Lietus preču kolekcijai līdz -20%!
Atlaides ir spēkā tikai reģistrētiem Open24 Club biedriem, katalogā esošajām precēm, līdz 16.04.2023 (ieskaitot)* 
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Diadora

Par Diadora 

„Diadora“ ir itāļu uzņēmums, kas ražo sportiska stila ikdienas apavus un apģērbu visai ģimenei. Mūsu interneta veikalā uzmanības centrā ir „Diadora“ kedas, kas pieejamas plašā klāsta un ikviens, kurš meklē apavus aktīvai atpūtai vai sporta aktivitātēm, piemēram, skriešanai, var izvēlēties sev piemērotāko variantu. 

„Diadora“ kedas, atkarībā no apavu specifiskā mērķa, tiek ražotas, izmantojot 36 dažādas tehnoloģijas, kā piemēram, efektīva apavu zoles amortizācija, apavu mitruma izturība, vieglums, elpojamība, zoles aizsardzība pret nodilumu un vēl daudz citas. Katrs tehnoloģiskais lēmums ir rūpīgi pārdomāts un pieņemts, lai apmierinātu pat visprasīgāko pircēju vēlmes.

„Diadora“ ir saņēmusi EcoVadis Zelta medaļu, kas tiek piešķirta uzņēmumiem, kuri savā darbībā īpaši uzsver ilgtspēju un sociālo atbildību. Daži modeļi ir izgatavoti tikai no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem, produktu iesaiņošanai tiek izmantots otrreizēji pārstrādāta papīra iepakojums, un vienai produktu līnijai ir ļoti oriģināls un, pats galvenais, videi pilnīgi draudzīgs risinājums: iepakojuma materiāls ir izgatavots no jūras zālēm.

diadora