Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Shoeboy's ūdens aizsardzības putas 200ml

Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks
4,99 EUR 9,99 EUR
Preces apraksts

Preces apraksts

Piemērotas visiem materiāliem. Visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas nodrošina efektīvu aizsardzību un barošanu. Putas aizsardzībai pret ūdeni iespējams uzklāt iekštelpās.

Mērķis: ādas aizsardzība un kopšana bez izsmidzinātāja radītas miglas.

Izmantošana: vispirms notīriet netīrumus un putekļus! Pirms lietošana labi sakratīt! Uzpūtiet putas uz mīksta sūkļa! Vienmērīgi izsmērējiet putas uz virsmas! Ļaujiet virsmai labi nožūt – vislabākajā gadījumā visu nakti! Gludās ādas nepieciešams nopulēt, savukārt velūru un nubuka ādu – apstrādāt ar birstīti. Shoeboy’s iesaka šo līdzekli izmantot apaviem ar GORE-TEX®, Sympatex® vai jebkuriem citiem Tex veida materiāliem.

Par Shoeboy's

Par Shoeboy's


Parūpējieties par saviem apaviem!

Ir svarīgi rūpēties par saviem apaviem, un Shoeboy’s Jums tajā var palīdzēt! Tāpat, kā nomainoties daudzām paaudzēm, ir mainījies kurpnieku arods, ir audzis arī klientu pieprasījums pēc atbilstošas apavu kopšanas. Shoeboy’s zīmols vienmēr ir vēlējies apmierināt pat visaugstākās prasības attiecībā uz apavu kopšanas līdzekļiem.

Shoeboy’s bagātīgais fabrikās ražoto produktu klāsts apvieno sevī tradīcijas, produktu inovācijas un izcilu kompetenci. Pateicoties augstas kvalitātes sastāvdaļām un materiāliem, nepārtrauktai attīstībai un instinktam saistībā ar vajadzībām modes jomā, Shoeboy’s ir nevainojami piemērots produktu klāsts moderniem apaviem un no ādas izgatavotam apģērbam. Produktu klāstu papildina smalki aksesuāri.

 

 Sohoeboys front

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Shoeboy's ūdens aizsardzības putas 200ml

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā