Mums jau 14 gadi! Īpaša cena lielākajai preču daļai un 41% atlaide otrajai precei*
*Piedāvājums ir spēkā tikai šajā katalogā esošajām precēm līdz 25.04.2021 (ieskaitot).
Radās jautājumi?+37163898865

filtri

 • Izmērs
  Apavi
  36 37 38 39 40 41 42
 • Krāsa
 • Cena
  No:
  Kam:

Vagabond apavi sievietēm

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc


Cieņa pret brīva gara estētiku.

Tieši tā tas arī ir. Smalki vārdi, es zinu. Bet mums tie patiesībā nozīmē daudz. Jau no Vagabond stāsta sākuma mēs vienmēr esam pāris lietas turējuši svētas. Un varbūt vairāk par visu - mūsu uzticību modei, ko uztveram kā individuālu sevis izpausmi, toleranci un globālu mikro kopienu veidošanas paņēmienu caur stilu.

Mēs ticam, ka ar dizainu var gan iestāties par to, kas tu esi, gan vienoties ar citiem, kam ir līdzīgs domāšanas veids. Tāpēc mēs - kontrastā mūsu vispārējai pastāvīgas attīstības kultūrai - spītīgi pieturamies pie modernu Vagabond izrādīšanas šajā publikācijā. Tie mūs iedvesmo. Tāpat tiem būtu jāiedvesmo jūs.

Mode var būt mierīga un jautra pretinde aizvērtam prātam. Izklausās nedaudz grandiozi? Iespējams. Bet tas nepadara šo apgalvojumu par mazāk patiesu. Tāpēc šajā Shoemakers Journal mēs vēlamies svinēt drosmi.

Par tiem, kas smēlušies idejas no maksimālisma modes Milānā. Vietas, kurā mēs visa sākumā pazemīgi mācījāmies, kurā esam turpinājuši gadu gaitā ieskatīties, un kurā šodien esam izveidojuši savu Vagabord tirgu. Mūsu pašu vieta augstās modes mekā. Mēs to izdarījām! Un mēs esam tik lepni par to.

Šī izdevuma divi modernie Vagabonds ir cīnījušies ar normām, aizspriedumiem un iespējams, sevis apšaubīšanu par to, ka esi tāds, kāds esi patiesībā.  Luksuss, ko daudzi no mums uzskata par pašsaprotamu.

Tātad, ja mūsu kolekcija AW 2017 ir cieņa pret brīvā gara estētiku, tad šis Journal izdevums ir cieņa pret vienmēr iedvesmojošo brīvā gara drosmi.

Par mums. Par jums. Lai kas un kur mēs būtu.

MARIJA NILSONE PĒTERZENA

VIENA NO DIBINĀTĀJIEM, RADOŠĀ VADĪTĀJA