Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Kādi apavi noteikti jāņem līdzi?

2017-07-19

Mums ir daži padomi Jūsu brīvdienām. Kādi apavi noteikti jāņem līdzi?

1) Kā novērst to, ka apavi noberž papēžus? Izmēģiniet dažādus izvēlētā modeļa izmērus un iegādājieties visērtāko izmēru. Apavi nedrīkst būt pārāk mazi vai cieši. Izmēģiniet apavus jau pirms došanās ceļā. Nedaudz pastaigājiet apavos, lai tie pielāgotos Jūsu kājām.

2) Neaizmirstiet paņemt iešļūcenes vai čības! Iešļūcenes ir viegli paņemt līdzi bagāžā un tās būs ļoti noderīgas ceļojuma laikā. Tās noderēs, ejot dušā, īsās pastaigās vai atpūšoties pie baseina!

www.open24.lv/lv/crocs/

 

3) Vakarā - laiks ballītei! Viegli apavi un tenisa kurpes var būt Jūsu ballītes stila atslēga. Šādas kurpes būs ērtas un vienkārši pārnēsājamas. Tenisa kurpju vai kurpju bez papēžiem pāris var izglābt Jūsu brīvdienas!

www.open24.lv/lv/toms/

 

4) Vai Jums patīk sportiskas brīvdienas? Crocs Swiftwater kolekcija ir labākais piedzīvojumu meklētājiem: vasaras sandales, ar kurām varat doties visur - uz zemes vai ūdenī; tīkliņveida augšējā daļa ar regulējamu siksniņu; viegla un ērta Croslite™ materiāla iekšzole vidus zole un ārzole; pirkstu galu aizsardzība.

www.open24.lv/lv/swiftwater

 

5) Vai vēlaties relaksējošu atpūtu jūras krastā vai pludmalē? Iešļūcenes ir īstais risinājums. Jau kopš seniem laikiem tās izvēlējušies peldētāji un sērfotāji. Tās valkāja pat Jēzus. Kāpēc? Jo tās ir ļoti ērtas un derēs jebkurai pēdai. Tās noteikti jāiekļauj līdzi ņemamo apavu sarakstā.

www.open24.lv/lv/katalogs/flip-flopai/

 

6) Laiks ir sabojājies un gāž lietus? Ko iesākt? Jūsu apavu sarakstā jābūt arī gumijas zābakiem. Mēs iesakām izvēlēties CROCS gumijas zābakus, jo tie ir ļoti ērti un viegli pārnēsājami. Gumijas zābaki garantēs, ka Jūsu kājas paliek sausas un siltas.

www.open24.lv/lv/katalogs/lietus-zabaki/