Radās jautājumi?+37163898865

Kā saglabāt siltas kājas?

2018-01-11

Aukstajā gadalaikā, pirmkārt un galvenokārt salst ekstremitātes : kājas un rokas.
Ja jums ir nosalušas pēdas, kurās ir daudz citu orgānu receptoru, salst arī  viss ķermenis. Lai izvairītos no  saaukstēšanās vai  citām  slimībām, ir ļoti svarīgi turēt kājas siltumā.

Galvenās lietas, kuras jums ir jāzin:

1) Aitādas zābaki. Austrālijas aitāda dos jums sajūtu, ka staigājat pa mākoņiem - ļoti maiga, bieza un bagātīga, labākā kvalitāte, silti un ērti. Dabiskas izolējošas šķiedras, kas uzlabo gaisa caurlaidību un novērš sliktu aromātu

2) Sargiet apavus no mitruma. Ziemā ādas apavus ir nepieciešams apstrādāt ar pareizajiem kopšanas līdzekļiem. Ādas apaviem jābūt impregnētiem, jo ziemas periodā uz ielām izkaisītā sāls bojā ādas apavus. Ja kopsiet savus apavus, tad pasargāsiet  kājas no slapjuma un nosalšanas.

3) Vienmēr velciet vilnas zeķes. Cita materiāla zeķes jūsu kājas nepasargās no aukstuma tik labi, kā vecmāmiņas rokām darinātās vilnas zeķītes. Dabīgā vilna aiztur mitrumu un ļauj pēdām elpot. Tādēļ arī  sausas kājas siltumā būs ilgstošāku laiku.

4) Apavi nedrīkst spiest. Izvēloties apavus, izvēlieties pareizo izmēru. Ziemas apaviem jābūt nedaudz lielākiem nekā vasaras vai vissezonas apaviem. Kad mēriet jaunos ziemas zābakus, pavirziet kāju vairāk uz zābaka priekšdaļu cik vien tas ir iespējams. Ja  zābaka iekšpusē ir iespējams ielikt pirkstu starp pēdu un zābaka aizmugurējo daļu, tad tas ir ideāls izmērs jūsu ziemas apaviem. Īkšķim ir jābūt tik brīvi, lai variet ievilkt apavos biezu zeķi.

Kurus apavus izvēlēties?

UGG, Emu un Koalabi. Šie apavi ir izgatavoti no kažokādas, ādas un aitādas. Tie prasa īpašu kopšanu, bet tas ir tā vērts. Apavi no dabīgas ādas vai aitādas un silta zeķe pasargās jūsu kājas no aukstuma. Šie apavi būs piemēroti jebkuriem Latvijas ziemas laika apstākļiem.

emu-stinger-lo-oak koalabi-classic-tall-australian-3m-protected-juodaugg-classic-mini-m-chestnut 

Crocs apavi vienmēr izceļas ar savu vieglumu un siltuma izolējošo materiālu. Tie ir ikdienas apavi, kuri ir paredzēti arī īsiem izbraucieniem vai pārgājieniem dabā. Tie ļauj jums brīvi kustēties un ir atbilstoši   valkāšanai pa pilsētas ielām. 

crocs-kids-crocband-lodgepoint-boot-ocean-navy crocs-allcast-ii-boot-wheat crocs-winter-puff-boot-tamsiai-melyna-tamsiai-melyna

Sorel un Columbia – apavi, kas domāti pastaigām lielā aukstumā. Daži eksperti saka, ka šie apavi pat ir pārāk silti mūsu klimatam. Ja jūs dodaties garā pārgājienā vai plānojiet ilgu laiku uzturēties ārā – šie apavi ir domāti jums.

sorel-glacy-explorer-black sorel-newbie-black-grill sorel-flurry-tp-black-super-blue