Radās jautājumi?+37163898865

Labākie apavi vasarai - espadrilles: ko izvēlēties?

2017-07-06

Klasiskās vai varbūt platformas, ar ziedu rakstu vai varbūt ar šņorēm – tas nav būtiski. Tās visas ir modē, jo tās ir espadrilles! Tās ir pieejamas plašā stilu klāstā, ļaujot tās viegli kombinēt ar tavu mīļāko apģērbu. Šie apavi kļūs par tava apģērba īpašo akcentu! Apavi, kas papildina ikdienas stilu un ļauj justies viegli. Šis ir ļoti praktisks modelis, ja vēlies apavus, ko var kombinēt ar dažāda stila apģērbu.

Espadrilles ar atvērtu purngalu

Tikai dažas nelielas izmaiņas apavu dizainā un ikdienišķi apavi kļūst par ko īpašu. Atvērtais purngals apvienojumā ar platformas papēdi kļūst arvien populārāks visa pasaulē. Zamša iekšzole ar polsterējumu komfortam ļaus tev izbaudīt ikvienu vasaras mirkli!

TOMS ESPAD 2  TOMS ESPAD 1  TOMS ESPAD 3 

www.open24.lv/toms/laivinas

 

Klasiskās espadrilles

Klasiskā stila espadriļļu (dēvētas arī par alpargatām) dizaina apavi būs pieejami visiem dzīves gadījumiem. Parasti tie ir ikdienišķi apavi bez papēža, kuru izcelsmes vieta ir Pireneji. Espadrilles ir veidotas Pireneju Katalonijas (Spānijā) reģionā jau vismaz kopš 14. gadsimta. Tām parasti ir audekla vai kokvilnas auduma augšdaļa un elastīga zole, kas veidota no džutas auklas. TOMS espadriļļu modeļi ir unikāli, pateicoties to gumijas V-formas elementiem, kas ļauj vieglāk uzvilkt apavus, savukārt, gaisu caurlaidīgā iekšzole ļauj pēdām elpot.

TOMS ESPAD 4  TOMS ESPAD 5  TOMS ESPAD 6 

www.open24.lv/toms/alpargata

 

Espadriļļu stila teniskurpes

Šīs teniskurpes ir ne tikai ērtas, bet arī modīgas. Sporta apavi, kas tavam ikdienas izskatam sniegs jaunas vēsmas. Tu vari kombinēt šos sporta apavus ar garām kleitām, šauriem džinsiem vai pat vasaras šortiem. Tekstilmateriāla un kokvilnas apvienojums ļauj pēdām elpot.

 TOMS ESPAD 7  TOMS ESPAD 9  TOMS ESPAD 8 

www.open24.lv/emu/sporta-apavu