Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Stilists rekomendē: TOMS + balts krekls

2016-03-16

Balts krekls ir universālākais apģērba gabals, kas jebkad izgudrots. Tam nepastāv stingri ierobežojumi. Balts krekls perfekti izskatīsies kopā ar teniskurpēm un džinsiem brīvā laika pavadīšanai, gan ar augstpapēžu kurpēm un zīmuļsvārkiem darbam birojā. Runājot kodolīgi – balts krekls ir klasisks apģērba gabals jebkādiem pasākumiem. Šoreiz labi zināmā lietuviešu modes ilustratore Kriste Stankevičūte piedāvā 4 apģērbu komplektus, kuros ietilpst balts krekls un TOMS teniskurpes. Klasisks apģērba gabals un jaunas formas – šī kombinācija padarīs Tevi par pavasara sezonas modes ikonu.

Komplekts nr. 1: balts krekls + pasteļkrāsa

A-līnijas stila svārki dažus centimetrus zem ceļgala, balts tamborēts krekls ar apkakli un melnu ghetto stila katūna šallīti – katrs priekšmets padara šo komplektu par oriģinālu, stilīgu un modernu izvēli. Un kas gan var būt vēl ērtāks par šī komplekta papildināšanu ar teniskurpēm? Tikai TOMS teniskurpēm.

Gaišie un pasteļtoņi, ko papildina gaišas bronzas krāsas elementi, rada perfektu izskatu omulīgam pavasara vakaram pilsētā.

balti-marskiniai-toms-1

Komplekts nr. 2: balts krekls + krāsainas bikses

Spilgtie toņi atgriežas tieši šajā pavasara sezonā. Balts krekls padara sarežģīto pavasara garderobes spēli vienkāršāku, jo baltu apģērbu ir viegli kombinēt ar jebkuru krāsainu apģērbu. Šoreiz pamēģināsim intensīvas sinepju krāsas zvanveida bikses. Tās īpaši moderni izskatīsies kopā ar dzeltenajiem un oranžajiem toņiem – pamēģiniet šo maku, populārākās TOMS teniskurpes ar korķa augšdaļu un zelta auskarus mirdzošam nobeigumam. Šī ir perfekta kombinācija rotaļīgām sievietēm, kuras nebaidās eksperimentēt.

balti-marskiniai-toms-1

Komplekts nr. 3: balts krekls + zīmuļsvārki

Balta krekla un zīmuļsvārku kombinācija rada klasisku imidžu. Ja vēlies izmēģināt jaunas klasiskā variācijas, mēs iesakām crop top stila kreklu, kas ļoti garās dienās neprasa pārāk daudz uzmanības.

Šoreiz Kriste iesaka baltu kreklu kombinēt ar džinsu zīmuļsvārkiem un šīs sezonas neatņemamo elementu – gaišas sudrabkrāsas TOMS teniskurpēm. Šis komplekts tiek pilnveidots ar zilas krāsas somu, kas dekorēta ar sudraba rokturi un aksesuāriem – baltu jostu ar sudraba sprādzi un sudraba rokassprādzi ar pērli. Šis ir perfekts komplekts vakara pastaigām parkā vai ballītēm kopā ar draugiem.

balti-marskiniai-toms-1

Komplekts nr. 4: balts krekls + džinsi

Vēl viens mīlas stāsts ar džinsiem! Neviens neapstrīdēs, ka šis apģērba komplekts ir viens no populārākajiem pasaulē. Balts krekls un džinsi praktiski jebkuru dienu padarīs labāku gan darbā, gan atpūtas brīžos.

Šis konkrētais komplekts pieprasa kreklu minimālisma gaumē bez liekām detaļām, jo šī apģērba komplekta zvaigzne ir džinsi. Kriste iesaka izvēlēties aktuālos 3/4 garuma taisnā silueta džinsus. Papildiniet šo komplektu ar zili svītrotām TOMS alpargatām un baltu somu ar kaiju druku, lai sajustu sevī jūras brīzi.

balti-marskiniai-toms-1