Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

TOMS + BRAC

2016-08-02

TOMS ir tā privilēģija strādāt ar vairāk kā 100 partneriem visā pasaulē, lai palīdzētu tiem, kam tas vajadzīgs. BRAC, kas ir starptautiska attīstības organizācija un Drošu dzemdību Partneris, nesen kļuva par labāko nevalstisko organizāciju 2016 gadā, saskaņā ar NGO Advisor. Šodien esam priecīgi dalīties ar jums tajā, kas padara viņu atšķirīgus.

BRAC tika dibināts 1972. gadā Bangladešā un šodien tā ir globāls līderis iespēju radīšanā cilvēkiem, kas dzīvo nabadzībā. Tās dibinātājs Fazle Hasan Abeds bija vadītājs uzņēmumā Shell Oil, bet viņš pameta darbu, lai palīdzētu savai valstij, jo tai bija grūti atkopties pēc neatkarības kara un vairākiem iznīcinošiem cikloniem. Tai pašā laikā Bangladeša bija otra nabadzīgākā valsts pasaulē.

No sākuma mēroga izaicinājums bija nopietns - kā lai izglābj veselu valsti? Pēc četrdesmit gadiem BRAC pilnveidoja savu atbalsta modeli, izmēģinot un testējot projektus, kas tika izstrādāti, lai sasniegtu pēc iespējas vairāk cilvēku, pēc iespējas palielinot kopienu projektus.

 

TOMS strādā BRAC tīklā ar vairāk kā 100 000 kopienu veselības darbiniekiem, kas dzīvo savas darba vietas kopienās un izdala šos komplektus, un pārliecinās, ka grūtniecība norit labi un tas ir veselīgs sākums mazuļiem Bangladešā. Šie veselības darbinieki regulāri apmeklē grūtnieces un jaunās māmiņas, lai novērotu viņu uzturu un veselību, tai pašā laikā radot dzemdību plānu tīrai un drošai grūtniecībai.

http://www.toms.com/stories/giving/brac-fighting-poverty-with-community-led-change?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter

http://www.toms.com/stories/giving/brac-shes-saving-lives?utm_source=email&utm_medium=us_fa16_julygivingnewsletter