Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Kā rūpēties par baltiem apaviem, lai tie izskatītos kā jauni?

2017-08-23

Baltas kedas vasarā ir ikdienas aksesuārs. Šie apavi vienmēr piestāvēs dažādiem tērpiem. Vai tie būtu sarkani džinsi vai puķaina kleita, vai varbūt balts, klasisks krekls – balti apavi vienmēr tiem iestāvēs. Lielākā problēma ir tos uzturēt tīrus un baltus. Tīmekļa vietne purewow.com sniedz piecus padomus par baltu kedu kopšanu, lai tās ikdienā izskatītos tikpat baltas, kā pirmajā dienā, kad tikko izgājāt ar tām no veikala.

 

Melamīna sūklis

Melamine

Šis mazais sūklītis apaviem ir kā Dieva dāvana. Samitriniet to un maigi berzējiet traipus uz apavu auduma vai gumijas daļas. Ķīmijas eksperti iesaka tīrīšanas laikā valkāt cimdus un savākt sūkļa paliekas (berzēšanas laikā tie var norīvēties), un pārliecināties, ka bērni tos neliek mutē..

 

 

 

Etiķis

Vinegar

Arī parasts etiķis labi iedarbojas. Uz dvieļa vai papīra salvetes uzlejiet etiķi un maigi berzējiet uz apaviem esošos netīrumus vai pleķus.

 

 

 

 

Noturīgi netīrumi? Izmanto šampūnu

Shampoo

Pieņemsim, ka uz papēža parādījies liels pleķis. Paņem tīru lupatiņu (vai vecu zobu birsti) un pamērcē to maigākajā šampūnā, kāds tev ir. Izmanto siltu ūdeni un maigi berzē pleķi, līdz parādās putas. Pleķis lēnām izzudīs!

 

 

 

 

 Jaunas šņores

laces

Pārbaudīts praksē: apavu šņores sasmērējas daudz ātrāk nekā paši apavi. Iespējams tāpēc, ka tām pielīp netīrumi no rokām vai no saskares ar zemi. Tomēr viens no ātrākajiem veidiem kā vizuāli uzlabot apavu izskatu, ir vienkārši izmazgāt šņores.

 

 

 

Baltu apavu kolekcija atrodama šeit: https://www.open24.lv/lv/katalogs/?filter=colors:1