Radās jautājumi?+37163898865

TOMS x Skype in the Classroom

2015-06-18

TOMS nenogurdināmi sadarbojas ar saviem partneriem, lai uzlabotu miljoniem cilvēku dzīvi visā pasaulē. Viena no viņu jaunākajām iniciatīvām ir sadarbība ar Skype un tā projektu Skype in the classroom (Skype klasē). Blake Mycoskie paziņo, ka TOMS un Skype in the Classroom sāk īstenot programmu, kura ļaus studentiem un jauniešu organizācijām pieslēgties TOMS Giving un Marketplace partneriem. 

Skype in the Classroom galvenā ideja ir izveidot bez maksas pieejamu vispasaules apvienību, lai aicinātu skolotājus sadarboties mācību projektos, kuros, iespējams, tiek izmantota programma Skype, kā arī dalīties pieredzē un smelties iedvesmu saistībā ar konkrētiem mācību darba aspektiem.  Tas ir vienkāršs veids, kā skolotāji kopā ar bērniem var doties izzinošos piedzīvojumu meklējumos un mācību ceļojumos, neizejot no klases. Toms dibinātājs Blake Mycoskie apgalvo, ka ka fakts, ka mūsdienās bērni un dažādas interešu grupas var virtuāli sazināties, izmantojot Skype in the Classroom tehnoloģiju, ir iedvesmojošs.

Savā vēstulē Toms saimei un klientiem dibinātājs raksta, ka viens no labākajiem aspektiem attiecībā uz Skype (programmu, kuru TOMS darbinieki lieto jau gadiem ilgi) ir tas, ka saziņā starp dažādām grupām iedvesmas savstarpējas smelšanās nolūkos vairs nav nekādu ģeogrāfisku šķēršļu.  Un nekas nespēj darīt viņu lepnāku un gandarītāku kā doma par skolēnu saziņu ārpus klašu sienām, tādējādi padarot pozitīvas pārmaiņas reālākas nekā jebkad agrāk.

Skolotāji un jauniešu grupu vadītāji visā pasaulē tagad var pievienoties TOMS Giving Partners un TOMS Marketplace, lai iedvesmotu jauno paaudzi ar TOMS un Skype in the Classroom palīdzību. Lai uzzinātu vairāk par iesaistīšanās iespējām, apmeklējiet edu.skype.com/toms.

Par godu šim paziņojumam Blake Mycoskie personīgi aicina ikvienu dalīties savos centienos, lai, izmantojot Skype, iedvesmotu jauno pasaules pilsoņu paaudzi. Vienkārši pievienojiet Skype identifikatoru TOMSInspiresNextGen un publicējiet informāciju, kuru vēlaties paust. Ja Jums nav Skype, nospiediet uz šīs saites.