Radās jautājumi?+37163898865

Tieciet pie saviem MINNETONKA mokasīniem veikalā Open24!

2015-03-05

Jaunākā MINNETONKA pavasara - vasaras kolekcija gaida tevi Open24! Pārsteidziet visus ar jaunākajiem augstas kvalitātes mokasīniem, kas izgatavoti no brieža ādas!

Minnetonka Moccasin izgatavo apavus ar unikālu vērtību vairāk nekā sešdesmit gadu garumā, tādējādi nostiprinot mokasīnu pozīcijas vēsturē. Uzņēmums ražo produktus, kas rada īpašas atmiņas, sniedzot visu dabisko, ikdienišķo, ērto un reālo.Minnetonka Moccasin pašlaik ir galvenais Amerikas stila vēstnesis. Tā ražotos mokasīnus, bārkstis, sandales, vilnas izstrādājumus un čības var redzēt it visur – gan Ņujorkas un Kalifornijas ielās, gan Kolorado kalnos.

Minnetonka izgatavo ērtas, stilīgas un ikdienas stila kurpes un čības vienīgi no vislabākās ādas, kas paredzēta arī cimdu izgatavošanai. Ikviens produkts ir izgatavots tā, lai tas derētu nevainojami un kalpotu ilgi. Minnetonka Moccasin, apvienojot augstu kvalitāti un ilglaicīgu komfortu, garantē viszemāko iespējamo cenu par visaugstāko iespējamo vērtību.

Neskatoties uz pēdas nospiedumu, visas kurpes tiek izgatavotas ar īstu „mokasīnu dvēseli”. Ideja ir vienkārša – klasisks dizains, kas nekad neiziet no modes. Minnetonka Moccasin veiksmīgi ir apvienojis sevī tā brīvā gara iedvesmoto mantojumu ar mūsdienu mainīgo pasauli. Tā kā tas joprojām turpina noteikt ikdienišķo un ērto Amerikas stilu, tas zina, ka Jūs izvēlēsieties tieši Minnetonka Moccasin.

Jaunāko kolekciju meklējiet šeit...