Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Kādēļ bērniem ziemā izvēlēties Crocs?

2017-11-23

Ziemā, gaisa temperatūrai arvien vairāk noslīdot zem nulles, bērnu kāre uz rotaļām un piedzīvojumiem ārpus telpām nekur nepazūd. Crocs ir parūpējies, lai ne lietus, ne sniegs nestātos ceļā rotaļām pagalmā vai skolas spēļu laukumā Māmiņas jau gadiem ilgi iecienījušas Crocs, jo šie zābaki ir ļoti viegli un silti! Turklāt rotaļīgās krāsas un ērtais dizains sajūsminās arī pašus bērnus!

Šos zābakus ir ļoti viegli uzvilt, turklāt to praktiskās īpašības gādās, ka bērniem allaž būs siltas kājas, nestājoties ceļā rotaļām. Croslite™ putu pamatne un neilona virspuse viegli ļauj caurbrist sniegu un šķīdoni. Zābakiem nav auklu. Crocs ziemas zābaki ir nevainojami piemēroti aukstajam gadalaikam – ūdensdrošā apakšdaļa līdz pat papēdim un auduma šuves ir izgatavotas no Croslite™ materiāla. Apakšpusē gumijas ārējās zoles izvirzījumi uzlabo saķeri.

Šie lieliskie un nevainojamie Crocs ™ Swiftwater Waterproof Boot Kid's zābaki ļaus jūsu atvasēm joņot cauri visām peļķēm rotaļīgā bezrūpībā. Šie zābaki ir pilnībā ūdensdroši. Tie dekorēti ar atstarojošām detaļām, lai bērnus varētu pamanīt tumsā. Jautras krāsas, viegli nostiprināmas auklas un garantētais siltums padara šos apavus par izvēli numur viens nelādzīgos laikapstākļos. Šie ir lieliski, viegli un ikdienišķi apavi ziemīgiem piedzīvojumiem. 

Visi Crocs apavi bērniem - www.open24.lv/crocs/ziemai/berniem/

Untitled-5