Radās jautājumi?+ 371 6610 0918

Filtrai

  • Īpašie piedāvājumi
  • Krāsa
  • Izmērs
  • Cena
    No: EUR
    Kam: EUR

Jack Jones apavi vīriešiem

Filtrai Kārtot pēc

Kārtot pēc


Jack & Jones ir zīmols, kas ļauj moderniem vīriešiem viegli radīt savu personīgo stilu! 

JACK & JONES pirmsākumi meklējami 1990. gadā, kad zīmols BESTSELLER nosūta kādu dedzīgu jaunekli uz Oslo modes gadatirgu ar pieticīgu, bet rūpīgi izvēlētu kolekciju, kas paredzēta jauniem vīriešiem. Kolekcija tika uzņemta, pārsniedzot visas uzņēmuma cerības, un jauna vīriešu apģērba zīmola radīšana kļūst par realitāti. Turpmākajos gados JACK & JONES nostiprinās tirgū kā viens no visspēcīgākajiem džinsu zīmoliem, un dažu gadu laikā zīmols jau ir atvēris vairākus simtus veikalu.

Pašlaik JACK & JONES ir viens no vadošajiem vīriešu apģērba ražotājiem Eiropā, kas tiek pārstāvēts ar vairāk nekā tūkstoš veikaliem 38 valstīs, turklāt JACK & JONES apģērbus pārdod tūkstošiem vairumtirdzniecības partneru visā pasaulē.

Neatkarīgi no tā, vai tie ir vīriešu džinsi vai kurpes – visas Jack & Jones apģērbu līnijas atspoguļo pašreizējās modes tendences un piedāvā brīvus un stilīgus, ka arī ideāli derošus dizainus. Turklāt tiek  izmantotas visinovatīvākās metodes, tādējādi izpildot modernu vīriešu prasības.