Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Shoeboy's ādas vasks 200ml

Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks
2,70 EUR 8,99 EUR
Atradi lētāk? Piedāvā savu cenu!

Atradi lētāk? Piedāvā savu cenu!
Preces apraksts

Preces apraksts

Piemērots jebkurai gludajai ādai, kā arī jebkurai raupjai un smalkai vai noberztai un vaskotai ādai. Ideāli piemērots ne tikai apaviem, bet arī lielām ādas virsmām, piemēram, ādas apģērbam, somām un mēbelēm. Kopj un baro ādu ar bišu vasku un kokosriekstu eļļu, kā arī atjauno krāsu.

Mērķis: aizsardzība un kopšana.

Izmantošana: vispirms notīriet putekļus un netīrumus! Vienmērīgi izsmidziniet vismaz vienas pēdas attālumā, taču nesaslapiniet ādu! Ļaujiet materiālam nožūt, un tikai pēc tam noberziet vai uzkārsiet virsmu! Lai nodrošinātu labāku aizsardzību, atkārtojiet minēto! 

Par Shoeboy's

Par Shoeboy's


Parūpējieties par saviem apaviem!

Ir svarīgi rūpēties par saviem apaviem, un Shoeboy’s Jums tajā var palīdzēt! Tāpat, kā nomainoties daudzām paaudzēm, ir mainījies kurpnieku arods, ir audzis arī klientu pieprasījums pēc atbilstošas apavu kopšanas. Shoeboy’s zīmols vienmēr ir vēlējies apmierināt pat visaugstākās prasības attiecībā uz apavu kopšanas līdzekļiem.

Shoeboy’s bagātīgais fabrikās ražoto produktu klāsts apvieno sevī tradīcijas, produktu inovācijas un izcilu kompetenci. Pateicoties augstas kvalitātes sastāvdaļām un materiāliem, nepārtrauktai attīstībai un instinktam saistībā ar vajadzībām modes jomā, Shoeboy’s ir nevainojami piemērots produktu klāsts moderniem apaviem un no ādas izgatavotam apģērbam. Produktu klāstu papildina smalki aksesuāri.

 

 Sohoeboys front

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Shoeboy's ādas vasks 200ml

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā