FINAL SALE!
  Piedāvājums ir spēkā šajā katalogā. Atlaides ir spēkā tikai reģistrētiem Open24 Club biedriem, līdz 05.02.2023 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865
Nav pieejama

UGG Classic Mini II

ŠĪ KRĀSA IR IZPĀRDOTA

Saņemiet Omniva pakomātā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 60 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 4 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 150 eur vai vairāk)
Preces apraksts

Preces apraksts

Viens no mūsu visiecienītākajiem siluetiem, proti, Classic ir ikdienas stila ikona. Šie zābaki nodrošina UGG® tik raksturīgo komfortu ar greznu divpusēju aitādu, mīkstas vilnas starpzoli, kā arī vieglu un elastīgu ārējo zoli. Šajos ārkārtīgi siltajos un ērtajos zābakos ir iestrādāta grezna īstas aitas vilnas odere, kas pasargā kājas no mitruma un regulē temperatūru, kā arī mīksta UGGpure™ pēdiņa. Ziemas sezonai piemērotā EVA materiāla zole ir robusta un izturīga, taču vienlaikus arī viegla, kas arī ir par iemeslu tam, ka šie zābaki būs Jūsu pirmā izvēle neatkarīgi no tā, kurp Jūs dosieties.

Informācija:

  • izgatavoti no divpusējas aitādas*,
  • uzvilkšanai paredzētas cilpiņas aizmugurē,
  • neilona apšuvums,
  • UGGpure™** pēdiņa,
  • formēta EVA*** ārējā zole,
  • ar patentu aizsargāts protektors.

Stulma augstums: 14 cm.

Materiāls: divpusēja aitāda.

* - Divpusēja aitāda ir viengabala aitāda, kas no vienas puses ir aitas kažokāda, savukārt no otras – aitāda.  UGG jau vairāk nekā 35 gadu garumā izmanto vienīgi visaugstākās kvalitātes, greznu un mīkstu A klases divpusējo aitādu, attiecībā uz katru no tām piemērojot apjomīgi apstrādes procesu, lai pārliecinātos par to, ka tā sniedz UGG tik raksturīgās īpašības.

** - UGGpure ir īsta, grezna cirpta vilna, kas ir iestrādāta izturīgā oderējumā. Tā kā šis process ir pielīdzināms frizūras veidošanai aitām, UGGpure ir pilnībā atjaunojams resurss, un tā rezultātā dzīvniekiem netiek nodarīts nekāds kaitējums. Tas tiek izmantots atsevišķu stilu oderējumiem un pēdiņām.

*** - EVA ir etilēna – vinila acetāts, kas ir polimērs ar izcilām slodzes un trieciena pretestības īpašībām.  Tas visbiežāk tiek iestrādāts EVA vidus zolēs teniskurpēs, kas pakļautas lielai slodzei.

Izmēru tabula

Izmēru tabula

US  EU CM 

(sākotnējais apavu zoles garums)

5 36 22
6 37 23
7 38 24
8 39 24.5
9 40 25
10 41 26
11 42 26.5
12 43 27.5
Par UGG

Par UGG


uggUGG® Australia
 vēsture aizsākās 1978. gadā, kad kāds sērfotājs vārdā Braiens Smits [Brian Smith] vēlējās rast risinājumu tam, kā nodrošināt kājām siltumu, sērfojot pa viļņiem, un tā arī radās UGG Classic. Klasiskie sērfošanas zābaki ir izgatavoti no visaugstākās kvalitātes merīnaitu vilnas, tie ir viegli un ideāli piemēroti staigāšanai pa smiltīm.  Šī ideja kļuva populāra, un šodien UGG zābaki ir kļuvuši par fenomenu.

UGG Australia ir zīmols, kam raksturīgs greznums un komforts ikdienā. UGG zābaku (bieži vien dēvēti par aitādas zābakiem) un UGG kurpju izgatavošanai tiek izmantoti vienīgi visaugstākās kvalitātes materiāli.  UGG Australia ir lielākais šo populāro stilu izplatītājs: UGG Classic Short, UGG Classic Tall, kā arī UGG Bailey Bow. Jebkuri apavi Jums sniegs labsajūtu jau no to uzvilkšanas brīža – un tā gadu pēc gada.

Lai arī zīmolu slavenu padarīja tādi tā zābaki, kā UGG Bailey Button, UGG Australia ir izvērsusi šo produktu līniju, iekļaujot tajā stilīgu, taču vienlaikus elegantu apģērbu pieaugušajiem un bērniem. Plašajā kolekcijā ietilpstošie cimdi, šalles, cepures un UGG mēteļi Jūs sasildīs aukstajos ziemas mēnešos. Tagad karstās un vējainās dienās Jūs varat izvēlēties nēsāt burvīgas kleitiņas, aptinamās kleitas un vieglas cepures.

 

Ugg front

Klientu atsauksmes (4)

Klientu atsauksmes

4,7

Kopējais vērtējums:

Labdien!
Diemžēl man šie jaukie UGG zābaki neder, jo nevaru ievilkt stulmā, ļoti šauri. Kā es varu nosūtīt atpakaļ un uz kurieni?
Paldies par ātro piegādi! Super kvalitāte un atbilstošs izmērs!
Viss super , paldies!
Vairāk
Rakstīt atsauksmi

UGG Classic Mini II

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Izmēra atbilstība

Izmēru atbilstība

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā

Līdzīgas preces