Radās jautājumi?+37163898865

TOMS OCEANA KOLEKCIJA AR VAĻIEM

2018-02-26

PROBLĒMA

Neilgtspējīga un postoša zvejošana ir drauds vaļu populācijām visā pasaulē. Pārmērīga zivju - vaļu barības zvejošana var samazināt tiem pieejamās barības apjomu un jūdzēm garie tīkli var iesprostot un nogalināt vaļus, kā arī delfīnus, bruņrupučus, roņus, haizivis un daudzus citus ekoloģiski nozīmīgus ūdens dzīvniekus.

KOLEKCIJA

Vaļu kolekcija sastāv no ierobežota daudzuma  vegāniskiem apaviem, ko iedvesmojusi pelēko un kupraino vaļu populācijas un to migrācijas ceļu atjaunošana. Pieejami deviņi apavu silueti vīriešiem, sievietēm un bērniem. www.open24.lv/lv/toms/whale

KĀ PALĪDZĒT

TOMS ar prieku atbalsta Oceana savos pūliņos pasargāt vaļus un citus ūdens dzīvniekus. Papildus kampaņām pret pārāk lielu barības zivju nozveju Brazīlijā, Peru un Filipīnās un citu dzīvnieku noķeršanu zvejas tīklos ASV un Kanādā, Oceana gūst panākumus, kas tiešā veidā palīdz dažādām vaļu populācijām.

Oceana dibināta 2001. gadā, un tā ir lielākā starptautiskā aizstāvības organizācija, kas strādā tikai pie tā, lai mūsu okeāni būtu tikpat bagātīgi kā iepriekš. Līdz šim Oceana veidotās zinātniskās kampaņas ir pasargājušas vairāk kā miljonu kvadrātjūdžu okeāna un neskaitāmus vaļus, haizivis, jūras bruņurupučus un citas ūdens radības.

TOMS oceana1

VAI ZINĀJĀT?

Gan kuprainais, gan zilais valis var svērt vairāk kā pieci pieauguši ziloņi.