Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Stilisti iesaka

2017-04-21

 

Mode vēl nekad nav bijusi tik demokrātiska, pieejama un atvērta sabiedrībai kā šodien – nav svarīgi, vai jums patīk minimālisms vai jūsu drēbju skapis ir pilns ar košām krāsām. Vairs nav nekādu sienu, barjeru, ir hierarhijas tendence – tagad galvenā uzmanība tiek pievērsta individualitātei.

Pašizpausmes veidu ir tik daudz, ka dažreiz no tā vai galva reibst. Praktisks padoms: iedvesmojieties no modes nozares modes nedēļā. Tā ir lieliska iespēja redzēt, kā 2017.gada pavasara-vasaras kolekcija, kas nupat bija skatāma uz mēles, var tikt izmantota reālajā dzīvē.   

 

Grafiski motīvi

gatves-stiliaus-derinys-58dbde0a5dabd-min

Grafiski motīvi, ģeometriski raksti – rotaļīgs un elegants veids, kā atsvaidzināt jūsu pavasara garderobi, it īpaši tad, ja jums nepatīk ziedu raksti. Nebaidieties kombinēt krāsainu apģērbu ar izteikti pamanāmiem aksesuāriem. Šosezon populāri ir moderni un minimālistiski, asimetriski auskari, lielas kaklarotas. Nebaidieties ieguldīt vienmēr aktuālajos klasiskajos apģērbos un aksesuāros, piemēram, pasteļkrāsas sporta stila apavos, oriģinālās brillēs vai klasiskā rokassomiņā – tie sader ar spilgtu apģērbu. 

TOMS sporta stila apavihttps://www.open24.lv/lv/toms

 

Krekls

vida_press_108520413o-58d66c0c4e565-min

Skulpturāli krekli un kleitas ir viena no šīs sezonas pamanāmākajām un visaptverošākajām tendencēm. Atteikšanās no jebkādiem ierastajiem kreklu valkāšanas standartiem: rotaļīgi, kā noņemot vienu vai pat abus plecus, paceļot piedurkni, būs lielisks akcents. Aksesuāru ar dabas motīviem un etniskām tēmām kombinēšana moderna tēla radīšanai.

Melissa platformkurpes jūsu stila izcelšanaihttps://www.open24.lv/lv/melissa

 

Sarkans

gatves-stiliaus-derinys-58dbde1f8da9e-min

 

Nav noslēpums, ka sarkanā, iespējams, ir vienīgā krāsa, kas visu skatienu pievērš tieši jums. Tomēr šī sezona ir mērenāka, vienmēr labāk ir izvēlēties mazas spilgtas detaļas jūsu izskata paspilgtināšanai. Jums vajadzētu ieguldīt šīs sezonas “īstajā” aksesuārā un izvēlēties sarkano krāsu: tie var būt auskari, rokassomiņa, apavi vai pat šalle.

Melissa apavi  - https://www.open24.lv/lv/melissa

 

 

 

Raksts: http://www.elaima.lt/naujiena/mada/pavasario-tendenciju-miesto-gidas-842-750488