Radās jautājumi?+37163898865

filtri

  • Sezona
  • Īpašie piedāvājumi
  • Materiāli

LACOSTE

filtri Kārtot pēc

Kārtot pēc


Atvainojiet,bet šajā kategorijā nav nevienas preces,ko Jums parādīt

logo-min_11

LACOSTE stāsts aizsākās 1933. gadā, kad Renē Lakoste ieviesa nebijušas pārmaiņas vīriešu modē, aizstājot tradicionālos un stīvos raupjā auduma galma kreklus ar garajām piedurknēm un to vietā ieviešot izstrādājumu, kuru mūsdienās pazīstam kā LACOSTE polo kreklu. Astoņdesmit gadus pēc dibināšanas LACOSTE ir dzīvesveida zīmols, kurā apvienota elegance un komforts.

LACOSTE dzīvesveids mūsdienās izpaužas ar plašu apģērba, apavu, smaržu, ādas izstrādājumu, briļļu, pulksteņu, jostu un mājas tekstila preču kolekciju. LACOSTE veiksmes stāsts slēpjas zīmola autentiskumā, kvalitātē un elegancē.

LACOSTE misija ir pārlaicīga stila attīstība. Taču LACOSTE ir ne vien modes, bet arī dzīvesveida zīmols. Uzņēmums nemitīgi pārskata savas lieliskās klasiskās vērtības modernā gaismā, radot pārlaicīgus un kvalitatīvus mākslas darbus, kas vienmēr atbilst laikmeta prasībām. Iedvesmu smeļoties savās sportiskajās saknēs, LACOSTE zīmols ir kļuvis par mierpilnas elegances simbolu. Ieturot LACOSTE sportiskās tenisa, golfa un jūrniecības tradīcijas, zīmola izstrādātie dizaini ir īpaši piemēroti pilsētnieciskam dzīvesveidam.

 

 Lacoste front