Radās jautājumi?+37163898865

Ziemassvētku dāvanu ceļvedis

2016-12-06

Ziemassvētku dāvanas iegāde nav tikai pats pirkšanas process vien – Jūs rūpīgi apdomājat iesaiņojumu un apsveikumu, kuru Jūs ierakstīsiet kartītē. Visbeidzot, Jūs iedomāsieties arī smaidu, kuru Jums dāvās šis cilvēks, atverot dāvanu. Lai šie Ziemassvētki Jums būtu īpaši, mēs vēlamies Jums palīdzēt izvēlēties ideālo dāvanu, kas dāvās Jūsu mīļajiem smaidu. Mēs vēlamies uzsvērt funkcionalitāti, siltumu un mērķi!

Lai atvieglotu Jums Ziemassvētku iepirkšanos, mēs esam izstrādājuši dāvanu ieteikumus, balstoties uz mūsu vispopulārākajām dāvanām. Tagad Jūs varat izvēlēties dāvanas no vairāk nekā 40 dažādiem zīmoliem un vairāk nekā 1700 precēm! Vislabākais ir tas, ka, veicot pasūtījumu šodien, Jūsu dāvana Jums tiks piegādāta 2 dienu laikā! Gatavošanās Ziemassvētkiem nekad nav bijusi tik vienkārša!

 

 

 

AITĀDAS IZSTRĀDĀJUMU DĀVANAS

gift-guide_sheepskin

Nekas nav siltāks par aitādu! Dabīgā Austrālijas aitāda ir bieza, grezna un izturīga pret mitrumu, tādējādi ļaujot Jums justies tā, it kā Jūs staigātu pa mākoņiem. Izvēlieties kādu no trim zīmoliem, proti, EMU, Koalabi un UGG, un dāviniet saviem mīļajiem neaizstājamu siltumu un ērtumu!

+ Aitādas apavu katalogs +

 

 

RĪTA KURPES

gift-guide_slippers2

Mājas ir vieta, kur Jūs jūtaties vislabāk. Šīs sajūtas iespējams uzlabot ar stilīgām, ērtām un siltām rīta kurpēm. Sākot no Crocs tekstilmateriāla apaviem, līdz pat Campers vilnas un EMU aitādas rīta kurpēm – Open24 piedāvā Jums milzīgu produktu klāstu atbilstoši jebkurām vēlmēm!

+ Rīta kurpju katalogs +

 

 

DĀVINI AR TĀLĀKEJOŠU MĒRĶI!

gift-guide_toms

Dāvinot TOMS apavus, Jūs dāvināt ko vairāk, kā tikai kurpes vai rīta kurpes. Dāvinot TOMS apavus, Jūs dāvināt otru apavu pāri kādam nabadzībā nonākušajam, jo par katru iegādāto apavu pāri TOMS dāvina otru apavu pāri bērniem, kuriem šie apavi nozīmē labāku dzīvi. Šajos Ziemassvētkos dāviniet ar tālākejošu mērķi! Vairāk informācijas...

+ TOMS katalogs +

 

 

ROKASSOMAS UN MUGURSOMAS

gift-guide_bags

Stilīga un funkcionāla rokassoma vai mugursoma var būt Jūsu vislabākais palīgs. Tajā, iespējams, ne tikai ietilpst puse Jūsu iedzīves – tā var izcelt Jūsu koptēlu vai arī būt vislabākā pavadone ceļojumu laikā. Dāvinot mugursomu vai rokassomu, Jūs nedāvināt tikai vienkāršu priekšmetu vien, bet gan trīs lietas uzreiz - modes aksesuāru, ērtumu un turpmākus piedzīvojumus!

+ Rokassomu un mugursomu katalogs +

 

 

DĀVANAS ZEM 30 EIRO

gift-guide_upto30

Labas kvalitātes dāvana ne vienmēr nozīmē augstu cenu. Izvēlieties rīta kurpes vai Crocs aksesuārus un pārsteidziet savus mīļos ar jaukām un funkcionālām dāvanām!

+ Dāvanas zem 30 eiro +