Spring sale! Lepērcies bez sastrēgumiem! 
Atlaides līdz -50% + papildu -20% atlaide ar kodu: D20SS22. Akcija ir spēkā līdz 2022-05-22 (ieskaitot)*
Pērc tagad
Radās jautājumi?+37163898865

Kā rūpēties par apaviem ziemā?

2016-01-20

Ziema ir nežēlīga. No visiem gadalaikiem tā ir viskaitīgākā mūsu ādai, mūsu apģērbam, bet visvairāk - mūsu apaviem. Šajā ziemā mēs varam paglābt savus apavus, izmantojot šos vienkāršos paņēmienus apavu kopšanai ziemā.

Āda

       1. Izvairieties no iespējamajiem bojājumiem.

Katras sezonas sākumā vienmēr mēģiniet saviem apaviem nodrošināt atbilstošu aizsargbarjeru. Apsmidziniet tīrus, sausus zābakus ar ūdensizturīgu aerosolu, lai izvairītos no sāls traipiem vēl pirms to veidošanās. Iesakām vienā reizē apstrādāt visus ādas zābakus.

Pamēģiniet šos produktus:

Shoeboy's Plus ūdens aizsardzības līdzeklis 75ml
Shoeboy's ūdens aizsardzības līdzeklis 400ml
Shoeboy's ūdens aizsardzības putas 200ml
Shoeboy's aizsardzības līdzeklis ar nano daļiņām 400ml

      2. Notīriet tos.

Neatkarīgi no tā, vai ap Jūsu apavu lejasdaļu ir sāls gredzeni, sausas sāls plaisas, vai arī tikai parasti ikdienas netīrumi, Jums vispirms no apaviem jānotīra visi netīrumi.

Pamēģiniet šos produktus:

Shoeboy's putas vaskotai ādai 200ml
Shoeboy's Multi Clean 75ml

      3. Veiciet papildu kopšanu.

Ādas produktiem nepieciešama regulāra kopšana. Apavu spodrināmais līdzeklis liek tiem izskatīties spožiem, bet tas patiesībā neveic nekādas funkcijas, lai novērstu bojājumus vai aizsargātu ādu no izžūšanas un plaisāšanas. Tāpēc Jums nepieciešams izmantot vaskus, kondicionierus un krāsu atjaunojošus krēmus.

Pamēģiniet šos produktus:

Shoeboy's kopšanas līdzeklis dažādu krāsu apaviem 75ml
Shoeboy's ādas vasks 200ml
Shoeboy's Leather Creme

Zamšāda

Zamšādas kurpes un zābaki ziemā ir īpaši moderni. Vai Jūs ziemas laikā uzturat savus zamšādas apavus labā stāvoklī? Tas ir vissarežģītākais - ziemai raksturīgie apstākļi, piemēram, lietus, slapjdraņķis, kā arī sniegs nav labvēlīgi pret zamšādas apaviem.

       1. Aizsargājiet savus zamšādas apavus!

Jūs taču nedodaties uz pludmali bez saules aizsargkrēma. Tāpat Jums nevajadzētu ziemā doties laukā ar zamšādas apaviem, vispirms nenodrošinot tiem atbilstošu aizsardzību.  Stingri iesakām pirms un pēc apavu apsmidzināšanas apstrādāt zamšādu ar atbilstošu birsti.

Pamēģiniet šos produktus:

Shoeboy's birste nubukam
Shoeboy's Plus ūdens aizsardzības līdzeklis 75ml
Shoeboy's ūdens aizsardzības līdzeklis 400ml

      2. Notīriet tos.

Ir tikai viens noteikums. Lai ko Jūs darītu, netīriet zamšādu ar ūdeni. Tas var šķist neloģiski, bet Jums nevajadzētu tīrīt zamšādu ar ūdeni, kas var ietekmēt gan zamšādas krāsu, gan tekstūru. Ja uz apaviem ir traips, izmantojiet zamšādas apstrādes līdzekli. Ja uz tiem ir dubļi, ļaujiet tiem pa nakti nožūt, pēc tam notīriet tos ar birsti.

      3. Saglabājiet sestdienas laikrakstus!

Ja Jūs nokļūstat pēkšņās lietusgāzēs, pasargājiet savus apavus no bojājumiem, tos izžāvējot, tiklīdz nokļūstat mājās. Piepildiet savus apavus ar avīzēm, lai tās iesūktu mitrumu. Lai ko Jūs darītu, nekādā gadījumā neizmantojiet matu žāvētāju, kā arī nenovietojiet tos sildītāja tuvumā, kas var radīt bojājumus un veidot ādā plaisas, kā arī padarīt to trauslu.

       4. Apstrādājiet savus aitādas zābakus ar ūdeni atgrūdošu līdzekli.

Tiklīdz Jūs izņemat savus UGG zābakus no kastes, nekavējoties apstrādājiet tos ar ūdeni atgrūdošu līdzekli. To izdarot pat pirms zābaku valkāšanas, tiks novērsta jebkāda sākotnēja traipu veidošanās, kā arī netīrumu iekļūšana zābaku materiālā.

Aitādas zābaki

     1. Apstrādājiet savus aitādas zābakus ar ūdeni atgrūdošu līdzekli.

Tiklīdz Jūs izņemat savus UGG zābakus no kastes, nekavējoties apstrādājiet tos ar ūdeni atgrūdošu līdzekli. To izdarot pat pirms zābaku valkāšanas, tiks novērsta jebkāda sākotnēja traipu veidošanās, kā arī netīrumu iekļūšana zābaku materiālā. 

      2. Notīriet tos.

Nekad nenovietojiet savus UGG zābakus tieši zem siltuma avota. Radiators, elektriskais sildītājs un īpaši saule veicina krāsas izbalēšanu un var padarīt zamšādas/ādas/aitādas materiālus sausus un trauslas. Turklāt nekad neuzklājiet tīrīšanas produktus tieši uz zābaka.  Tīrot savus UGG zābakus, tīrīšanas šķīdumu vispirms uzklājiet uz sūkļa vai auduma gabaliņa. Ja Jūs tā nedarīsiet, pastāv risks, ka uz Jūsu UGG zābakiem paliks traipi.

Pamēģiniet šos produktus:

Shoeboy's Multi Clean 75ml

       3. Atbrīvojieties no lietusūdens traipiem.

Ja apavi saskaras ar atsevišķām ūdens pilēm, var rasties traipi. Jūs parasti varat to novērst, ielokot zābaku, tas ir, ādu pret ādu, un maigi paberzējot vienu pusi pret otru.

Papildu norādījumi:

 + vispirms pārbaudiet savu produktu! Neatkarīgi no tā, kāda veida zābaki Jums ir un kādu produktu Jūs izmantojat, pirms tā lietošanas noteikti pamēģiniet to uz neliela zābaka virsmas laukuma.

+ apstrādājiet savus apavus ar dezodorantu! Nekas nav sliktāks par kājām ar nepatīkamu smaku. Mēs iesakām laiku pa laikam izmazgāt pēdiņas un izmantot apavu dezodorantu (piemēram, Shoeboy's apavu dezodorants 100ml).