Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Open24 x slavenības

2015-07-22

Šie cilvēki mūs nebeidz pārsteigt ar savu izskatu nozīmīgos izklaides pasākumos un uz sarkanā paklājā, taču daudz interesantāk ir paskatīties, ko viņi valkā, kad sarkanais paklājs ir saritināts atpakaļ un kameru zibspuldzes izslēgtas.  Paskatīsimies, ko slavenības Latvijā un visā pasaulē valkā savā brīvajā laikā.Jo populārāki cilvēki piekopj kādu trendu, jo spēcīgāks tas kļūst.

Renārs Kaupers:

Latvijas poproka grupas "Prāta vētra" solists un dziesmu autors Renārs Kaupers izvēlas Converse.Converse mūsdienās ir plaši pazīstams kā viens no slavenākajiem zīmoliem rokzvaigžņu un citu mākslinieku aprindās.Šis ir zīmols, laikam ritot, ir šķitis pievilcīgs ikvienam, sākot no sporta entuziastiem, kas vēlējušies sekot basketbola leģendu modes tendencēm, un beidzot ar mūzikas mīļiem, kam paticis apavu rokenrola gars, līdz ar to tas nav pārsteigums, ka tos izvēlējies arī Renārs Kaupers.

kaupers

Bens Afleks:

Amerikāņu aktieris Bens Afleks ir ne vien talantīgs, bet arī ļoti stilīgs.Šis aktieris izceļas kā trendu aizsācējs visā pasaulē, valkājot ļoti populārus apavus. Aktieris ir redzēts valkājot daudzus no slavenākajiem sporta zīmolu ražotajiem apaviem, tai skaitā, Converse, Nike, New Balance un Toms.

benas

Lielbritānijas princis Džordžs:

Pēc tam, kad Lielbritānijas princis Džordžs parādījās publikā, valkājot zilos Crocs Kid's Crocband apavus, Crocs publicēja informāciju, ka šis modelis ticis izpārdots visos izmēros veikalos visā pasaulē.

Hercogiene pati jau ir labi pazīstama ar savu “ietekmi” pasaules modes tirgū – pietiek parādīties publikā nezināma dizainera drēbēs vai apavos un šīs lietas uzreiz kļūst populāras.Arī princis Džordžs ir pārņēmis šo “ietekmes” spēju.  Speciālisti pat ir izdomājuši nosaukumu šādai apģērba popularitātē, pēc tam, kad to valkājis karaliskais mazulis - to sauc par "prinča Džordža" efektu.

Andželīnas Džolijas un Breda Pita jaunākā atvase, vēl gan pārvietojoties uz mātes rokām, arī  redzēta valkājam Crocks apavus.

crocs