēri uz vaska bāzes, lai atjaunotu spīdumu.
  • KONSTRUKCIJA: Šis produkts izgatavots ar Goodyear šuvēm. Virsdaļa un zole ir sakausēta un sašūta, nevis vienkārši salīmēta, kā citiem apaviem.

!!! Izmantojiet Dr. MARTENS balzamu, lai saglabātu savus zābakus tīrus, aizsargātu ādu un saglabātu to mīkstu un elastīgu.

Izmēru tabula

Izmēru tabula

UK USA EU CM 

(sākotnējais apavu zoles garums)

3 5 36 22
4 6 37 23
5 7 38 23.5
6 8 39 24.5
6.5 8.5 40 25
7 9 41 25.5
8 10 42 26
9 11 43 27

Izmēru tabula

Izmēru tabula

UK USA EU CM (sākotnējais apavu zoles garums)
6 7 39 24.5
6.5 7.5 40 25
7 8 41 25.5
8 9 42 26
9 10 43 27
9.5 10.5 44 27.5
10 11 45 28
11 12 46 29
12 13 47 29.5

Par Dr. MARTENS

Par Dr. MARTENS

1507621552_dr-martens-logoPar Dr. Martens

Dr. Martens apavi paredzēti cilvēkiem, kuriem ir savs individuālais stils, taču kuri ir garā vienoti  - viņi ir autentiski un iestājas par kaut ko. Cilvēki, kuri lepojas ar pašizpaušanos. Cilvēki, kuri ir atšķirīgi.

Stila līmenī Dr. Martens vienkāršie silueti ļauj valkātājiem padarīt zābakus un kurpes par sava individuālā un atšķirīgā stila daļu; praktiskā līmenī tie ir pazīstami ar savu izturību un ērtumu, kas nozīmē, ka šie apavi ir kā radīt skarbajai koncertu un ielu modes pasaulei. Savukārt emocionālā līmenī Dr. Martens apavi pauž attieksmi un spēku.

Taču tas ne vienmēr ir bijis tā: Dr.Martens sākotnēji bija vienkārši darba zābaki, kas vienulaik tika tirgoti kā dārzkopībai piemēroti apavi. Kā šie praktiskie zābaki kļuva par vienu no kultūras ziņā nozīmīgākajiem mūsdienu zīmoliem ? Tas ir interesants un neparasts stāsts...

1901. gadā Grigsu ģimene bija pazīstama kā zābaku meistari nelielajā Volastonas pilsētā Ziemeļhemptonšīrā, Midlendā, Anglijā. Viņi atradās pašā angļu apavu nozares sirdī un sešu desmitgažu laikā Grigsu apavi izpelnījās labu reputāciju kā izturīgi darba zābaki.

Bez brīdinājuma vai īpaša nodoma, Dr. Martens apavus piepeši sāka valkāt pirmie multikulturālie, ska mūziku mīlošie skinhedi, kuri ar lepnumu valkāja britu strādnieku šķiras stila apģērbu. Drīz pēc tam Pīts Taunsends no The Who kļuva par pirmo slavenību, kas valkāja šos apavus kā strādnieku šķiras lepnuma un dumpinieciskās attieksmes simbolu. Tā skinhedu paaudze un Taunsends izmainīja zīmola vēstures gaitu un pārvērta šos darba zābakus par subkultūras stūrakmeni.

Mazo vīriešu zābaku izmēru pārdošanas rezultāti ļāva Dr. Martens saprast, ka šo ielas modes tendenci ir pārņēmušas arī meitenes, izdekorējot vienkāršos 8 šņorcaurumu zābakus (parasti ar ziedu motīviem). Tikmēr ASV smagās mūzikas grupas, kas devās tūrē pa Apvienoto Karalisti, sāka vest Dr. Martens zābaku pārus sev līdzi uz Rietumu krastu, tādējādi nejauši rosinot Amerikas subkultūras pieņemt šo zīmolu.

Grandžs apgrieza meinstrīma mūzikas pasauli kājām gaisā un neaizmirsa arī par Dr. Martens. Lielbritānijā britpops dumpojās pret tā saukto “lūzeru” apātiju, bet darīja to, valkājot tos pašus zābakus – 1460.

Parādoties ņūmetālam un agrīnajai emo mūzikai, arvien vairāk mūzikas žanru fanu adaptēja Dr.Martens zābaku valkāšanu. Zīmols kļuva par festivālu kultūras sinonīmu.

Drīz pēc zīmola četrdesmitās dzimšanas dienas pārdošanas apjomi samazinājās tik dramatiski, ka nācās slēgt visas izņemot vienu Lielbritānijas ražotni, lai novērstu bankrota iestāšanos. 2003. gadā sākās slavenā zīmola atdzimšana, pazīstamiem dizaineriem no visas pasaule interpretējot un pielāgojot klasiskos 1460 zābakus.

2007. gadā izaugsme turpinājās, kad oriģinālā Kobsleinas ražotne Ziemeļhemptonā atsāka ar rokām izgatavoto Dr.Martens Originals ražošanu.

Globalizācijas un sociālo mediju pasaulē ir mainījies ik katrs jauniešu kultūras un subkultūru stila aspekts. Tomēr visdažādākie cilvēki, fani un subkultūras joprojām ar lepnumu valkā Dr. Martens, pateicoties šo apavu unikālajam, alternatīvajam stilam un autentiskumam.

2010. gadā atdzimušais Dr.Martens zīmols svinēja savu piecdesmito jubileju: piecos gadu desmitos zīmolu ir pārstāvējušas visdažādākās subkultūras, slavenības, mūziķi un brīvdomātāji – katrs no viņiem, pielāgojot šos zābakus un kurpes savām individuālajām vajadzībām, attieksmēm un identitātei.

Bez mūzikas Dr. Martens joprojām būtu darba apavi.

Subkultūras, kas valkā Dr. Martens, ir kļuvušas nenošķiramas no paša zīmola.

Dr martens apačia

 

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Dr. MARTENS 1460 Greasy

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

. .

. .