Radās jautājumi?+371 (67) 660466

Viesu grāmata

Jūsu komentārs

Pievienojiet komentāru

Ja vēlaties uzdot jautājumu, rakstiet sadaļā Apmeklētāju jautājumi.

Kad Open24 Jums atbildēs,Jūs saņemsiet ziņu savā e-pastā


Viesu grāmata

Fantastiski ātra piegāde - pasūtīju piektdienas pusdienlaikā, svētdienā jau tika piegādātes uz Omnivu (ārpus Rīgas). 10/10, paldies!
Iegādājos Teva sandales ar piegādi uz pakomatu.
Ātra piegade, labs iepakojums, labs klientu serviss (e-pastā), apmierinošs pa tālruni, atbilstoša informācija e-pastā par pasūtījuma status, labs process preču atgriešanai.
Izvēlējos no 2 sadaļu pāriem 1, redzēsim kāds būs atgriešanas process un naudas līdzekļu atgriešana.
Tomēr viss kārtībā - arī lojalitātes punkti parādījās. Viss lieliski, paldies!
Neticami ātra piegāde. Pasūtīju Teva sandales piektdienā plkst. 11:45 un tieši 24h vēlāk jau saņēmu ziņu, ka apavi ir piegādāti Omniva pakomātā. Vienīgi pēc pirkuma kontā tā arī neparādījās lojalitātes punkti, kas visur lapā tiek reklamēti.
Zibenīga piegāde.Paldies.
Labs veikals, ātra piegāde , noteikti iesaku
Ļoti laipna attieksme klientu apkalpošanas centrā. Man bija sajukums ar izmēriem, viss tika lieliski un ātri atrisināts. Biju ļoti priecīga par to, ka ir tik jauki darbinieki. Paldies!
Liels paldies, ātra atbilde e-pastā (brīvdienas vakarā!) un ātra piegāde, ļoti iepriecina.
Ļoti ātra piegāde, viegli pasūtīt. Nedaudz mulsina cenu politika, jo tās atšķirīgas pa krāsām, kā arī papildu atlaides cena redzama tikai pabeidzot pasūtījumu pilnībā. Domāju, ja atlaides koda cena būtu redzama jau pirms pasūtījuma pabeigšanas, pircēji iegādātos vairāk, jo es pati vairākas reizes neesmu noformējusi pasūtījumu, jo šķiet dārgi. Tomēr agrāk iegādātie Crocs zābaciņi un Flip kalpo ļoti labi. Brīnišķīgas krāsas Crocs™ Crocband™ Flip (šoreiz pasūtīju koraļļu un piparmētru zaļās, agrāk biju iegādājusies baltās), tikai izmēri šim diezgan atšķirīgi, agrāk iegādātās bija lielākas, nekā šoreiz pirktās tā paša izmēra. Piparmētru zaļās der, bet koraļļu krāsas Flip tomēr par mazu. Iesaku, tikai jāpievērš uzmanība izmēriem. Iegādājos arī Crocs™ Monterey Wedge Womens, tās ņēmu izmēru lielākas vadoties no komentāra un izmērs der labi. Arī ļoti ērtas, tikai krāsu gamma varēja būt priecīgāka. Kopumā esmu apmierināta! Paldies!
Atbild Open24:

Sveicināti! Paldies par Jūsu komentāru.

Veicot pasūtījumu un ievadot atlaides kodu - cena ar atlaidi tiek uzrādīta uzreiz pirmajā solī - preču grozā. Gadījumā, ja nākotnē formējot pasūtījumu Jums būtu kādas neskaidrības par atlaidēm, akcijām - droši aicinām sazināties ar mums :)

