Radās jautājumi?+37163898865

#StandWithTOMS

2017-05-09

  •          Vai zināt, ka par katru jūsu nopirkto apavu pāri TOMS dos jaunu apavu pāri kādam trūcīgam bērnam?
  •          Vai zināt, ka par katru jūsu nopirkto briļļu pāri, TOMS palīdzēs atgūt redzi kādai trūcīgai personai?
  •          Vai zināt, ka par katru jūsu nopirkto somu TOMS palīdzēs nodrošināt drošas dzemdības kādai trūcīgai mātei un mazulim?
  •          Vai zināt, ka par katru TOMS grauzdētās kafijas produktu TOMS palīdzēs nodrošināt lietošanai drošu ūdeni kādai trūcīgai personai?
  •          Vai zināt, ka par katru jūsu nopirkto TOMS skolas somu, TOMS ziedos programmām, kas vērstas pret vardarbību un aizskaršanu?
  •          Vai zināt, ka par katru nopirkto Apple rokas pulksteņa siksniņu no TOMS kolekcijas TOMS dos saules gaismas spuldzi?

 

Vēlamies svinēt „TOMS One Day“ kopā ar jums 12.maijā. Nofotografējieties jūsu izvēlētas krāsas apģērbā, izvēloties kādu no TOMS dāvanu krāsām, un publicējiet foto, izmantojot tēmturi #StandWithTOMS.

 

2006.gadā ceļojot pa Argentīnu, amerikāņu ceļotājs Bleiks Maikoskijs redzēja, cik grūti klājas bērniem, kuri aug bez apaviem. Vēlēdamies palīdzēt, viņš izveidoja TOMS apavus, kompāniju, kas par katru nopirko apavu pāri dod jaunu apavu pāri trūcīgiem bērniem. Līdz šim TOMS trūcīgiem bērniem jau ir devusi vairāk nekā 70 miljonus apavu. Mēs sākām ar vienkāršu ideju, kas izauga par jaudīgu biznesa modeli, kas palīdz apmierināt vajadzības un veicināt veselības, izglītības un ekonomikas iespējas bērniem un viņu kopienām visa pasaulē. 11 gadu garumā esam to darījuši, pievēršoties sešām unikālām vērtībām.  Vairāk par TOMS stāstu lasīt: