Radās jautājumi?+37163898865

Puma Cosmic Bra M TZ

Šī prece nav atgriežama
Izmēru atbilstība
Vienu izmēru mazāks Der labi Vienu izmēru lielāks
44,99 €
Saņemiet Omniva pakomātā 2 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 70 eur vai vairāk)

Saņemiet DPD Pickup punktā 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 200 eur vai vairāk)

Piegāde uz mājām (DPD) 3 eur (bez maksas, ja pirkuma summa būs 200 eur vai vairāk)
Par Puma

Par Puma

PUMA

Zīmola Puma rašanās ir viens no neparastākajiem stāstiem sporta apavu pasaulē. Patiesību sakot, ir tikai divi šādi stāsti! Kurš otrais? Tieši tā... Uzņēmumu ar nosaukumu Gebrüder Dassler Schuhfabrik 1923. gadā dibināja divi brāļi nelielā pilsētā, kas atrodas 20 kilometru attālumā no Nirnbergas. Uzņēmums izgatavoja sporta apavus. Tomēr tas nepastāvēja ilgi. 1948. gadā katrs no brāļiem gāja savu ceļu un izveidoja savu uzņēmumu. Vecākais brālis Ādolfs Daslers vadīja uzņēmumu Adidas (Adi – iesauka, Das – uzvārda pirmā zilbe). Jaunākais brālis Rūdolfs Daslers nodibināja uzņēmumu Ruda, taču drīz nosaukums tika mainīts uz Puma. Puma zīmols pastāv kopš 1979. gada, un aktīvi darbojas joprojām.

Puma vēsture

Pirmie Puma apavi Rūdolfa Daslera rūpnīcā bija futbola apavi Puma Super Atom. Apavi tika izstrādāti uzņēmuma pastāvēšanas pirmajā gadā. 1961. gadā ražotājs eksportēja šos apavus uz Šveici un Amerikas Savienotajām Valstīm. Puma mārketinga stratēģijas pamatā bija līgumu parakstīšana ar slaveniem sportistiem. Puma viņiem maksāja par savu produktu valkāšanu sporta pasākumu laikā. Pirmais šāda veida pasākums bija 1960. gada vasaras olimpiskās spēles Romā. Tieši tur starp brāļiem Dasleriem izcēlās pirmais strīds.

Puma sporta apavi tiešsaistē

Olimpiskajās spēlēs vācu skrējējs Armīns Harijs pārstāvēja Puma apavus. Līdz tam viņš skriešanai izmantoja tikai Adidas. Armīna Harija un Ādolfa Daslera sadarbība beidzās, kad sportists pieprasīja samaksu par Adidas reklamēšanu. Ādolfs stingri atteicās, tādēļ Rūdolfs to izmantoja savā labā. Viņš dāsni samaksāja Harijam par Puma produkcijas popularizēšanu un, kā izrādījās, izdarīja pareizo izvēli, jo sprinteris uzvarēja pēdējā skrējienā ar Puma apaviem kājās. Tomēr balvu pasniegšanas ceremonijā Harijs izvēlējās Adidas apavus, cerot uz abu uzņēmumu finansiālu atbalstu. Diemžēl Adidas viņu neatbalstīja. Kopš tā laika daudzi sportisti ir centušies tikt pie uzvaras, valkājot Puma apavus, tostarp arī Pelē, Eusebiu, Nikolā Anelka, Giljermo Vilass un Maradonna. Šobrīd Puma sporta apavi ir modes favorīti ne tikai profesionālajā sportā, bet arī ikdienas dzīvē.

 

Klientu atsauksmes (0)

Klientu atsauksmes

Par izvēlēto preci vēl nav izteiktas atsauksmes


Rakstīt atsauksmi

Puma Cosmic Bra M TZ

Novērtējums

Kopējais vērtējums: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Komforts: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Izskats: 1 2 3 4 5 Izvēlieties
Kvalitāte: 1 2 3 4 5 Izvēlieties

Jūsu komentārs

Izsakiet savu viedokli par šo preci šeit :

Jautājiet Klientu jautājumi.

Lūdzu norādiet atsauksmes par mūsu servisu un interneta veikalu Viesu grāmatā