Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Shoeboy's Leather Creme

Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks

Nav pieejama

Preces apraksts

Preces apraksts

Paredzēts visām gludajām ādām. Intensīva kopšana un aizsardzība. Atsvaidzina krāsas un uzlabo nodilušas un viegli ieskrāpētas gludās ādas.

Mērķis: intensīva kopšana un krāsu atsvaidzināšana.

Izmantošana: vispirms notīriet netīrumus un putekļus! Vienmērīgi uzklājiet krēmu! Ļaujiet virsmai labi nožūt, un pēc tam to rūpīgi nopulējiet! Nesatur šķīdinātājus. Solitaire iesaka izmantot apaviem ar GORE tipa membrānām.

 

Par Shoeboy's

Par Shoeboy's


Parūpējieties par saviem apaviem!

Ir svarīgi rūpēties par saviem apaviem, un Shoeboy’s Jums tajā var palīdzēt! Tāpat, kā nomainoties daudzām paaudzēm, ir mainījies kurpnieku arods, ir audzis arī klientu pieprasījums pēc atbilstošas apavu kopšanas. Shoeboy’s zīmols vienmēr ir vēlējies apmierināt pat visaugstākās prasības attiecībā uz apavu kopšanas līdzekļiem.

Shoeboy’s bagātīgais fabrikās ražoto produktu klāsts apvieno sevī tradīcijas, produktu inovācijas un izcilu kompetenci. Pateicoties augstas kvalitātes sastāvdaļām un materiāliem, nepārtrauktai attīstībai un instinktam saistībā ar vajadzībām modes jomā, Shoeboy’s ir nevainojami piemērots produktu klāsts moderniem apaviem un no ādas izgatavotam apģērbam. Produktu klāstu papildina smalki aksesuāri.

 

 Sohoeboys front

Klientu atsauksmes (1)

Klientu atsauksmes

4,4

Kopējais vērtējums:

Attēlā ir redzama tūbiņa ar švammīti, bet īstenībā ir krēms bundžiņā. Gribētos gan, lai attēlā būtu redzama pasūtāmā prece

Rakstīt atsauksmi

Shoeboy's Leather Creme

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā