Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

TOMS kopā ar "Every Mother Counts“

2017-06-19

Ik pēc divām minūtēm pasaulē nomirst kāda jaunā māmiņa, jo grūtniecības laikā vai dzemdībās piedzīvoti sarežģījumi. Kristija Tērlingtona Bērnsa gandrīz bija viena no viņām. Pēc pieredzētā viņa nodibināja “Ikviena māmiņa ir svarīga“ – bezpeļņas organizāciju, kas uzstādījusi mērķi nodrošināt drošu grūtniecību un dzemdības visām māmiņām neatkarīgi no atrašanās vietas.

 

 

TOMS ar lepnumu kārtējo reizi sadarbojas ar “ Every Mother Counts“, atbalstot organizācijas “Oranžo rožu“ kampaņu, kuras laikā tiek piesaistīts finansējums programmām, kas veicina piekļuvi neatliekamajai aprūpei grūtniecības laikā un nodrošina drošākas dzemdības. Ierobežota piedāvājuma TOMS + “Ikviena māmiņa ir svarīga“ Oranžo rožu kolekcija ar oranžu rozi, kas ir universāls māmiņu veselības simbols un apliecina, ka par māmiņu var kļūt arī drošā ceļā.

 

Par katru TOMS + “ Every Mother Counts“ produktu, ko jūs iegādājaties, TOMS veiks ziedojumu organizācijai “Ikviena māmiņa ir svarīga“, atbalstot programmas, kas visā pasaulē un tepat mājās cīnās, lai māmiņu veselība netiktu apdraudēta.

 

CQ5A6584_treated

CQ5A6200_treated

BlakeChristyTurlingtonBurnsMotherChild_REC709_1.50.3_treated