Ātrs piegādes serviss.
Liels paldies Open24.lv komandai.Precīte kvalitatīva un galvenais ka ļoti ātra piegāde.Sūtīju Crocs zābakus,izmērs bija okey,jo kā bija norādīts mājas lapā,ka jāsūta pa vienu izmēru lielāks-tā arī izdarīju.Man ir 37.izm.sūtīju 38-39izm.un bija okey.
Super serviss! Ļoti apmierināta!
Ļoti NEPRETIMNĀKOŠI. Uzreiz pēc apmaksas sazvaanīju un gribēju samainīt izmēru, jo nokļūdījos, sausi tika atbildēts, ka tas nav iespējams. Diezvai iepirkšos šeit vēl.
Atbild Open24:

Sveicināti! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, bet anulēt Jūsu pasūtījumu, diemžēl, pat techniski nebija iespējams, jo sūtītums tika sagatavots lai paspētu uz piegādi nākamajai darba dienai. Kā jau telefoniski minējām, varat nepieņemt šo sūtījumu no pakomāta un paka tiks atgriezta mums atpakaļ, vai arī varat pieņemt un izmantot bezmaksas iespēju preci atgriezt vai samainīt.

 

Būtu ļoti patīkami iepirkties,ja izmēru atbilstības būtu pareizas,kas būtu arī norādīts pie preces,bet serviss ir ļoti jauks , kvalitatīvs un operatīvs!
Paldies. Lielisks serviss, piegāde ļoti ātra. Patiess prieks
Diezgan dīvaini organizēta atlaižu sistēma: iegāju katalogā, izvēlējos preci, samaksāju 26.99, kad pasūtījums jau bija noformēts, vēlreiz iegāju katalogā, bet jau caur banneri home lapā un tā pati prece, ko apmaksāju minūti atpakaļ jau maksā 21.59 EUR... nav jau traģiski, bet tomēr ne visai patīkami :(
Atbild Open24:

Sveicināti!

Jūsu pasūtītās preces cena ir no 20,99 EUR līdz 29,99 EUR
Tas ir atkarīgs no krāsas un izmēra. Šī informācija ir redzama mūsu mājas lapā. Jūsu pasūtītie apavi ar to pašu izmēru un krāsu ir par to pašu cenu, cik Jūs par tiem maksājāt :)

Liels paldies Open24.lv komandai! Crocs apavi ērti un kvalitatīvi,izmērs atbilst.Ļoti ātra piegāde.Noteikti izmantošu atkal jūsu internetveikalu.Viss apmierināja.
Crocs apavus iegādājos jau vairākkārt, vienmēr viss ir apmierinājis, padies! Lielisks un ātrs serviss!
Savu izvèlèto preci pasùtìju ceturtdien,piektdien zvanìja kurjers,ka piegàdàs preci pa dienu,pèc daźàm stundàm kurjers zvanìja un teica,ka diemžèl šodien paciñu tomèr nevarot piegàdàt,teica ka piegàdàšot sestdien. Zvanu sestdien kurjeram,kurš iepriekš man zvanìja ( piektdien) atbild,ka viñš šodien nestràdà,palùdzu,lai sazvana koĺèği un pajautà par paciñu,ko solìja vispirms piektdien un pèc tam jau sestdien piegàdàt. Atbilde bija - viñam ir viena paciña paku bodè un vairàk nekas neesot.
Jauki,tà arì paliku sestdienà bez savas paciñas.
Paldies, par nepiegàdàto paciñu ,turpmàk vairs nebùs vèlèšanàs iepirkties šeit!
Atbild Open24:

Sveicināti,

Paldies par komentāru! Jā, redzam, ka sūtījumam bija jābūt piegādātam jau piektdien, jo izsūtījām Jums pasūtījumu nākamajā d. dienā pēc tā noformēšanas.
Acīmredzot DPD kurjeru dienests nav paspējuši to darīt laicīgi un pārcēla piegādi un nākamo d. dienu, kas ir pirmdiena. 
Šobrīd redza, ka pasūtījumu esat veiksmīgi saņēmusi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, komentāru nodosim DPD kurjeru dienestam.

 

Iepirkšanās ļoti saprotama,pigāde ātra.Paldies!
1 2 3 4 ... 7 ... 14