Radās jautājumi?+37163898865

Kedas – visur un vienmēr.

2016-06-13

Atskatoties uz pēdējo gadu ielu modi, izskatās, ka sporta apavi valkājami ar jebko, kas atrodas jūsu skapī, turklāt jebkurā laikā. Kedas redzamas pat uz modes skates mēles. Bet nav nozīmes, cik ļoti dizaineri vēlas izdzēst līniju starp ielu modi un klasisku stilu, jo katram tērpam jābūt kādam kontekstam. Ja paturat to prātā – varat izskatīties lieliski vienmēr. Tas pats attiecas uz sporta apaviem.

Brīvais laiks: ikdienas stila veidošanā nebūt nav jāšķiras no savām kedā – tās sader ar džinsiem (vai citām biksēm) un ar dažādu stilu kleitām. Adidas apavi ar melnām strīpām – neticami laba kombinācijas ar klasisku kleitu, viss kas jums vēl vajadzīgs ir eleganta somiņa un saules brilles. Neaizmirstiet par ikonisko Converse apavu kombināciju ar kleitu. Ir ļoti populāri vilkt šādas kedas, garu kleitu un ādas jaciņu.

adidas kelnadidas sukneconvers sukn

 

Brīvdienas: Ja plānojat, ko vilkt atvaļinājumā, jums koferī ir divu veidu apavi: sandales un kedas – tad varat vilkt jebko, kas piestāvētu sandalēm. Tikai jāatceras, ka ne visas kedas sader ar visiem materiāliem. Ja valkājat viegla materiāla drēbes, labāk izvēlēties Vans. Tai pašā laikā Adidas lieliski saderēs ar stīvākiem materiāliem.

vans

 

Vakars: Tā patiešām ir – varat vilkt sporta apavus pie elegantiem mēteļiem un kleitām, tāpēc, ja ejat uz kokteiļballīti, varat droši vilkt to pašu tērpu, ko nēsājāt pa dienu. Oficiālāka versija, kas tomēr izskatās bezrūpīgi – sieviešu bikškostīms ar populārajiem New Balance, Nike vai Adidas apaviem. Apavi kļūs par īstu akcentu, ja izvēlēsieties krāsainos, spīdīgos vai ar rakstiem.

nike_nb_adidas

 

Avots: https://stiliusos.lt/skaitykla/2016/05/sportbaciai-aveti-visur-ir-visada/