Radās jautājumi?+37163898865

New Balance – populārākie pavasara apavi jau trešo gadu pēc kārtas!

2017-03-17

Īpaši radīti sportam, bet piemēroti arī ikdienai!

 

Jau vairāk nekā 100 gadus New Balance izgatavo visu iemīļotus sporta apavus. Uzņēmumu New Balance 1906. gadā Bostonā dibināja britu imigrants Vilams Railijs. Neticami, bet viņa iedvesmas avots meklējams vistas kājā – trīs pirkstos, kas sniedz mājputnam lielisku līdzsvaru. New Balance izstrādāja pirmos apavus, kuros izmantoti trīs atbalsta punkti pēdai.

 

Sākotnēji tika iecerēts, ka jaunākās paaudzes New Balance apavi sniegs nenovērtējamu atbalstu skrējējiem un sportistiem. Tādēļ savulaik šos apavus dažādos izmēros un formās piedāvāja tikai sportistiem. Tā kā trīs atbalsta punkti uzlabo kustību brīvību, tas ļāva sportistiem kustēties ātrāk. Šie apavi vienmērīgi sadala ķermeņa svaru, lai pat pēc ilgstošiem treniņiem cilvēks nejustos noguris.

 

Uzņēmums īpaši tiecas radīt augstas kvalitātes produktus un ir pazīstams ne tikai kā kvalitatīvu sporta apavu ražotājs, bet arī kā uzņēmums, kas iestājas par vides aizsardzību, jo apavu ražošanā tiek izmantots tikai 100% pārstrādāts papīrs un 100% sojas bāzes krāsas.

 

Atšķirībā no citiem apavu veidiem, New Balance apavi, kurus tik ļoti iecienījuši sportisti, pieejami spilgtās krāsās, dažādos modeļos un dizainos. Neizmērojami lielajā modeļu un krāsu dažādībā  ikviens atradīs tīkamus apavus. Plašais apavu klāsts ļaus tev labi justies un vienmēr brīvi kustēties. Tā kā apavi pieejami arī spilgtās krāsās un dažādos augstas kvalitātes modeļos, tos iecienījuši gan pieaugušie, gan bērni.

Iesakām sievietes:

new-balance-wl574-pink-swanew-balance-wr996-icarusnew-balance-kl574-pink-whitenew-balance-w576-port

 

New Balance sievietēm - https://www.open24.lv/lv/new-balance/sievietem

 

Iesakām vīriešiem:

 

 new-balance-mrl420-red_1new-balance-mrl247-luxe-brown_1new-balance-mrl247-olivenew-balance-w576-port_1

New Balance vīriešiem - https://www.open24.lv/lv/new-balance/viriesiem

 

Iesakām bērniem:

new-balance-kl574-pink-whitenew-balance-kd373-coralnew-balance-kd373-bluenew-balance-kd373-grey-pink

 

New Balance bērniem -  https://www.open24.lv/lv/new-balance/berniem